Korditseps on pikaealisuse taim. Üle kümne aasta tagasi teostati Hiinas unikaalne üleriigiline projekt – esimesena maailma arengu ajaloos algas uus oluline etapp bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite tööstuses – vedelate kontsentraatide tootmine eriliste seente rakkudest – kiiretoimeline bioimmuunenergia regulaator []

Nende tootmiseks kasutati Idamaades hästi tuntud kõrgkvaliteedilisi söödavaid seeni (eelkõige hiina korditseps, mis kasvab Tiibetis, aga ka reiši ja šiitake), millel on kasulikud omadused. Kasutades tänapäevast tehnoloogiat (vaakumkontsentreerimine ja madalatel temperatuuridel seente rakumembraani töötlemine) lubas luua ennenägematult kiiretoimelisi bioloogiliselt aktiivseid toidulisandeid.

Progressiivne elanikond otsib viimasel ajal aktiivselt alternatiivseid meetodeid organismi tervendamiseks. Ja selles vallas on vaieldamatult esireas Idamaade meditsiin, eelkõige Hiina meditsiin. Tuleb tunnistada fakti, et Idamaade meditsiin oma väga vanade traditsioonidega on õigem, kuna kasutatakse bioloogiliselt aktiivseid lisandeid, mis on ohutud ja reguleerivad inimorganismi süsteemis kõigi organite funktsioone, nendevahelisi sidemeid, modelleerivad immuunsüsteemi olekut ja energeetikat.

Korditsepsi peetakse Hiinas “Jumalate kingituseks”

Ülimate seente (korditseps, reiši ja aromaatsed seened) rakutuuma sisaldavad vedelad kontsntraadid oma jõu ja eripäraga on sajaprotsendilised süsteemsed tooted. Nende süsteemne toime väljendub unikaalse koostise tõttu nende kiires toimes inimorganismi kõikide süsteemide töös. Korditsepsi ja teiste tervist toetavate Idamaa seente looduslikku jõudu suurendatakse mitmekordselt originaalse retsepti ja ainulaadse biotehnoloogia abil. Korditsepsiga valmistatud toidulisandid – need on bioimmuunsüsteemi regulaatorid.

Korditseps Sinensis

Korditseps Sinensis on Ascomycetes seen, mis on tihedalt seotud seenega. Kuigi see ei ole tegelikult seenhaiguste taksonoomiline, on seda kirjeldatud kui eksootilist meditsiinilist seeni traditsioonilises Hiina ja Tiibeti meditsiinis. Nimega cordyceps pärinevad ladina sõnad, mis tähendab klubi ja pead. Mükoloogilised tunnused, suguluses olevad liigid ja rahvapärased nimed on toodud tabelis 1 . Tavaline korditsepsi saagikoristus toimub aprillist augustini. Korditseps kasvab ainult kõrgetel aladel, umbes 3800 m kõrgusel merepinnast, Himaalaja mägede külmades rohumaades, mägipiirkondades. Seene on oma olemuselt parasiitne. Seene algselt pärineb putuka vastsetest. Vilja keha on tumepruunist kuni musta värvini ja organismi juur, kellel on seeneli kaudu läbitungitud vastsere keha, on kollakas kuni pruunikas värv. [ 7 ] Neitsiformaalsed vastsed, mille puhul kortsüpsid kasvavad, asuvad tavaliselt umbes 6 tolli maa all maapinnast. Korditsepsi keskmine kaal on umbes 300-500 mg.

Korditseps toetab:

  • Korditseps on toniseerija, mis annab energiat juurde neerudele, kuid mõjutab ka kopsude tööd.
  • Korditseps tugevdab YIN/Yang*i
  • Korditseps on pikaealisuse taim.

Korditsepsi toote kohta loe siit

 

Allikad:

Uuringud []

Kas sellest postitusest oli abi?

Sulle võiksid huvi pakkuda järgmised tooted

×

Ostukorv