Selected:

MAGNEESIUM GLÜTSINAAT - bioaktiivne

24.00 

MAGNEESIUM GLÜTSINAAT – bioaktiivne

Magneesium aitab kaasa lihaste lõdvestumisele ja luukoe tekkimisele, aitab vähendada väsimust ja kurnatust, toob hea une ning toetab närvisüsteemi, südamelihaste ja vereringe normaalset talitlust. Magneesium glütsinaat on üks paremini omastatavamaid ja imenduvamaid vorme.

(168 arvustused)

24.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Tootekood: 3211 Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

3 kapslit

% NRV *

Magneesium (1500 mg magneesiumdiglütsinaadist)

270 mg

139 %

Vitamiin C (magneesium-L-askorbaat)

30 mg

37,5 %

Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid)

15 mg

1071 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

MAGNEESIUM GLÜTSINAAT

koos imendumist soodustavate bioaktiivsete vitamiinidega aitab kaasa närvisüsteemi ja lihaste ladusale tööle. Samuti aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Magneesium

Magneesium on üks täitsamaid mineraale inimese organismis. Puhas USA-s Kelatron grupis toodetud 18,7 protsendiline M-pure™ ja Ecosh Life’i magneesium on üks imenduvamaid ja puhtamaid magneesiume turul! See on magneesium, mis lahustub organismis hästi.

Kelatroni M-pure Magneesium on välja töötatud selleks, et luua inimkehale stabiilne ja imenduv molekul.  Tootja tagab mineraali puhtuse, tõhususe, biosaadavuse ja lahustuvuse.

Magneesiumi olulisus

Magneesiumi vajavad oma tegevuseks üle 300 erineva ensüümi, lisaks reguleerib magneesium paljusid biokeemilisi ja füsioloogilisi protsesse organismis. Umbes 60% organismis olevast magneesiumist paikneb luudes, mis moodustab teatud puhvri magneesiumitaseme hoidmiseks.

Magneesiumi on vaja:

 • süsivesikute, rasvade ja aminohapete normaalseks ainevahetuseks
 • soolade koostises luukoe tekkeks ja kaltsiumi rolli soodustamiseks inimorganismis (nt luukoe areng, uuenemine),
 • südamelihaste tööks ja vereringe reguleerimiseks,
 • normaalseks närvitalitluseks.

 

Vastavalt erinevatele võrdlustele peetakse parima imenduvusega ja omastatavusega magneesiumiteks tsitraati,  glükonaati ja laktaati (glütsinaat).  Uuringute kohaselt sobib magneesiumglütsinaat, kui üks paremini imenduvaid vorme väga hästi neile, kel on soolehäired nt kõhulahtisused või on tehtud soolevähendus operatsioone, kuna see vorm imendub hästi erinevatest soole osadest.

Kuigi magneesiumdiglütsinaat imendub ka iseseisvalt, aitavad mõned sobivad vitamiinid magneesiumil paremini imenduda. Magneesiumi omastatavust soodustavad B-grupi vitamiinid, eriti  B6 ning C ja D-vitamiinid. Mineraalidest soodustavad imendumist kaltsium, kaalium, naatrium jne. Seetõttu on toodet hea võtta koos toiduga, et ka kõik teised vajalikud ained oleks kättesaadavad. Vitamiin B-6 aitab määrata, kui palju magneesium rakkudesse imendub. 80% inimestel on magneesiumi puudus.

Ecoshi Magneesium glütsinaadi tootele on magneesiumi paremaks imendumiseks lisatud bioaktiivsete vitamiinide vormid nagu püridoksiinvesinikkloriid  (B6) ja magneesium-L- askorbaat (C-vitamiin).

Magneesium glütsinaat:

Toob hea une – lõdvestab lihaseid – aitab vähendada väsimust ja kurnatust

 

Miks on bioaktiivsed vormid head

Bioaktiivsed vormid on muudetud keha ainevahetuse jaoks sobivaks, et kurnatud keha ei peaks kulutama energiat passiivse vormi muundamiseks aktiivseks. 

KOOSTISOSAD: magneesium (magneesiumdiglütsinaat), riisijahu (mahuaine), C-vitamiin (magneesium-L- askorbaat), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 3 kapslit magneesiumi päevas koos toidu ja klaasitäie veega või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Parim aeg magneesiumi manustamiseks on õhtul.
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kui palju keegi magneesiumi päevas võtma peaks? 

Magneesiumi soovituslik päevane tarbimine:

 • 1-3 aastased: 80 mg/päevas
 • 4-8 aastased: 130mg/päevas
 • 9-13 aastased: 240 mg/päevas
 • Teismelised 14-18 aastased: poisid 410 mg/päevas, tütarlapsed 360 mg/päevas
 • Täisealised 19 + mehed: 400-420 mg/päevas, naised: 310-320 mg/päevas
 • Rasedad: 350-360 mg/päevas
 • Imetavad emad: 310 – 320 mg/päevas

 

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Kõrget vererõhku või hüpertensiooni nimetatakse mõjuval põhjusel “vaikseks tapjaks”. Sellel pole sageli sümptomeid, kuid see on südamehaiguste ja insuldi peamine oht. Seetõttu on väga oluline aeg ajalt kontrollida oma vererõhku ja vaadata üle oma elustiili harjumused. 

Mõjutatavad riskifaktorid kõrgvererõhutõve tekkeks on  liigne kehakaal, stress ja vaimne pinge, vähene kehaline koormus, liigne alkoholi tarvitamine, suitsetamine, liigne soola tarbimine ja valed toitumisharjumused (liigne suhkru-, nisu-, liha- ja piimatoodete tarbimine). Viimaste mõõdukas tarbimine ja menüsse rohke puu-, juur- ja aedviljade ning roheliste saltite lisamine hoiab vererõhu korras. 

Kuid kui on juba näha vererõhu tõusu esmaseid ilminguid, siis Ecoshi vererõhu kompleksis sisalduvad taimsed ekstraktid aitavad kaasa normaalsele vererõhule. Tootes olev viinamarja seemne ekstrakt on südame ja veresoonte tervist toetav. Rohelise tee ekstrakt aitab toetada kardiovaskulaarset süsteemi ning hoida veresooned elastsena. Folaat aitab kaasa normaalsele vereloomele. Viirpuul on lõõgastav efekt ja aitab uinuda. 

NB! Ecoshi vererõhu kompleks sobib inimestele, kellel ei ole määratud hüpertensiooni (kõrgvererõhutõve I astet), kuid, kus on juba täheldada nii ülemise kui alumise vererõhu näitaja tõusu (st süstoolne ehk ülemine vererõhk jääb alla 139mmHg ja diastoolne ehk alumine vererõhk jääb alla 89 mmHg). Kõik tootes olevad koostisosad aitavad vähemal või rohkemal määral kaasa veresoonte laienemisele ja seega suurendavad verevoolu ning hapniku kättesaadavust nii südamel kui ajul).

Vererõhu kompleks:

 • on südame ja veresoonte tervise jaoks
 • toetab kardiovaskulaarset süsteemi
 • hoiab veresooned elastsena
 • aitab kaasa normaalsele vereloomele

 

KOOSTISOSAD:  hesperidiin, rohelise tee (Camellia sinensis) ekstrakt, tsitrulliin malaat, rohelise kohviubade (Coffee Robusta L) ekstrakt, punapeedi (Beta vulgaris) juure mahla pulber, viirpuu (Craetagus monogyna) marjade ekstrakt, viinamarjaseemne (Vitis vinifera) ekstrakt, foolhape (kaltsium-L-metüülfolaat), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 5 kapslit päevas koos tasakaalustatud toiduga vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada koos rasvu sisalduva toiduga. Soovitatud annust ei tohi ületada. Ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 X 60 X 110 cm

TootekaartPrindi

168 arvustust tootele MAGNEESIUM GLÜTSINAAT – bioaktiivne

 1. Ave (toote omanik)

  Tegemist suurepärase tootega. Kasutan juba pikemat aega ja kavatsen sellega ka jätkata. Ärevus on täiesti kadunud, tunnen end oluliselt rahulikumana.

 2. Kersti (toote omanik)

  Magneesium on minu ôhtune kaaslane, aitab uinumisele kaasa, olen rahul ja soovitan.

 3. Jaanika (toote omanik)

  Ülirahul, kiire toimega ja tõhus – sain võtta vaid nädala jagu, kui kaebused kadusid. Nüüd võtan vaid aeg-ajalt profülaktikaks.

 4. Eve (toote omanik)

  Väga rahul tootega. Läheb juba mitmes purk. Ära on kadunud jalakrambid ja uni on parem

 5. Maili Hutt (toote omanik)

  Olen ülirahul. Juba tellisin kolmanda purgi. Olen saanud selle oma õhtuse rutiini osaks. Aitab hästi rahuneda.

 6. Madis (toote omanik)

  Super teenindus ja kiire reageerimine. Toode võttis suht kiirelt ära krambid jalast . Ettevõte ja toode mida saab kindlalt soovitada.

 7. Urve (toote omanik)

  Parim abimees öiste jalakrampide ärahoidmiseks.

 8. Rando (toote omanik)

  Polnud aimugi, et vaevlesin magneesiumi puuduse käes. Uni on kohe parem ning kergem on magama jääda. Toime oli tunda esimesest päevast.

 9. Gerli (toote omanik)

  Toode aitab käte suremise vastu ja toob hea une😊

 10. Piia (toote omanik)

  Kasutan juba umbes aasta. Teen kuuseid kuure ja tarbin vastavalt treeningute intensiivsusele. Jalgade lihaskrambid kaovad, samuti õhtune jalgade väsimus. Olen tootega väga rahul.

 11. Ulvi (toote omanik)

  Toimib väga kiiresti ja aitab leevendada jalakrampe, pideval tarvitamisel jalakrambid kadusid.

 12. Gerle (toote omanik)

  See magneesium on väga kasulik 👌😀

 13. Margus (toote omanik)

  Toimib hästi, pärast paari nädalast tarvitamist enam jalad lauataga istudes ära ei sure. 🙂

 14. Aiki (toote omanik)

  Raseduse ajal ilma selleta magada ei saa… Vajaksin isegi suuremat kogust, kuid siis tekivad B6 üleannustamise nähud. Ootan väga vähema B6ga või puhast varianti.

 15. ELVE (toote omanik)

  Mõjus hästi jalakrampidele ja tegi õhtul uinumise kergemaks.

 16. Karo (toote omanik)

  Tundub, et imendub hästi ja aitab just jalakrampide ja unetuse vastu.

 17. Siret (toote omanik)

  Väga rahul, esimene purk saab varsti otsa, plaan tellida järgmine.

 18. Juta (toote omanik)

  Kasutamisel ilmnes tuntav lisaenergia.

 19. Triin (toote omanik)

  Jalakrampe on kõvasti vähem.

 20. Ester (toote omanik)

  Kasutan juba rohkem kui aasta ja olen väga rahul. Liigesed ja enesetunne väga hea. Magan öösel hulga paremini.

 21. Kats (toote omanik)

  Olen kasutanud lühikest aega, aga on aidanud treeningujärgse põlvevalu puhul.

 22. Karin (toote omanik)

  Vajalik igapäevaselt manustada. Kui ei kasuta, tunnetan joogat tehes mingites asendites jalalaba lihaskrampe.

 23. Siiri (toote omanik)

  Aitas vabaneda mehel jalakrampidest, enam pole igapäevaseid krampe.

 24. Maire (toote omanik)

  Tagab parema une olen rahul.

 25. Age (toote omanik)

  Minu magneesiumi vajadus on väga suur, geenitesti järgi kolmekordne selle preparaadi kogus aga siis saab liiga suure annuse teisi koostisosi.

 26. Matti (toote omanik)

  Väga hea toode, kasutan aastaid

 27. Urve (toote omanik)

  Ikka ja endiselt parim toidulisand öiste jalakrampide ärahoidmiseks 👌

 28. Rene (toote omanik)

  Kasutan teist aastat järjest. Toimib hästi.

 29. Merilin (toote omanik)

  Toimib ja samas ei ärrita seedeelundkonda.
  Võiks olla ka ilma B6-ta variant.

 30. anneli (toote omanik)

  Positiivseks võin öelda, et öised jalakrambid ja käte suremine on kadunud, on olnud abi. Mitte meeldiv osa on see, et liiga suured kapslid neelamiseks. Laps ei suuda neid üldse neelata.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

×

Ostukorv