KULDJUME - iluvitamiin

🖨️

Toetab naha loomulikku pruunistumist, kauni jume pikemat säilimist ning lisab nahale kaitset liigse päikese ja väliskeskkonna kahjulike mõjutuste eest. Kuldne päevitunud jume on ikka põhjamaalasele andnud terve, kauni ja elurõõmsa välimuse. Naha kaunist jumet ja kaitset aitavad hoida järgmised tootes sisalduvad vitamiinid, taimed ja ained nagu  C-, B2-, B3-, A- ja E-vitamiin, tsink, vask, viinamarjaseemne ekstrakt, luteiin, L-türosiin,  beetakaroteen ning hüaluroonhape.

Tootekood: 1191
EAN: 4741609511912

Päevane annus sisaldab2 kapslit%NRV*
Viinamarjaseemne ekstrakt (Vitis vinifera)600 mg_
L-tĂĽrosiin250 mg-
C-vitamiin (kaltsium L-askorbaat ja L-askorbüül-6-palmitaat) 50 mg62,5%
Vitamiin B2 (naatriumriboflaviin)35 mg 2500%
Vitamiin B3 (nikotiinamiid)     30 mg 187,5%
E-vitamiin (d-alfa tokoferüül suktsinaat)12 mg 100%
Beetakaroteen 12 mg_
Tsink (tsinkdiglütsinaat) 10 mg100 %
Vask (vaskglĂĽkonaat)2 mg200 %
Luteiin2 mg_
HĂĽaluroonhape1 mg_
A-vitamiin (retinĂĽĂĽlpalmitaat)800 ÎĽg100 %
%NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

KULDJUME

Kuldjume tootes on viinamarjaseemne ekstrakt ja luteiin antioksüdantse toimega. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele naha normaalseks talitluseks. Vitamiinid B2, B3, E, A aitavad hoida nahka normaalsena ning kaitsta nahka vananemise eest. Tsink aitab kaasa vitamiin A normaalsele ainevahetusele ja hoida nahka normaalsena. Beetakaroteen toetab rakkude arengut. Vask aitab kaasa naha normaalsele pigmentatsioonile. 

Ecoshi Kuldjume  on loodud spetsiaalselt suvetooteks päikesesõpradele, kes soovivad toetada oma naha kiiremat pigmenteerumist, jume pikemaajalist säilitamist, samal ajal kaitstes nahka liigse päikese ja kahjulike välismõjutuste eest.  

Päevane annus sisaldab 2 kapslit, %NRV * :

Viinamarja ekstrakt (Vitis vinifera) 600mg / L-türosiin 250mg / C-vitamiin (kaltsium L-askorbaat ja L-askorbüül-6-palmitaat) 50mg, 62.5% / Vitamiin B2 (naatrimriboflaviin) 35mg, 2500% / Vitamiin B3 (nikotiinamiid) 30mg, 185.5% / E-vitamiin (d-alfa tokofreüül suktsinaat) 12mg, 100% / Beetakaroteen 12mg / Tsink (tsinkglütsinaat) 10mg, 100% / Vask (vaskglükonaat) 2mg, 200% / Luteiin 2mg / Hüaluroonhape 1mg / A-vitamiin (retinüülpalmitaat) 800μg, 100% NRV%

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.(NRV - Nutrient Reference Value)

Kuldjume: 

  • aitab hoida naha pikemaajalist pigmentatsiooni,
  • kaitseb nahka välismõjutuste ja vananemise eest,
  • toetab naha kiiremat pruunistumist, 
  • kiirendab päikesekahjustustest tervenemist.

Viinamarjaseemne ekstrakt ja luteiin on tootes antioksüdantse toimega.  C-vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele naha normaalseks talitluseks. Vitamiinid B2, B3, E, A aitavad hoida nahka normaalsena ning kaitsta nahka vananemise eest. Tsink aitab kaasa vitamiin A normaalsele ainevahetusele ja aitab ka hoida nahka normaalsena. Beetakaroteen toetab rakkude arengut. Vask aitab kaasa naha normaalsele pigmentatsioonile. 

KOOSTIOSAD: Viinamarjaseemne ekstrakt (Vitis vinifera), L-türosiin, C-vitamiin (kaltsium L-askorbaat ja L-askorbüül-6-palmitaat), B2-vitamiin (naatriumriboflaviin), B3- vitamiin (nikotiinamiid),  E-vitamiin (d-alfa tokoferüül suktsinaat), beetakaroteen, tsink (tsinkdiglütsinaat), vask (vaskglükonaat), luteiin, hüaluroonhape, A-vitamiin (retinüülpalmitaat), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 2 kapslit päevas koos tasakaalustatud toiduga vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Soovitatud annust ei tohi ületada. Ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.NB! Toode ei sobi tarvitamiseks raseduse ajal ja imetamisperioodil. Suitsetajatel toodet mitte tarvitada!

SÄILITAMINE:  toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

KAAL 0.2 kg
PURGI MĂ•Ă•TMED 60 x 60 x 110 mm
PAKENDAMISE VÕIMALUSED 25 või 50 purki karbis
Ecosh Life OĂś
Kukermiidi 4, 11216 Tallinn