Pau d’Arco e. Sipelgapuu koor

18.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et kõik õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on harvaesinevalt rikas erinevate mineraalide, vitamiinide ja ühendite poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumit, rauda, joodi, fosforit, tsinki, mangaani, magneesiumi, boori ja suurel hulgal sellist ainet nagu lapahool.

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti soovitame kuuajase kuurina kasutada Sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

Manustamine: 2 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.

Koostis: 100 vegetaarset kapslit, üks kapsel 500 mg, netokaal 50 g

Pau’D Arco e. sipelgapuu koor pulbrina: 400 mg
Pau’D Arco sipelgapuu koore ekstrakt 1:10 100 mg

Loe Sipelgapuu koore e. Pau D´Arco kohta lähemalt meie blogist

Pau D´Arco kasutamisjuhend

Kaal 200 g
 1. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Alati kui meie perest keegi tunneb,et haigus hakkab tulema,võtame esimesel päeval 2+2 kapslit,edaspidi vähendame kogust 1 kapslini päevas.Aitab nii kurgu,põiepõletiku,köha jne.vastu.Tõeline looduslik antibiootikum.

 2. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Töötab ja julgen soovitada!

 3. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Kasutan juba mitu aastat talvel,ise ei ole haigeks jäänud ja abikaasa immuunsüsteemi tugevdamisele on hästi mõjunud.

 4. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Olen rahul ja ostan edaspidi veel.

 5. 4 out of 5

  (toote ostja)

  Proovisin esimest korda ja tundub et aitab.Siiani pole haigeks jäänud.

 6. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Toode jõudis minuni väga kiiresti. Tänan!
  Tellisin, kuna paistes mandlid ei tahtnud kuidagi terveks saada. Pärast 2 päevast kasutamist hakkas olukord kurgus paremaks muutuma 🙂

 7. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Väga hea toode talvisel perioodil viiruste hooajal. Kiirendab paranemist!

 8. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Sipelgapuu koor-Pau d’arco kapslid on olnud suureks üllatuseks kurgumandlite raviks ja samuti külmetushaiguste vastu. Ei tea enam mis on haigus.

 9. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Valisin sipelgapuu koore kapslid, et tugevdada immuunsüsteemi ja saada tuge kõõluste põletikust jagu saamiseks. Haigused on minust viimase kuu jooksul mööda läinud, kui olen neid kapsleid kasutanud. Ka kõõlustega läheb olukord järjest paremaks. Mul on kuur veel pooleli, aga kindlasti kasutan sipelgapuu koore tooteid edaspidigi ja soovitan ka tuttavatele.

 10. 4 out of 5

  (toote ostja)

  Kasutan esimest korda, hetkel ei oska veel tulemuse kohta öelda kuna mingeid vaeguseid polnud, sai kasutama hakatud profülaktika mõttes.Viirused ja külmetushaigused pole kimbutanud ehk see ongi tulemus 🙂

Lisa arvustus