Pau d’Arco e. Sipelgapuu koor

18.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et kõik õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on harvaesinevalt rikas erinevate mineraalide, vitamiinide ja ühendite poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumit, rauda, joodi, fosforit, tsinki, mangaani, magneesiumi, boori ja suurel hulgal sellist ainet nagu lapahool.

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti soovitame kuuajase kuurina kasutada Sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

Manustamine: 2 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.

Koostis: 100 vegetaarset kapslit, üks kapsel 500 mg, netokaal 50 g

Pau’D Arco e. sipelgapuu koor pulbrina: 400 mg
Pau’D Arco sipelgapuu koore ekstrakt 1:10 100 mg

Loe Sipelgapuu koore e. Pau D´Arco kohta lähemalt meie blogist

Pau D´Arco kasutamisjuhend

Kaal 200 g
 1. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Kasutame sipelgapuukoort terve perega, et ennetada või kohe alguses jagu saada põletikulistest ja viiruslikest haigustest. Olen väga rahul.

 2. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Kasutan sipelgapuu koore kapsleid kuurina, ei kogu aeg. Tunnen,et on möjunud hästi, pole haigeks jäänud!

 3. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Olen vajadusel kasutanud mitu aastat. On olukordi, kus on vähem tõhus, siis toetab ravi koos teiste looduslike abilistega. Olen edasi tänulik klient.

 4. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Ausalt öeldes ei kujuta hetkel elu ilma Pau d`Arco ja Boulardiita ettegi. Niipea kui midagi hakkab kurgus või ninas kripeldama, võtan Pau d` Arco kapslid sisse (vähemalt 3 tk korraga). Kui tihti, sees sõltub probleemi tõsidusest. Koos Boulardiiga ei ole ma leidnud toimivamat abilist. Boulardii ennekõike ninnatõmmatuna (kapsli sisu 😉 ja keele alla panduna (samuti kapsli sisu).
  Kuna tegelen ka laulmisega, siis see kraam on kõiksugu hingamiteede probleemide puhul väga suureks abiks olnud. Õigemini, nende kahe preparaadi abil on õnnestunud probleeme sootuks vältida. Olen mitmetele soovitanud Boulardii ninnatõmbamist – alguses ollakse enamasti vastu, et mis kahtlane värk see on, aga need, kes on proovinud on kõik toime tõhususes imestunud olnud.
  Nii, et tänud teile hea asjaga tegelemast ja jõudu ja edu!

 5. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Kindel abimees kui oled haigeks jäämas. Oleme “pääsenud” tänu Sipelgapuu ekstraktile nohudest-köhadest või vähemalt oleme põdenud haigust kergemalt.

 6. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Suurepärane abivahend, pärast kuuri on oluliselt parem olemine ja soovitan seda väga 🙂 Alati ka kiire tarne 🙂

 7. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Usun nende kapslite sisusse (lapsele annan tilku). Olen tänu sügisesele kuurile püsinud üllatavalt terve ning sellest tulenevalt kavatsen just veel ühe kuuri teha, et kevadeni vastu pidada vapralt! 🙂

 8. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Meie pere abiline, kui haigus juba kehas toimetab siis toetab keha kiiret tervemist!

 9. 5 out of 5

  Olen sellel talvel haigsutest pääsenud, usun, et sellel tootel oli selles oma osa.

 10. 5 out of 5

  (toote ostja)

  Toimib! Ei tea, kas asi on selles, et USUN, et see toimib (öeldakse, et ka vee joomisega võid end terveks ravida, kui vaid piisavalt usud sellesse) või tegelikult ka toimib. Päris haigustevaba pole, aga viirushaigused põen palju kergemalt läbi.

Lisa arvustus