Selected:

KURKUMIIN + piperiin

22.00  19.80 

Allahindlus!

KURKUMIIN + piperiin

Kurkumiini ja piperiini 95%-ne ekstrakt koos tõhusust juurde andva kurkumi BCM-95 ekstraktiga toetab südame, hingamisteede, seedetrakti ja liigeste normaalset tegevust, kaitseb rakke vabade radikaalide kahjustava mõju eest toetades sellega immuunsüsteemi vastupanuvõimet (mikroobide, parasiitide ja seente vastu), aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning toetada vaimset tervist.

(78 arvustused)

22.00  19.80 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Tootekood: 2701 Kategooriad: , , , , Silt:

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

4 kapslit

Kurkumi (Curcuma longa) droog

1,26 g

Kurkumiini 95% ekstrakt

0,4 g

Kurkumiini BMC-95 ekstrakt

0,32 mg

Piperiini 95% ekstrakt

20 mg

KURKUMIIN

aitab toetada immuunsüsteemi ja tervet organismi tervikuna. Toidulisand toetab organismi loomulikku kaitsevõimet. 95% piperiini ekstrakt soodustab kurkumi ja kurkumiini imendumist kordades.

Kurkumiin

Kurkum (Curcuma longa), keskaja Euroopas India safran, on kollajuure perekonda kuuluvate taimeliikide lihavast risoomist saadav kollakas pulber, mis on väga levinud paljudes Aasia köökides. Väga tugeva aroomiga ja mõrudamaitseline vürts sarnaneb ingverijuurele. Kurkumi müüakse harva toorelt, tavaliselt on see eelnevat keedetud, kuivatatud ja siis jahvatatud pulbriks.Kurkum on üks kasulikumaid ja enim uuritumaid väetaimi maailmas.

Maailmas on üle 100 kurkumi liigi ja üks ühine iseloomulik tunnus on  nende kollakas oranž toon. Selle tooni annavad kurkumile kurkuminoidid.  Kurkumis on kolm peamist kurkuminoidi, mis moodustavad 2-6% risoomi sisust ning kõige suurem osalus on kurkumiinil, kuni 80%. Näiteks pulbrilises maitseaines kurkumis on 100g kohta kuskil keskmiselt 1-3% ehk 1-3g kurkumiini. Kurkumiin kapslis on kurkumist välja ekstraheeritud  aktiivaine, mis tervist kõige enam toetab.

Ecoshi kurkumiini ja piperiini kompleks aitab toetada tõhusalt kogu organismi süsteemi tervikuna. Kurkumis leiduv aktiivaine kurkumiin aitab kaasa rakkude normaalsetele funktsioonidele ning immuunsüsteemi kaitsevõimele. Samas on kurkumi pulbris lisaks rohkelt muid aktiivaineid, mis kõik omal moel immuunsüsteemi turgutavad. Üheks neist paljudest kasulikest ainetest on 100% puhtas BCM-95  kurkumi ekstraktis leiduv tumeroon.

Kurkumiini kompleksi kuuluval piperiinil on kurkumi ja kurkumiini imendumist soodustav toime, mistõttu on  kompleks üks parimaid vahendeid oma tervise toetamiseks ja üldise heaolu tõstmiseks.

Kurkumiini kompleks annab lisaks järgmist mõju organismile:

 • Toetab südame, hingamisteede, liigeste ja seedetrakti tegevust,
 • Aitab tugevdada immuunssüsteemi vastupanuvõimet,
 • Toetab vaimset tervist,
 • Vähendab väsimust ja kurnatust,
 • Kaitseb rakke vabade radikaalide kahjustava mõju eest,
 • Pakub kaitset mikroobide, parasiitide ja seente vastu.

 

KOOSTISOSAD: kurkumi (Curcuma longa) droog,  kurkumiini 95% ekstrakt, kurkumiini BCM-95 ekstrakt, musta pipra (Piper nigrum) ehk piperiini 95% ekstrakt, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 4 kapslit päevas või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Tundliku mao ja maoprobleemide puhul manustada toodet 1-2 kapslit päevas, üks kapsel korraga ühe toidukorra peale. Manustada veega ja koos rasvu sisaldava toiduga.
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 cm

TootekaartPrindi

78 arvustust tootele KURKUMIIN + piperiin

 1. Natalja (toote omanik)

  Minu kogemuse järgi mõjub kurkumiin hästi näonahale – nahk on nähtavalt puhtam. Valu jalgades kadus ära. Loodame, et immuunsüsteemi ka toetab.

 2. ** (toote omanik)

  Toode, mis on aidanud mind ennast, kui mu lapsi. Hetkel on kasutusel teine purk ja kindlasti sooritan ostusid veel. Imeline toode immuunsuse turgutamiseks, kui ka maksa puhastuseks. Loodan, et abi saab ka mu valutav liiges, kuid see juba pikem
  protsess, mis ei lahene kiirelt.

 3. Kristina (toote omanik)

  Immuunsüsteemi tasub varakult turgutama asuda, selleks sobib toode minu jaoks kenasti. Meeldiks veel enamgi, kui saaks piirduda näiteks ühe kapsli võtmisega – kas saate kaaluda kontsentratsiooni tõstmist? 🙂

 4. REET (toote omanik)

  Kasutan pidevalt kuuridena, kuna aitab hoida tasakaalus kolesterooli. Ka üldine enesetunne on parem

 5. Anne (toote omanik)

  Mõningane positiivne mõju kindlasti on. Kuna tarbin ka teisi preparaate on täpset hinnangut anda raske.

 6. Liis (toote omanik)

  Kahjuks minu organismile mõjus väga halvasti. Tekkis tugev iiveldus ja maoprobleemid. Kasutasin paar nädalat ja siis loobusin. Peale kasutus lõppu normaalne enesetunne taastus. Ju mul mingi vastuolu kurkumiga,ei talu lihtsalt.

 7. Eve

  Annab energiat, vähenesid allergia nähud oluliselt, enesetunne paranes. Hea toode, kasutan edaspidigi. On hea et meil on looduslikud tooted, mis on värvi ja lisaainete ja E-de vabad ja kus on tõesti ainult vajalik. Olen väga rahul et saab nii kapsli kui pulbrina võtta. Olen väga rahul ka teiste ecoshi toodetega, mida olen proovinud.

 8. Riin (toote omanik)

  Olen kuu aega võtnud 2-3 kapslit päevas. Kui teised pereliikmed haigestusid viirusesse, siis minust läks see mööda.

 9. Viktoria (toote omanik)

  Kasutan kurkumiini juba viimased 6kuud.Piperiiniga viimased 1,5 kuud.Näitajatest ei oska midagi öelda, kuid seedimine On normaliseerunud ja enesetunne hea.

 10. k (toote omanik)

  Ostsin selleks, et immuunsust tõsta. Peale nädalast kasutamist oli tunda, et energiat on rohkem ja tuju on ka parem.

 11. Kati

  Aitas hästi viirusliku kurguvalu vastu, mille vastu kurguspreid ega Ibumetin ei aidanud. Samuti aitab minu liigesevalu vastu. Minu jaoks toimiv!

 12. Anda (toote omanik)

  Hea vahend immuunsuse tugevdamiseks

 13. Katrin (toote omanik)

  Abikaasa tarvitab liigesevalude vastu ja aitab väga hästi. Ka külmetushaigus möödus väga kergelt.

 14. Daisy (toote omanik)

  Mulle sobib

 15. Olvia (toote omanik)

  Enesetunne on paranenud ja energiat on rohkem.

 16. Kadi (toote omanik)

  Annab energiat ja hoiab tervise tugevana! Soovitan kindlasti!

 17. Helen (toote omanik)

  Mul läheb juba teine purk ja tundub küll, et mõjub hästi. Annab energiat ja toetab immuunsust.

 18. Ülle (toote omanik)

  Tunnen ennast teovõimelisema ja rõõmsamana.

 19. J.

  Olen vähihaige ning kompromiteeritud immuunsüsteemiga, keemiaravi järgselt tundsin menopausile viitavaid sümptomeid: kuuma- ja külmahooge. Kurkumiin piperiiniga on neid väga hästi leevendanud! Haigeks pole ka jäänud praegusel gripihooajal (veebruar), seega usun, et tugevdab ka immuunsüsteemi. Hea toode! Ostan kindlasti veel.

 20. Heino (toote omanik)

  Ostsin, et parandada oma immuunsüsteemi. Olen tootega rahul ja tellin kindlasti veel.

 21. Katarina (toote omanik)

  Samamoodi… marukahju, et purgipõhi paistab.
  Võtan Kurkumiin+piperiin üheaegselt TestoBoostiga ja tunnen ennast PALJU PAREMINI kui üldse oskasin heaolutunnet mäletada.
  Seda küll, et kõik füüsilised vaegused pole veel täielikult lahenenud, aga seda saan lubada, et taandunud on märgatavalt valud liigestes.
  Samuti soovingi indiaanlaseks hakata, kui õnn lubab 😀 Sestap võimalusel tellin kohe juurde ka.
  KINDLASTI soovin veel kõikvõimalikest Ecosh toodetest osa võtta – Ecosh on minu esimeste Toidulisandite valik.
  AITÄH TEILE! Jõudu ja jaksu ja head energiat edasiseks toimetamiseks! (L)

 22. Triin (toote omanik)

  Pärast esimese purgi kasutust avastasin väga hea enesetunde. Aktiivsus tõusis.

 23. Maire (toote omanik)

  Ostsin Kurkumiin+piperiin tooted emale – tema kasutab seda toetamaks vähiravi ja enda immuunsussüsteemi. Paistab, et on kasu.

 24. Alvar (toote omanik)

  ei oska täpset hinnangut anda nats nagu aitas liigeste valule mitte midagi märkimisväärset inimesed erinevad kellele kuidas mõjub

 25. jana (toote omanik)

  hea toodeolen kasutanud pikalt samuti on hind enam vähem

 26. Remy (toote omanik)

  Väga kallis toode. Ennetab kerget valu, kui tarbida vähemalt 2 kapslit päevas. Muid otseseid kasutegureid pole täheldanud.
  Põhiline mõju on tagataustal: indiaanlased tarbisid kurkumi iga päev, 3x päevas, lapsest saati, ja see vähendas nende haigestumist erinevatesse haigustesse kuni 60%, s.h. rasketesse haigustesse, näiteks vähk.
  Muidugi kurkum üksi ei päästa surmanuhtlusest. Ja mida vanemas eas hakkad tarbima, seda vähem on temast tolku: mürkide ladestumist tuleb hakkata vältima juba siiski lapseeas.
  Kui raha on, siis ostke kindlasti, saate paar aastat juurde enda elueale. Kui aga õnn lubab, hakkake indiaanlaseks.

 27. Mihkel (toote omanik)

  Pärast kahenädalast kasutust tundsin juba suuremat energiat ja jõudu. Tagas väga hea enesetunde.

 28. Anne (toote omanik)

  Tellisin endale teise purgi kurkumiini piperiiniga. Eelmise kasutasin möödunud aasta novembris. Minu probleem olid jalgade valud ja preparaat aitas. Kasutasin terve purgi üks kapsel kaks korda päevas. Jalgade valud taandusid. Praegu minu plaan teha uus kuur, aga vähendatud koguses, sest probleem ei ole päris kadunud

 29. Kristiina (toote omanik)

  Kasutan immuunsussüsteemi tugevdamiseks ja meeleolu parandamiseks. Olen kasutanud alles lühikest aega, tulemusi näen ilmselt mõne aja pärast.

 30. Merike (toote omanik)

  Hetkel hea abimees immuunsussüsteemi tugevdamisel. Samas tundub olema ka hea abimees pingeliste aegade üleelamisel – eksamid jm. Kõik on püsinud rõõmsad ja terved.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

×

Ostukorv