MSM KOMPLEKS nahale, juustele, küüntele

🖨️

Kompleks naha, juuste ja küünte tervise toetamiseks. Sobib hästi ka liikumisnõudlike spordialade harrastajatele . Tootes sisalduv OptiMSM® on kõrge puhtuse, kvaliteedi ja bioaktiivsusega orgaaniline väävliühend. C-vitamiin ja biotiin aitavad mõlemad kaasa naha normaalsele talitlusele. Põldosjas sisalduv räni toetab juuste, küünte ja naha optimaalset seisundit.

Tootekood: 3131
EAN: 4741609531316

Päevase annuse sisaldus

2 kapslit

4 kapslit

% NRV*

OptiMSM® väävel

900 mg

1800 mg

-

PUREWAY-C® kompleks, millest

C vitamiin

Tsitrusviljade bioflavonoidid

200 mg

186 mg

6 mg

400 mg

372 mg

12 mg

-

233 %  / 466 %

-

Põldosja ekstrakt

100 mg

200 mg

-

Biotiin

200 μg

400 μg

400 % / 800 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV – Nutrient Reference Value)

MSM KOMPLEKS

OptiMSM® on kõrge puhtuse, kvaliteedi ja bioaktiivsusega orgaaniline väävliühend. Põldosi aitab hoida juukseid, küüsi ja nahka optimaalses seisukorras. Vitamiin C aitab kaasa kollageeni moodustumisele naha normaalseks talitluseks. Biotiin aitab hoida juukseid ja nahka normaalsena.

MSM orgaaniline väävliühend - OptiMSM®MSM on orgaaniline väävliühend metüülsulfonüülmetaan, mida leidub looduslikult taimedes, loomades ja ka inimkehas. Puhtal kujul on MSM lõhnatu, valge, kristalne, kergelt mõru maitsega pulber. Varasemalt oli meie toitumises rohkem väävlit, ent toitude ladustamine, valmistamismeetodid, kuivatamine, säilitamine ning suur säilitusainete sisaldus on vähendanud väävli osakaalu meie toidus märgatavalt.MSM sobib eriti hästi neile, kes on huvitatud naha, juuste ja küünte tervisest, samuti neile, kes tegelevad aktiivse füüsilise tegevusega. MSM aitab hoida lihased ja liigesed, kiirendades ehituslike kollageenivalkude moodustamist tänu väävli võtmerollile nendes protsessides. Tootes kasutatav OptiMSM® on eriti kõrge puhtuse, kvaliteedi ja bioaktiivsusega orgaaniline väävliühend. Seda toodetakse spetsiaalsel viisil, mis tagab maksimaalse puhtuse ja bioaktiivsuse.

C vitamiin Tootele lisatud C vitamiin aitab MSM-i paremini rakkudel omastada. Vitamiin C aitab kaasa kollageeni moodustumisele naha normaalseks talitluseks. Lisaks aitab C vitamiin kaasa immuunsüsteemi talitlusele ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.PUREWAY-C® on patenteeritud C-vitamiini kombinatsioon koos looduslike taimsete rasvhapete ja tsitrusviljade bioflavonoididega. Täiendavad koostisosad toetavad C-vitamiini omastamist, jaotumist ja püsimist kehas. PUREWAY-C® kompleksil on hea talutavus ja kõrge biosaadavus.

PõldosiPõldosi (Horsetail, Equisetum arvense L.) on remineraliseeriv. Põldosjas sisalduv räni aitab hoida juukseid, küüsi ja nahka heas seisukorras.Põldosi on ka maksa toetav ja rikas ühendite poolest, mis kaitsevad maksarakke toksiliste ainete eest. Põldosi aitab hoida südame-veresoonkonna tervis, säilitada arterite elastsust ja veresoonte lõdvestumist.

BiotiinBiotiin aitab hoida juukseid ja nahka normaalsena. Biotiin aitab kaasa ka normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, psühholoogilistele funktsioonidele ja makrotoitainete ainevahetusele.

KOOSTISOSAD/  OptiMSM® (MSM e. väävel, metüülsulfonüülmetaan); PUREWAY-C® vitamiin C kompleks (L-askorbiinhape, tsitrusviljade bioflavonoidid, stabilisaatorid: taimsed rasvhapped); glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel); põldosja ekstrakt 10:1 (Horsetail, Equisetum arvense L.); D-biotiin (biotiin, vitamiin B7). 

MANUSTAMINE/ 2 kuni 4 kapslit päevas koos veega vahetult enne sööki. Soovitavalt tõsta annust järk-järgult. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. 

SÄILITAMINE/ Toodet hoida suletuna toatemperatuuril kuni 25 C ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. 

NETOKOGUS/ 62 g, 90 kapslit

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

KAAL 0.2 kg
Kapslite arv 90 kapslit
Ecosh Life OÜ
Kukermiidi 4, 11216 Tallinn