Selected:

D-MANNOOS

24.00 

D-MANNOOS

D-mannoos on looduslik suhkur (nimetatakse ka glükotoitaineks st tervislik suhkur), mis on mõeldud põie ning kuseteede elundkonna toetuseks, puhastamiseks ja kaitseks.

(111 arvustused)

24.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinnas toob Ecoshi väekuller paki 24h kohale!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Tootekood: 1160 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

4 kapslit

D-mannoos

2000 mg

D-MANNOOS

aitab kaasa kuseteede limaskesta puhastamisele.

D-mannoos

Päevane annus sisaldab 4 kapslit

D-mannoos 2000 mg

D-mannoos on looduslik suhkur (nimetatakse ka glükotoitaineks st tervislik suhkur), mis toetab põie ning kuseteede elundkonna talitlust. See looduslik suhkur takistab suurt kahju tegeval E.Coli bakteril kleepumast kuseteede seinte epiteelrakkudele. Organism kasutab D-mannoosi ainevahetuses ainult väikestes kogustes, ülejäänu väljutab kiiresti uriiniga jättes sealjuures mõjutamata veresuhkru taseme. See on küll sarnane glükoosile, aga ei avalda samasugust mõju. D-mannoos aitab puhastada urinaaltrakti, lisaks on ta ka toiduks piimhappebakteritele soodustades kasulike bakterite kolooniate kasvu soolestikus.

Toetab kuseteede elundkonda.

D-mannoos 100% puhas pulber

KOOSTISOSAD: D-mannoos, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 4 kapslit päevas veega või magustamata mahlaga hommikusöögi ajal. Mitte manustada koos ravimite või alkoholiga.
Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

E. Coli bakter – vallandunud põiepõletik saab abi D-mannoos’ist

Põiepõletik – E. Coli bakter – D-mannoos Põiepõletik ja E. Coli bakter kimbutab paljusid maailma naisi. Kuseteede nakkused on leviku poolest nakkuste seas teisel kohal, nende tõttu otsib arstiabi suurel hulgal inimesi aastas. Naisi ohustavad kuseteede nakkused märksa rohkem kui mehi, üle 50% naistest põeb vähemalt korra elu jooksul mõnda kuseteede nakkust. Neist 20%

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

TootekaartPrindi

111 arvustust tootele D-MANNOOS

 1. Ülle

  Super hea toode! Mina sain korduvast põletikust lahti, mida ei teinud aga antibiootikumid! Ühed antibiootikumid ei mõjunud peaagu üldse, teised enam- vähem, kuid seegi viis selleni, et paari kuu pärast oli põletik tagasi. Siis hakkasingi esmakordselt D-mannoosi kasutama- 4tbl. iga 2-3 tunni tagant. Suurema osa ajast võtsin iga 3 tunni tagant. Kapsleid võtsin pikemat aega kui on kirjas blogis, sest kerge pakitsus põies jäi ka siis kestma, kui olin juba neljanda purgi juures. Viimase, neljanda purgi juures, hakkasin siiski kogust vähendama, kuni lõpetasin nende manustamise. Peale seda hakkas ka pakitsus põies kaduma ning siiani, nüüd juba oma 3,5kuud, mingeid vaevuseid olnud pole. Kuigi ma ei saanud enda peal päris hästi aru, millal ravikuuri lõpetada, olen siiski väga tänulik, et see toode meil Eestis müügil on! Aitäh!

 2. Monika (toote omanik)

  Väga tõhus!

 3. Kätlin (toote omanik)

  Super toode. Soovitan kõigile kellel on probleeme põiega.

 4. Lea (toote omanik)

  toote hea

 5. Uve (toote omanik)

  D mannoos aitab coli bakteri vastu.Antibiootikumid ei hävita kogu bakterite jõuku, siis tuleb appi Dmannoos. Mingeid ebameeldivaid kaasnähte ei esine. Aitab tõesti

 6. Birgit

  Olen igal aastal umbes 2x põiepõletikus ja tahtsin proovida midagi alternatiivset AB-le. Tõesti toimis! Peale nädalast intensiivset kuuri on täiesti terve olla.

 7. Mari (toote omanik)

  Väga hea toode.
  Mind aitas.
  Tunnen, et soovin veel.

 8. Rita (toote omanik)

  Tundub, et toimib:)

 9. Karin

  Mul oli probleem põiepõletikuga ikka päris mitu aastat. Tuli, ravisin retseptiravimiga välja, veidi aega oli rahulik ja siis tuli jälle, 1-2 kuu jooksul ikka korra käis põletik külas. Nüüd ei ole põiepõletikku olnud mul juba üle 1 aasta, pereõde soovitas D-mannoosi, tegin ühe korra kuuri läbi ja rohkem pole vaja olnud! Täielik imerohi minu jaoks 🙂

 10. Lea (toote omanik)

  Sain abi ja on tagavaraks kogu aeg olemas

 11. Karl (toote omanik)

  Mul leiti kiiritusravi järgne tüsistus, kasutades D-mannoosi on ebamugavus kadunud, tulemust näen jaanuari uuringus.

 12. Mari (toote omanik)

  Hea toode. Infoks, et osades apteekides ja isegi COOPi poes öko letis oli saadava

 13. Natalia (toote omanik)

  Hea toode. Soovitan.

 14. Kadri (toote omanik)

  Aastaid vaevanud mure sai lahenduse. Soovitan kindlasti!

 15. Nele (toote omanik)

  Toimib 🙂

 16. Lisette (toote omanik)

  Mul on olnud juba pikemat aega probleem põiepõletikuga. Nägin kedagi netist seda toodet soovitamas. Olin juba varem teie tooteid kasutanud ja ei mõelnud hetkegi kui juba tellisin D-mannoosi ära. Minu teada ei paku keegi teine turul sellist toodet. Ja ma ei kahetse. Minu tol hetkel algusjärgus põiepõletik hakkas tasapisi taanduma.

 17. Ulvi (toote omanik)

  Väga kasulik ja efektiivne toode. Kiirendab põie enesetervendusprotsesse.

 18. Leila (toote omanik)

  Toode mõjus positiivselt. Loodan, et tänu sellele tootele sain kiiremimi abi oma põieprobleemidele.

 19. Maryon (toote omanik)

  Olin aasta aega korduvalt hädadas ägeda põiepõletikuga, sain tihti antibiootikume kuid peale kuuri tuli põiepõletik tagasi. Peale D-mannoosi tarbimist kadus põiepõletik kohe ära ning olen saanud juba mitu kuud rahus elada!

 20. Piret (toote omanik)

  Töötab 🙂

 21. Annika (toote omanik)

  D-mannoosi kasutamise ajal tundsin end hästi. Põletikku ei olnud. Peale ühe purgi kasutamist , umbes 8 päeva pärast tundsin taas põletiku tunnuseid. Jätkan uuesti D mannoosi ja teadlikuma elustiili ja toitumisega.

 22. HM

  Meie saime abi D Mannoosist! Saime jagu coli bactetist põiest ,mis ei allunud enam korduvale AB ravile .

 23. Roland (toote omanik)

  toimib

 24. Reelika

  Sain diagnoosiks põiepõletiku. Olukord oli päris nutune ning kirjutati antibiootikumid. Kuna mul käsil teise haiguse ravi, olid AB välistatud. Homoöpaat, kelle juures käisin, soovitas mulle D-mannoosi. Ma polnud sellest midagi kuulnud. Pärast esimest purgi tabimist lasin teha kordusanalüüsid, mis näitasid OLULIST paranemist. Kuigi ise tundin, et kõik pole veel päris korras, ostsin uue purgi lisaks. Sain põiepõletiku seljatatud tänu sellele tootele. Suured tänud!

 25. Liis (toote omanik)

  Väga hea toode! Saab anda ka pisikestele lastele.

 26. veera (toote omanik)

  Olen kaua aega olnud hädas põieprobleemidega,proovin nüüd,mis toimuma saab,aga tundub,et puhastab.Soovitan proovida.

 27. Rita (toote omanik)

  Soovitan inimesele,kellel on tulnud tarbida antibiootikume-taastab põies õige bakterite tasakaalu.

 28. Kadri (toote omanik)

  Uriiniteede profülaktikaks hea tood

 29. Annika (toote omanik)

  Sügisel tarbisin ühe purgi profülaktika mõttes (4tk päevas), kuna olen põiepõletikkudega hädas olnud. Nüüd mõned kuud möödas ja siiani pole märke põievaevustest. Plaanin üsna pea soetada uue purgi.

 30. Kädi (toote omanik)

  Votab põletiku suhteliselt kiiresti maha, juba paari päevaga, selles mõttes vaga hea abiline põiepõletiku korral. Samas on põletik tingitud alati mingist bakterist, minu puhul E.Coli ja sellest ma lahti ei saanud raseduse lõpuni. Külv näitas et bakterite rohkus muutus küll paljust mõõdukale (olenemata sellest, et tarbisin d-mannosi 3 purki sisaldanud kuuri 3×3 tabletti p)

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

×

Ostukorv