Selected:

MAGNEESIUM GLÜTSINAAT - bioaktiivne

24.00  20.40 

Allahindlus!

MAGNEESIUM GLÜTSINAAT – bioaktiivne

Magneesium aitab kaasa lihaste lõdvestumisele ja luukoe tekkimisele, aitab vähendada väsimust ja kurnatust, toob hea une ning toetab närvisüsteemi, südamelihaste ja vereringe normaalset talitlust. Magneesium glütsinaat on üks paremini omastatavamaid ja imenduvamaid vorme.

(162 arvustused)

24.00  20.40 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Tootekood: 3211 Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

3 kapslit

% NRV *

Magneesium (1500 mg magneesiumdiglütsinaadist)

270 mg

139 %

Vitamiin C (magneesium-L-askorbaat)

30 mg

37,5 %

Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid)

15 mg

1071 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

MAGNEESIUM GLÜTSINAAT

koos imendumist soodustavate bioaktiivsete vitamiinidega aitab kaasa närvisüsteemi ja lihaste ladusale tööle. Samuti aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Magneesium

Magneesium on üks täitsamaid mineraale inimese organismis. Puhas USA-s Kelatron grupis toodetud 18,7 protsendiline M-pure™ ja Ecosh Life’i magneesium on üks imenduvamaid ja puhtamaid magneesiume turul! See on magneesium, mis lahustub organismis hästi.

Kelatroni M-pure Magneesium on välja töötatud selleks, et luua inimkehale stabiilne ja imenduv molekul.  Tootja tagab mineraali puhtuse, tõhususe, biosaadavuse ja lahustuvuse.

Magneesiumi olulisus

Magneesiumi vajavad oma tegevuseks üle 300 erineva ensüümi, lisaks reguleerib magneesium paljusid biokeemilisi ja füsioloogilisi protsesse organismis. Umbes 60% organismis olevast magneesiumist paikneb luudes, mis moodustab teatud puhvri magneesiumitaseme hoidmiseks.

Magneesiumi on vaja:

 • süsivesikute, rasvade ja aminohapete normaalseks ainevahetuseks
 • soolade koostises luukoe tekkeks ja kaltsiumi rolli soodustamiseks inimorganismis (nt luukoe areng, uuenemine),
 • südamelihaste tööks ja vereringe reguleerimiseks,
 • normaalseks närvitalitluseks.

 

Vastavalt erinevatele võrdlustele peetakse parima imenduvusega ja omastatavusega magneesiumiteks tsitraati,  glükonaati ja laktaati (glütsinaat).  Uuringute kohaselt sobib magneesiumglütsinaat, kui üks paremini imenduvaid vorme väga hästi neile, kel on soolehäired nt kõhulahtisused või on tehtud soolevähendus operatsioone, kuna see vorm imendub hästi erinevatest soole osadest.

Kuigi magneesiumdiglütsinaat imendub ka iseseisvalt, aitavad mõned sobivad vitamiinid magneesiumil paremini imenduda. Magneesiumi omastatavust soodustavad B-grupi vitamiinid, eriti  B6 ning C ja D-vitamiinid. Mineraalidest soodustavad imendumist kaltsium, kaalium, naatrium jne. Seetõttu on toodet hea võtta koos toiduga, et ka kõik teised vajalikud ained oleks kättesaadavad. Vitamiin B-6 aitab määrata, kui palju magneesium rakkudesse imendub. 80% inimestel on magneesiumi puudus.

Ecoshi Magneesium glütsinaadi tootele on magneesiumi paremaks imendumiseks lisatud bioaktiivsete vitamiinide vormid nagu püridoksiinvesinikkloriid  (B6) ja magneesium-L- askorbaat (C-vitamiin).

Magneesium glütsinaat:

Toob hea une – lõdvestab lihaseid – aitab vähendada väsimust ja kurnatust

 

Miks on bioaktiivsed vormid head

Bioaktiivsed vormid on muudetud keha ainevahetuse jaoks sobivaks, et kurnatud keha ei peaks kulutama energiat passiivse vormi muundamiseks aktiivseks. 

KOOSTISOSAD: magneesium (magneesiumdiglütsinaat), riisijahu (mahuaine), C-vitamiin (magneesium-L- askorbaat), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 3 kapslit magneesiumi päevas koos toidu ja klaasitäie veega või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Parim aeg magneesiumi manustamiseks on õhtul.
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kui palju keegi magneesiumi päevas võtma peaks? 

Magneesiumi soovituslik päevane tarbimine:

 • 1-3 aastased: 80 mg/päevas
 • 4-8 aastased: 130mg/päevas
 • 9-13 aastased: 240 mg/päevas
 • Teismelised 14-18 aastased: poisid 410 mg/päevas, tütarlapsed 360 mg/päevas
 • Täisealised 19 + mehed: 400-420 mg/päevas, naised: 310-320 mg/päevas
 • Rasedad: 350-360 mg/päevas
 • Imetavad emad: 310 – 320 mg/päevas

 

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Kõrget vererõhku või hüpertensiooni nimetatakse mõjuval põhjusel “vaikseks tapjaks”. Sellel pole sageli sümptomeid, kuid see on südamehaiguste ja insuldi peamine oht. Seetõttu on väga oluline aeg ajalt kontrollida oma vererõhku ja vaadata üle oma elustiili harjumused. 

Mõjutatavad riskifaktorid kõrgvererõhutõve tekkeks on  liigne kehakaal, stress ja vaimne pinge, vähene kehaline koormus, liigne alkoholi tarvitamine, suitsetamine, liigne soola tarbimine ja valed toitumisharjumused (liigne suhkru-, nisu-, liha- ja piimatoodete tarbimine). Viimaste mõõdukas tarbimine ja menüsse rohke puu-, juur- ja aedviljade ning roheliste saltite lisamine hoiab vererõhu korras. 

Kuid kui on juba näha vererõhu tõusu esmaseid ilminguid, siis Ecoshi vererõhu kompleksis sisalduvad taimsed ekstraktid aitavad kaasa normaalsele vererõhule. Tootes olev viinamarja seemne ekstrakt on südame ja veresoonte tervist toetav. Rohelise tee ekstrakt aitab toetada kardiovaskulaarset süsteemi ning hoida veresooned elastsena. Folaat aitab kaasa normaalsele vereloomele. Viirpuul on lõõgastav efekt ja aitab uinuda. 

NB! Ecoshi vererõhu kompleks sobib inimestele, kellel ei ole määratud hüpertensiooni (kõrgvererõhutõve I astet), kuid, kus on juba täheldada nii ülemise kui alumise vererõhu näitaja tõusu (st süstoolne ehk ülemine vererõhk jääb alla 139mmHg ja diastoolne ehk alumine vererõhk jääb alla 89 mmHg). Kõik tootes olevad koostisosad aitavad vähemal või rohkemal määral kaasa veresoonte laienemisele ja seega suurendavad verevoolu ning hapniku kättesaadavust nii südamel kui ajul).

Vererõhu kompleks:

 • on südame ja veresoonte tervise jaoks
 • toetab kardiovaskulaarset süsteemi
 • hoiab veresooned elastsena
 • aitab kaasa normaalsele vereloomele

 

KOOSTISOSAD:  hesperidiin, rohelise tee (Camellia sinensis) ekstrakt, tsitrulliin malaat, rohelise kohviubade (Coffee Robusta L) ekstrakt, punapeedi (Beta vulgaris) juure mahla pulber, viirpuu (Craetagus monogyna) marjade ekstrakt, viinamarjaseemne (Vitis vinifera) ekstrakt, foolhape (kaltsium-L-metüülfolaat), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 5 kapslit päevas koos tasakaalustatud toiduga vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada koos rasvu sisalduva toiduga. Soovitatud annust ei tohi ületada. Ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 X 60 X 110 cm

TootekaartPrindi

162 arvustust tootele MAGNEESIUM GLÜTSINAAT – bioaktiivne

 1. Juta (toote omanik)

  Hommikul on tunduvalt kergem ärgata, energiat on rohkem.

 2. Eero

  Olen 5 kuud võtnud ja siiani kasu ei midagi.

 3. Liisa (toote omanik)

  Tellisin, kuna rasedusega on hakanud rahutud käed ja jalad segama. Tunnen, et juba peale nädalast kasutamist enam nii palju seda vaevust ei olnud.

 4. Evaliis (toote omanik)

  Kasutan vastavalt vajadusele ja toimib väga hästi!

 5. kerli (toote omanik)

  Uni on parem.

 6. Urve (toote omanik)

  Parim toidulisand öiste jalakrampide ärahoidmiseks 👌

 7. Andry (toote omanik)

  Toimib hästi. Krampe ei teki üldse kui tarvitada enne trenni.

 8. Merle (toote omanik)

  Jalalihaste krambid on kadunud.

 9. Ester (toote omanik)

  Kasutan juba mitu aastat ja olen väga rahul. Enam ei esine krampe jalgades ja üldse enesetunne paranes.

 10. Kadri (toote omanik)

  Aitasid hästi lihastel pärast pikki ajapeale käidud jalutuskäikudest taastuda.

 11. Elle (toote omanik)

  Uni on sügavam

 12. Kaury (toote omanik)

  Öösel magades läksid jalalihased krampi, väga valus ja ebameeldiv, kui keset magusat und nii juhtub. Kasutades magneesiumit jalalihaskrampe enam ei ole tekkinud.

 13. Urve (toote omanik)

  Parim abivahend jalakrampide puhul 👍

 14. Marian (toote omanik)

  Usun, et just igaõhtusele magneesiumi võtmisele on mu uni sügavam ja jalakrambid vähenenud 🙂

 15. Anette (toote omanik)

  Olen nüüdseks kasutanud magneesiumi peaaegu kuu aega. Olles 6 kuud rase, siis varem ei julgenud voodis ringutadagi, sest jalad kippusid kohe krampi minema. Praeguseks on see tunne täiesti kadunud ja ka jalgade rahutus on vähenenud.

 16. Sirje (toote omanik)

  Olen väga rahul. Tarvitan Mg kuna jalad krambitavad. Ecoshi Magmeesiumiga pole seda häda enam olnud. Kusjuures apteegist ostetud Magne-B6-ga tuli ikka ette krambitamisi. Olen tarvitanud mitmeid Ecoshi tooteid ja väga rahule jäänud. Olen nüüd suur Ecoshi fänn–teisi tervisetooteid ei otsigi enam.

 17. Kristel (toote omanik)

  Mulle sobivad hästi, võtan koos rauapreparaadiga, aitavad kõhukinnisust vältida. Tagab mg varude täiendamise, jalgade krambid on ära kadunud.

 18. Anne

  Magan palju paremini, lihased on lôdvestunud, parim toode🙂

 19. renate

  Annab hea ja rahuliku une ning jalad ei lähe öösel enam krampi. Toetab väsinud lihaseid ja lõõgastab. Meie perele sobib 🙂

 20. Karl (toote omanik)

  korralik kraam

 21. Siret (toote omanik)

  Väga hästi toimib

 22. Merle (toote omanik)

  Uni on parem ja raseduseaegne jalgade krampiminek on vähenenud 🙂

 23. PA (toote omanik)

  Aitas parandada treeningkoormusest tingitud lihasvalude osas.

 24. Helena-Laura (toote omanik)

  Alati toimiv. Seedimisele parim abimees.

 25. Ene (toote omanik)

  Jalalihaste krambid kadusid kiirelt. Head väiksed kapslid.

 26. Kersti (toote omanik)

  Olen tarvitanud magneesium glütsinaati kolm nädalat ja pole enam pöias krampe kogenud. Uni ka sügavam, vaatamata keerulisele olukorrale 🙂

 27. Sirje (toote omanik)

  Magneesiumit kasutan igapäevaselt, olen väga rahul. Olen ennemalt kasutanud teiste firmade magneesiumit, aga jään kindlalt teie magneesiumi tarvitajaks.

 28. Marika (toote omanik)

  Uni on parem

 29. Helena-Laura (toote omanik)

  Super toime. Ei ole võrreldav ühegi apteegist ostetud analoogiga. Rahustab, võtab peavalu ära, teeb rõõmsaks, mõjub seedimisele hästi.

 30. Anne (toote omanik)

  Uni on parem, jalalihaste krambid on peaaegu kadunud. Aitäh!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

×

Ostukorv