ALLER STOPP - toetab immuunsüsteemi allergeenidega toimetulekul

🖨️

Aller Stopp toetab ülitundlikku immuunsüsteemi erinevate allergeenide korral. Aitab stabiliseerida immuunsüsteemi, luua organismis head tasakaalu, hoida energiataset ning tõsta vastupanuvõimet stressile. Toetab hingamisteede ja naha tervist.

Tootekood: 4361
EAN: 4741609543616

Päevane annus sisaldab1 - 2 kapslit%NRV*
Kvertsetiin170 - 320 mg-
Bromelaiin150 - 300 mg -
PUREWAY-C® kompleks, millest100 - 200 mg-
C vitamiini93 - 186 mg 116 - 232 %
Tsitrusviljade bioflavonoide3 - 6 mg-
Ashwagandha KSM-66 juure ekstrakt75 - 150 mg-
Tsink4 - 8 mg40 - 80 %
%NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

ALLER STOPP

Kompleks immuunsüsteemi  toetavate ja tasakaalustavete koostisosadega ülitundlikkuse korral.

Üilitundlikkusreaktsioon – ehk allergiline reaktsioon tekib siis, kui inimene reageerib keskkonnas leiduvatele ainetele, mis on enamiku teiste inimeste jaoks ohutud. Aineid ehk tegureid, mis allergilist reaktsiooni esile kutsuvad nimetatakse allergeenideks ja neid leidub näiteks tolmus (peamiselt tolmulestade elutegevuse tõttu), õietolmus, koduloomade karvades, putukamürgis, puukides, hallitusseentes, toidus, mõnes ravimis jne. Aller Stopp toode on immuunsüsteemi toetav ülitundlikkuse korral.

Aller Stopp tootes: 

PUREWAY-C® on patenteeritud C-vitamiini kombinatsioon koos looduslike taimsete rasvhapete ja tsitrusviljade bioflavonoididega. Kompleks toetab vitamiin C omastamist, jaotumist ja püsimist kehas. PUREWAY-C® kompleksil on hea talutavus ja kõrge biosaadavus.

Tsink ja C vitamiin aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning kaitsevad meie rakke oksüdatiivse stressi eest. Vitamiin C aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning vähendada väsimust ja kurnatust.

Ashwagandhal (Withania somnifera) on adaptogeensed omadused, mis aitavad luua organismis tasakaalu ja säilitada energiataset. Withania somnifera toetab organismi vastupanuvõimet stressile, aitab kaasa optimaalsele lõõgastumisele, emotsionaalsele tasakaalule ja üldisele heaolule. Withania somnifera omab antioksüdantset aktiivsust ning toetab hingamisteede ja naha tervist.

FlaviPure® on esmaklassiline kvertsetiin, mis ekstraheeritud taimest Sophora Japonicast ja millel on teiste kvertsetiini vormidega võrreldes kõrgem biosaadavus. FlaviPure on standarditud vähemalt 98,0% kvertsetiinini. Kvertsetiin on naturaalset päritolu aktiivne flavonoid. Tegemist on ühe kõige rohkem uuritud bioflavonoidiga ning on leitud, et see on kehas oluliselt aktiivsem kui paljud teised bioflavonoidid. Kvertsetiini ja teiste taimsete bioflavonoidide koosvõtmine omab sünergilist mõju.

Bromelaiin on harilikust ananassist (Ananas comosus) saadud mitmekülgse toimega aktiivne ensüüm.

KOOSTIOSAD: FlaviPure® – kvertsetiinidihüdraat (ekstraheeritud Sophora Japonica õitest), bromelaiin (harilikust ananassist Ananas comosus), PUREWAY-C® vitamiin C kompleks (L-askorbiinhape, tsitrusviljade bioflavonoidid, stabilisaatorid: taimsed rasvhapped), glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), Ashwagandha [Withania somnifera D.] KSM-66  juure ekstrakt (sisaldab 5% vitanoliide), tsinkdiglütsinaat.

MANUSTAMINE: 1 kuni 2 kapslit päevas koos veega.

Võib kasutada 7-aastastel ja vanematel lastel 1 kapsel päevas. Teismelise lapse puhul 2 kapslit päevas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  

SÄILITAMINE: Toodet hoida suletuna kuivas kohas ja toatemperatuuril kuni 25 Cº ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. 

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50g

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.
KAAL 0.2 kg
PURGI MÕÕTMED 60 x 60 x 110 mm
PAKENDAMISE VÕIMALUSED 25 või 50 purki karbis
Ecosh Life OÜ
Kukermiidi 4, 11216 Tallinn