Pau d’Arco 50ml

20.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et kõik õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on harvaesinevalt rikas erinevate mineraalide, vitamiinide ja ühendite poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumit, rauda, joodi, fosforit, tsinki, mangaani, magneesiumi, boori ja suurel hulgal sellist ainet nagu lapahool.

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti soovitame kuuajase kuurina kasutada Sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

Soovituslik manustamine: 2 ml (56 tilka) päevas.

Koostis: Pau’D Arco e. sipelgapuu koore ekstrakt 8:1 2500 mg

Glütserool ja vesi.

Loe Sipelgapuu koore e. Pau D´Arco kohta lähemalt meie blogist

Pau D´Arco kasutamisjuhend

Kaal 130 g
 1. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Tegime lapsele kuuri ja tundub, et pidas sügisel tervena kauem vastu.

 2. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Oleme kasutanud köha ja nohu korral. Toimib!

 3. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Tegin kuuri nii endale kui ka lapsele ( jubeda nohu ja köha) ajal. Tundub, et peres pärast köhanohu haigust levinud kõhuviirusest ( oksendamine, kõhuahtisus ja palavik, mida täiskasvanud põdesid ikka väga rängalt ) pääsesin mina tervenisti ja laps vaid kõhulahtisusega. Usun, et suuresti tänu sipeldapuukoorele pidas meie immuunsus kõhuviirusele hästi vastu.

 4. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Köha puhul super abimees, eriti kui köha ilmnedes kohe manustama hakata.

 5. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Teeme juba teist kuuri järjest esimese tegime oktoobris,on aidanud ,pole seniseks veel haigestunud

 6. 4 out of 5

  (toote ostja)

  Väga hea abimees viiruste perioodil, eriti lapsel kasutades tundus et toimib.

 7. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Toimis väga kenasti pikka aega vaevanud kurguvalu, angiini ravil. Super toode, mis koduses apteegis peaks olemas olema!

 8. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Tegin läbi kuuri eesmärgiga tugevdada oma immuunsüsteemi ja ravida kurguärritust. Peale kuuri lõppu oli aga vähenenud ka mind pikka aega vaevanud sooleärritussündroom, samuti oli paranenud ainevahetus. Julgen kindlasti soovitada.

 9. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Olen kasutanud tilku oma paariaastase tütrega. Tegin sügisel kuuri, kus andsin talle tilku nii hommikul kui ka õhtul. Puhtal kujul ta neid võtmast küll keeldus, aga segades joogi sisse, läksid lijtsalt sisse. Immunsüsteem on tal olnud vapper kogu talve ja tõtt öeldes julgen väita, et paljuski tänu nendele tilkadele (pluss paljajalu olemisele ;))

Lisa arvustus