Pau d'Arco kapsel

Pau d’Arco e. Sipelgapuu koor

18.00 

Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et kõik õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on harvaesinevalt rikas erinevate mineraalide, vitamiinide ja ühendite poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumit, rauda, joodi, fosforit, tsinki, mangaani, magneesiumi, boori ja suurel hulgal sellist ainet nagu lapahool.

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti soovitame kuuajase kuurina kasutada Sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

Manustamine: 2 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.

Koostis: 100 vegetaarset kapslit, üks kapsel 500 mg, netokaal 50 g

Pau’D Arco e. sipelgapuu koor pulbrina: 400 mg
Pau’D Arco sipelgapuu koore ekstrakt 1:10 100 mg

Loe Sipelgapuu koore kohta rohkem lisaks siit.

Kaal 200 g

17 arvustust tootele Pau d’Arco e. Sipelgapuu koor

 1. 5 out of 5

  Pau D’arco on ikka imeline, teiste firmade tootetega ei ole kunagi saanud samasugust tulemust…Ecosh oma ei jätta kunagi hätta – ükskõik, mis probleem😊

 2. 5 out of 5

  Kasutan päris mitu aastat ja talvel just eriti. Toime on tõesti tunda!

 3. 5 out of 5

  Meie peres on juba mõnda aega erinevaid haiguseid sipelgapuukoorega ravitud. Kui midagi on tulnud, alustame kohe nö löökdoosidega ehk tilku/kapseleid päeva jooksul üsna palju. Kui aasta alguses noorem laps jäi kõrgesse palavikku, siis toimus kõik samuti. Teise päeva lõuna ajal temale kurku vaadates (kurtis kurguvalu hommikust alates) sain aru, et seekord on tegu angiiniga. Mees arvas, et nüüd tuleb kiirelt perearstile helistada, aga kuna oli reede lõuna ja arst vastuvõtu juba lõpetanud, siis see ei õnnestunud. Jätkasime sis Pau D’Arco andmist ja kui laupäeva hommikul uuesti kurku vaatasin… Panin lambi kustu, siis uuesti põlema ja palusin lapsel suu uuesti avada. Mäda enam mandlitel polnud. Ma tean, et sipelgapuukoor toimib, aga et nii kiirelt ja hästi…olin üllatunud. Perearstile jõudsime uue nädala keskpaigas ja tema enam angiini ei diagnoosinud.

 4. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Jäin väga kiiresti haigeks, eriti külma ilma tõttu. Kuid sipelgapuukoor hoidis ära haigused ning enam ei haigestu nii tihti kui varem. Ei mäleta isegi enam, millal olin viimati haige.

 5. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Toimib kiiresti ja tõhusalt. Oleme Pau D’Arcoga seljatanud kõik grippihooaja viirushaigused. Samuti on olnud head tulemused dermatiidi ravis.

 6. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Mis asjad need haigused on? 🙂 – selle toote pikaaegsel tarbimisel on reaalne, et tekib selline küsimus pähe.

 7. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Ei ole ammu antibiootikume kasutanud. Väga tõhus ravim kõige vastu!

 8. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Sipelgapuukoor on väga hea toode haiguste ennetamiseks ja haiguse algusfaasis manustades kiireks paranemiseks. Toimib! Mulle väga meeldib. Ostan ka edaspidi.

 9. 5 out of 5

  (toote omanik)

  minu kodus asendamatu toode ja peab kodus alati olemas olema. meeldivad tilgad rohkem, tundub et mõju saabub kiiremini. peale selle toote kasutama hakkamist on nagu ka hooaja viiruseid harvem peres

 10. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Toetab immuunsus talvisel ajal. Sobib ka lastele. Kui laps ei oska kapslit neelata, siis võib selle sisu raputada näiteks kama sisse, annab huvitava maitsenüansi.

 11. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Alati kui meie perest keegi tunneb,et haigus hakkab tulema,võtame esimesel päeval 2+2 kapslit,edaspidi vähendame kogust 1 kapslini päevas.Aitab nii kurgu,põiepõletiku,köha jne.vastu.Tõeline looduslik antibiootikum.

 12. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Töötab ja julgen soovitada!

 13. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Kasutan juba mitu aastat talvel,ise ei ole haigeks jäänud ja abikaasa immuunsüsteemi tugevdamisele on hästi mõjunud.

 14. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Olen rahul ja ostan edaspidi veel.

 15. 4 out of 5

  (toote omanik)

  Proovisin esimest korda ja tundub et aitab.Siiani pole haigeks jäänud.

 16. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Toode jõudis minuni väga kiiresti. Tänan!
  Tellisin, kuna paistes mandlid ei tahtnud kuidagi terveks saada. Pärast 2 päevast kasutamist hakkas olukord kurgus paremaks muutuma 🙂

 17. 5 out of 5

  (toote omanik)

  Sipelgapuu koor-Pau d’arco kapslid on olnud suureks üllatuseks kurgumandlite raviks ja samuti külmetushaiguste vastu. Ei tea enam mis on haigus.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga