Selected:

PAU D’ARCO e. Sipelgapuu…

18.00 

PAU D’ARCO e. Sipelgapuu koore kapslid

Kesk- ja Lõuna-Ameerikas kasvav sipelgapuu e. Pau D´Arco pakub oma mõju poolest inimestele sama toimet, mida pakuvad puuõõnsustes elavad sipelgad puule. Nimelt kaitsevad nad puud kahjurite, seente ja parasiitide eest.
Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti sobib kasutada sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

(136 arvustused)

18.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

Sipelgapuu koore sisemine osa (droog)

800 mg

Sipelgapuu koore ekstrakt 10:1

200 mg

SIPELGAPUU KOOR

toetab immuunsüsteemi ja tõstab vastupanuvõimet põletikulistele protsessidele. 

Ecoshi Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) tuleb Brasiiliast ja peamiselt ta kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et kõik õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on harvaesinevalt rikas erinevate mineraalide, vitamiinide ja ühendite poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumit, rauda, joodi, fosforit, tsinki, mangaani, magneesiumi, boori ja suurel hulgal sellist ainet nagu lapahool.

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti soovitame kuuajase kuurina kasutada Sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

KOOSTISOSAD: sipelgapuu ehk Pau d´Arco (Tabebuia impetiginosa) koor droogina, sipelgapuu ehk Pau d´Arco (Tabebuia impetiginosa) koor 10:1 ekstraktina, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 
Ühes kapslis: Pau’D Arco e. sipelgapuu koor pulbrina: 400 mg sipelgapuu koore ekstrakt 10:1 100 mg 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 2 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 100 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Lisainfo

Kaal 0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 cm

Tootekaart Prindi

136 arvustust tootele PAU D’ARCO e. Sipelgapuu koore kapslid

 1. Maris (toote omanik)

  Tarvitan haiguste ennetamiseks nii endal kui lapsel ja usun, et toimib. Laps hakkas pisikesi koguseid saama juba esimesel lasteaia aastal ja haigestumist tuli ette äärmiselt vähe. Kindlasti oli seal osa ka vähesel “lasteaia stressil”, aga usun ka sipelgapuu abile 🙂

 2. Kätlin (toote omanik)

  Elukaaslasel leevendab see toode kolmiknärvi valusid. Pidi kergem üle elada olema seda perioodi!

 3. raivo (toote omanik)

  Klassikalisest külmetusest ja nohust sain 7 päeva asemel 3 päevaga lahti.4 päeva nagu maast leitud.

 4. Tiina (toote omanik)

  Olen kuu aega tarbinud profülaktika mõttes. On aidanud ka väikese külmetuse puhul, ainsaks külmetuse sümptomiks oli mõningane väsimus. Tarbin edasi ja soovitan ka oma tuttavatele.

 5. Maris (toote omanik)

  Nii kahju kui see ka pole aga kapslite näol kahjuks tegi meil kõhu nii gaasi täis (minul kui ka lapse sai järele proovitud) ja muu ka lisaks. Meile ei sobinud hästi.

 6. Aile (toote omanik)

  Oleme perega sipelgapuu koore kapsleid päris pikalt kasutanud eriti rohkem sügis ja talve perjoodil lapsed on palju tervemad ja ise muidugi ka.

 7. Sirje (toote omanik)

  usun, et aitasid kerge külmetuse tagasi pöörata.

 8. Ludmilla (toote omanik)

  Mind on ecoishi sipelgapuu kapslid aidanut lausa imekombel. Kui on külmetus ja tunned, et tervis läheb kehvaks, siis nädal aega olen võtnud sipelgapuu kapsleid ja juba teisel päeval haigus taganeb. Ollen võtnud korraga 2 kapslid päevas. Üle kahe nädala korraga ei võta. Oma immuunsüsteem peab ka töötama. Aga immuunsüsteemi toetamiseks väga sobib ja see töötab.
  Ostan edaspidi kindlasti.

 9. Lisette (toote omanik)

  Pool minu perekonnast on mingil hetkel ecoishi sipelgapuukoort söönud. Erilist abi on saanu mu vanemad, kes kumbki pärast pikka porellioosi sõid kellegi soovituse peale sipelgapuukoort. Taastas nende mälu ja mõtlemise kiiruse, ning andis neile ka kehalise jõu tagasi. Nad tegid selleks küll pika kuid kestnud kuuri. Imeline tulemus siiski.

 10. Silvia (toote omanik)

  Mulle tundub kapslite mõju heana. Kuna olen neid ka varem kasutanud, siis oli mu valik teadlik kasutuskuurina uuesti tarvitada. Olen alles alguses uue kuuri tarvitamises.Pealegi vajan veel muid organismi turgutavaid looduslikke vahendeid.

 11. Kristi (toote omanik)

  Ma olen vist umbes kuu aega tarvitanud. Ma ei saa midagi aru 😀 Aga kindlasti jätkan kasutamist ja ilmselt ühe purgi tellin juurde.
  Mul on ka probleemsed kohad ülemised hingamisteed (põskkoopad, mandlid) tundub, et on ka ninaneelunohu.
  Immuunsus on pigem nõrgapoolne ja selletõttu otsustasin kasutada.

 12. Mari (toote omanik)

  See toode tundub tõesti töötavat. Minu tütrel on tõsine probleem sagedaste külmetushaigustega, kuid neid kapsleid kasutades oli haigestumisi tõesti vähem.

 13. Kaidi (toote omanik)

  Olen toodet natuke üle kuu tarvitanud ja hetkel olen küll rahul ning kindlasti tarvitan edaspidigi. Enesetunne on hea, ei ole sellist iga kevadist väsimust ning samuti pole viirushaigustesse nakatunud.

 14. Toomas (toote omanik)

  Väga hea toode. Ravisin terveks põsekoopa põletiku ja kavatsen tarvitada ka edaspidi antibiootikumide asemel. Soojalt soovitan kõigile põletike raviks.

 15. Külli (toote omanik)

  Väga hea toode

 16. Kristi (toote omanik)

  Väga rahul. See toode on mul kodus alati olemas

 17. Anneli (toote omanik)

  Minu lemmiktoode Ecoshi valikust, oleme perega kasutanud juba mitu talve!

 18. Maili (toote omanik)

  Esimene haigus on eos seljatud. Kurguvalu ja uimasus andsid märku, et asi pole enam õige ja nohu või halvemal juhul ümberingi möllav gripp tahab võimust võtta. Kaks kapslit sipelgapuud ja 2 c-vitamiini ja igapäevane d-vitamiin ka ning oligi unustatud. Kurguvalu kadus ja pole siiani tagasi tulnud. 🙂

 19. Saima (toote omanik)

  Pere on kasutanud juba mitme aasta vältel, eriti viiruste hooajal. Kui õigeaegselt võtmisega alustada, siis enamasti aitab ennetada tõsisema haiguse teket.

 20. Hele (toote omanik)

  Sipelgapuukoor oma tuntud headuses!

 21. Kai (toote omanik)

  Mulle soovitas sipelgapuukoore kapsleid sõbranna. Olen neid nüüd ca kuu aega tsrbinud igal hommikul 2 tbl. Olin enne terve ja praegu ka, muutusi pole märganud. Elame, näeme. Aga jõulukingiks ostsin mitu kingikomplekti.

 22. Reet (toote omanik)

  Kasutan sipelgapuu koore kapsleid kuuridena. Organismis tekkinud põletikulise protsessi puhu loobusin teadlikult antibiootikumidest ja suurendasin kolmel päeval annust topelt. Sain oma probleemist jagu.

 23. Rut (toote omanik)

  Juba pikki aastaid minu nn kriisiapteegis. Ostsin juba siis, kui veel ametlikult keelatud oli… Ei mäletagi, millal viimati mingi viirus meid maha murdis. Kogu pere saab kohe hobuseannuse (4×2 kapslit), kui kahtlane haigusetunne ligi hiilib. Kui ei tea, mida sünnipäevaks kinkida, siis ikka purk sipelgapuud läheb loosi. Kõik on rõõmsad:)

 24. Merike (toote omanik)

  Absoluutselt geniaalne toode praegusel aastaajal. Kasutan “löögirusikana” kohe, kui nina läheb vesiseks või kurguvalu korral. Praegu kuurina immuunsuse turgutamiseks.

 25. Kersti (toote omanik)

  Värskendab keha ja vaimu!

 26. Külliki (toote omanik)

  Olen rahul. Pisut umbusklikuna, vàga kiita ei julge, aga olen ostuhetkest alates tarbinud igapàevaselt ja siiani immuunsus (peamine pôhjus, miks ùldsr neid vôtan), alt vedanud ei ole.
  Lisan, et julgen soovitada ka làhedastele

 27. Ruth (toote omanik)

  Väga hea ja tõhus toode.Olin ülemiste hingamisteede viirusega hädas olnud kolm nädalat kui kapsleid tarbima hakkasin.3X2 kapslit päevas ja olin terve kahe päevaga.Kuna puutun seoses tööga kokku palju inimestega,siis tarbin 2×1 kapslit ennetuseks praegusel viiruste hooajal.Kindel koht nende kapslite jaoks on minu riiulis edaspidi alati olemas.

 28. Kätlin

  Väga hea toode. Eelmisel aastal kasutasime kuuridena. Nüüd on meie pere puhul osutunud efektiivsemaks kasutamine topeltkogusena sissevõtmisel kui haigus hakkab tulema ja haigusperioodi kestel. Tundub, et kergendab hästi haiguskulgu. Ostan kindlasti ka edaspidi.

 29. Anneli (toote omanik)

  Meie pere lemmiktoode, riiulil kogu aeg olemas. Pesamunale (3a) annan vedelikuna morsi sees, suuremad neelavad kapsleid edukalt (5a ja…). Ise ma talvel ei olnud haige kordagi (ainult kõhugripp – selle puhul sipelgapuu ei tööta). Väiksemate peal katsetasin: õhtul hakkas nohu tulema ja köhatas, andsin sipelgapuud nii õhtul ja ka hommikul ning tavaliselt ei olnuki rohkem vaja. Ise võtsin seda (kui tundsin,et hakkab mingi “gripikene” tulema) õhtu jooksul kaks korda kaks, teine päev ka veel hommikul kaks ja õhtul sama kaks korda kaks, selleks ajaks oli viirus juba unustatud. Epideemiate ajal talvel tarvitasin hommikul ja õhtul ühe kapsli, kuna puutun töö tõttu kokku paljude inimestega.

 30. LELDE (toote omanik)

  Olen 2 kuud vaevelnud väikese palaviku käes, lisaks ka ebamäärased peavalud, madal vererõhk, tasakaaluhäired, liigeste valulikkus,ülemiste hingamisteede probleemid ja valjemate helide talumatus(tekitab peavalu ja haiglast seisundit).
  Olen kuu aega kasutanud sipelgapuukoort ja boulardiid(3×2 kapslit päevas) ja vahel ka graviola teed sekka. Graviola(2 päeva jõin ja mõjus) parandas küll vererõhku ja tasakaal tuli tagasi. Peavalud on ikka vahetevahel ja samuti endiselt väike palavik ja ülemiste hingamisteede probleemid kestavad endiselt vahelduva eduga.Arvan, et need tooted on mu olukorda kergendanud, aga mingisugust kehasisest põletikku ei ole suutnud ära ravida.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

×

Ostukorv