Iga ostuga saad kingituseks valida klientide poolt armastatud mahedamaitselise D-vitamiini! E-poodi

Ecoshi üheks toredaks kevadiseks sündmuseks on kujunenud Võilille päeva korraldamine, mida kannab südamesoov luua kogukonnatunnet oma klientidega ning korjata maksa tööd toetavaid päikesekollaseid võilille õisi, mis lähevad toormaterjalina Ecoshi ühe armastatuima toote Maksakompleksi tootesse. See on täiesti eriline tunne tarvitada toodet, mille valmimisele olen ise kaasa aidanud. Võilille korjamise traditsioonist on saanud ettevõtte oluline kultuuri osa. 

Kolmas Võilille päev toimus 28. juunil Madila Mahefarmis, Madila külas, Saue vallas. Seekord võttis Võilillepäevast osa lausa üle 250 inimese. See andis juba korraliku festivali mõõtmed välja, mille üle me tundsime ainult siirast rõõmu. Autode usjas rivi lõppes alles kaugel silmapiiri taga. Saabujaid võttis vastu Ecoshi rõõmus tiim, kes jagas kogu perele (nii suurtele kui väikestele) kindaid, korjevõrke, lastele armsaid väikseid ämbreid ja Ecoshi sümboolikaga kingitusi.

Päev oli tõesti tore. Ilmataadilt taotletud päev oli igati päikseline ja võilille õite korjamiseks sobiv. Järgmisel aastal katsume ainult ilmataadiga rohkem läbi rääkida, et võilille päev satuks õite rohkuse suhtes kõige viljakamale ajale. Kuid aasad olid võilille õisi korjavaid inimesi täis, lapsed tantsisid ja mängisid muusika saatel oma lemmik tegelase Lottega ning mõned armsad lemmikloomadki rõõmustasid silma. Ecoshi taimetark Angelika Somelar tutvustas rahvale pärimuslikke võilille lugusid ja elujõulise taime väekaid omadusi. 

Kui võililled olid korjatud istuti pikniku pidamiseks murule einestama. Kõigile osalejatele pakuti Ecoshi poolt Väevilja kokkade poolt valmistatud maitsvat mahedatest toorainetest sooja püreesuppi, salatit koos leiva ja pestoga ning tatrapannkooke vahukoore ja moosiga. Osalejate poolt tuli kiitvaid toone ja söönuks said kõik. Erilise meeleolu lõi oma väeka muusikaga Rändaja Indrek.

Seekord korjati võililli 212 kilogrammi, mis viidi otse külmkuivatisse. Sealt liiguvad võililled jahvatatult edasi Maksakompleksi tootesse.
Ecoshi tiim tänab kõiki osalejaid ja loodame kohtuda juba taas järgmisel kevadel! 🙂 

Päikseliste kallistustega

Ecoshi pere

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv