Aasta kõige pimedam ja niiskem kuu on käes. Vähene päevavalgus, niiskusest tulenevad viirused ja ülemaailmne koroonateemaline pinge võib meid igaühte omal viisil mõjutada. See on aeg, kui meie vaimne ja füüsiline tervis vajab natuke suuremat tähelepanu ja hoolt.

November oma pimeduse, rõskuse ja vaikusega on aga suurepärane aeg pakkuda endale hingesoojendavaid tegevusi nagu lõhnavas vahuvannis mõnulemine, koos kaaslasega kaminatule ja küünlavalguse vaatlemine, lõhnava vürtsitee joomine, küpsetiste kokkamine või hingetoitva muusika kuulamine. Lisaks nendele mõnusatele lõõgastavatele tegevustele on see hea aeg pakkuda endale ka üks meeli rahustav ja organismile kaitset pakkuv loodustoodete kuur. 

Lõõgastus

Tervise komplekti kuuluvad vitamiinid nagu  C-vitamiin acerola‘ga, B-kompleks ja immuunsüsteemi tugevdav toode Bacillus Subtilis koos organismi vastupanuvõimet tugevdavate taimede nagu võilille ja moringaga. Tervistav kuur aitab juba olemasolevaid külmetusilminguid pärssida, võimalikke viiruste sissetungi takistada ning väsinud ja pinges närvisüsteemi toetada.

Tervistav kuur aitab juba olemasolevaid külmetusilminguid pärssida, võimalikke viiruste sissetungi takistada ning väsinud ja pinges närvisüsteemi toetada.

Mida täpsemalt need loodustooted mulle annavad?  

Batsillide perekonda kuuluv ja kõhule pai tegev probiootikum Bacillus subtilis soodustab piimhappebakterite kasvu soolestikus. Kuna 80% immuunsüsteemist asub meie soolestikus, siis just kasulike bakterite kolooniad on need, mis meie immuunsüsteemi kahjulike sissetungijate nagu viiruste ja muude patoloogiliste mikroorganismide eest kaitsevad. Lisaks parandab B. subtilis sooleseina funktsiooni ja soole kudede kahjustusi, mille läbi tõkestab B. subtilis patogeenide ligipääsu vereringesse. Prebiootilised taimed nagu võilill ja moringa toidavad kasulikke baktereid ja nende kasvu ning annavad lisaks organismile hulga kasulikke toitaineid.

Hästi imenduv C-vitamiin acerola‘ga annab aga kogu organismile lisajõudu viirustele vastu panna ja kaitsta rakke vabade radikaalide lammutava toime eest. Kui probiootikumid kaitsevad soolestiku seinu kahjulike mikroorganismide eest, siis C-vitamiin kaitseb antioksüdandina kogu keha rakke vabade radikaalide rünnakute eest. 

Bioaktiivsed B-vitamiinid on vajalikud aga närvisüsteemi, aju ja südame tegevuse toetuseks. Igaühel, kes kogeb praegusel heitlikul ajal stressi ja hirme, võiksid B-vitamiinid kuurina kasutuses olla. 

See lihtne, mugav ja soodustusega tervise pakett aitab muretumalt viiruste ja stressi hooaega läbida ning annab südamerahu, et oled teinud head endale ja oma perele.

Kuidas komplektis olevaid vitamiine ja probiootikumi manustada? 

Üldine soovitus toidulisandite tarvitamisele on, et vitamiine võetakse hommikul, kuna vitamiinid soodustavad energia tõusu ja probiootikume õhtul, kuna öösel on headel bakteritel rahulik aeg areneda, kasvada ja oma koha eest võidelda. Loe toidulisandite võtmise ajastatust lisaks SIIT. 

☀️ Hommik: 

  • B-kompleks  – 3 kapslit söögi ajal või pärast sööki. 
  • C-vitamiin – 1 kapsel iga 2 h tagant (kokku 3 kapslit) söögi ajal või pärast sööki. 

✨ Enne magamaminekut: 

  • Bacillus Subtilis – 2 kapslit enne magamaminekut. NB! Purgil on annustamisena soovitatud 2 kapslit päevas söömise ajal, aga võib edukalt võtta ka enne magamaminekut, mil bakterid saavad rahulikult paljuneda. 

Kui palju vaimse ja füüsilise tervise komplekt maksab? 

Vaimse ja füüsilise tervise komplekti kuulub kolm toodet, mille tavahindadeks on:

  • B-kompleks – 26.-
  • C-vitamiin acerola‘ga – 19.- 
  • Bacillus Subtilis – 25.-

Kõik tooted tavahinnaga kokku: 70.–   koos 15% soodustusega 59.50

OSTA KOMPLEKT

Kas sellest postitusest oli abi?

×

Ostukorv