Pau d’Arco e. Sipelgapuu koor

18.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et kõik õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on harvaesinevalt rikas erinevate mineraalide, vitamiinide ja ühendite poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumit, rauda, joodi, fosforit, tsinki, mangaani, magneesiumi, boori ja suurel hulgal sellist ainet nagu lapahool.

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti soovitame kuuajase kuurina kasutada Sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

Manustamine: 2 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.

Koostis: 100 vegetaarset kapslit, üks kapsel 500 mg, netokaal 50 g

Pau’D Arco e. sipelgapuu koor pulbrina: 400 mg
Pau’D Arco sipelgapuu koore ekstrakt 1:10 100 mg

Loe Sipelgapuu koore e. Pau D´Arco kohta lähemalt meie blogist

Pau D´Arco kasutamisjuhend

Kaal 200 g
 1. 4 out of 5

  (toote ostja)

  Olen 2 kuud vaevelnud väikese palaviku käes, lisaks ka ebamäärased peavalud, madal vererõhk, tasakaaluhäired, liigeste valulikkus,ülemiste hingamisteede probleemid ja valjemate helide talumatus(tekitab peavalu ja haiglast seisundit).
  Olen kuu aega kasutanud sipelgapuukoort ja boulardiid(3×2 kapslit päevas) ja vahel ka graviola teed sekka. Graviola(2 päeva jõin ja mõjus) parandas küll vererõhku ja tasakaal tuli tagasi. Peavalud on ikka vahetevahel ja samuti endiselt väike palavik ja ülemiste hingamisteede probleemid kestavad endiselt vahelduva eduga.Arvan, et need tooted on mu olukorda kergendanud, aga mingisugust kehasisest põletikku ei ole suutnud ära ravida.

 2. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Meie pere lemmiktoode, riiulil kogu aeg olemas. Pesamunale (3a) annan vedelikuna morsi sees, suuremad neelavad kapsleid edukalt (5a ja…). Ise ma talvel ei olnud haige kordagi (ainult kõhugripp – selle puhul sipelgapuu ei tööta). Väiksemate peal katsetasin: õhtul hakkas nohu tulema ja köhatas, andsin sipelgapuud nii õhtul ja ka hommikul ning tavaliselt ei olnuki rohkem vaja. Ise võtsin seda (kui tundsin,et hakkab mingi “gripikene” tulema) õhtu jooksul kaks korda kaks, teine päev ka veel hommikul kaks ja õhtul sama kaks korda kaks, selleks ajaks oli viirus juba unustatud. Epideemiate ajal talvel tarvitasin hommikul ja õhtul ühe kapsli, kuna puutun töö tõttu kokku paljude inimestega.

Lisa arvustus