Selected:

PRO EYEVISION - Silmavitamiin

36.00 

PRO EYEVISION – Silmavitamiin

Unikaalne silmadele mõeldud toode PRO EYEVISION sisaldab endas täiskomplekti vitamiine, mineraale ja antioksüdante, mida Sinu silmad tõeliselt vajavad. Pro Eyevision sisaldab mitmeid bioaktiivseid ja pea kõige nõutavaimaid, puhtamaid ja organismi imenduvamaid ainete vorme nagu bioaktiivne C-vitamiin L-askorbüül-6-palmitaat, tsinkdiglütsinaat, seleenmetioniin, ühed võimsamad antioksüdandid nagu astaksantiin, zeaksantiin, luteiin ja mitmeid muid silmade normaalseks toimimiseks vajalikke aineid.

 

(89 arvustused)

36.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinnas toob Ecoshi väekuller paki 24h kohale!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

% NRV*

C-vitamiin (L-askorbiinhape ja L-askorbüül-6-palmitaat)

240 mg

300%

E-vitamiin (D-α-tokoferüülhappesuktsinaat)

80 mg

667%

Tsink (tsinkdiglütsinaat)

20 mg

200%

Luteiin

20 mg

Astaksantiin

4 mg

Zeaksantiin

4 mg

A-vitamiin (retinüülpalmitaat)

700 mcg

88%

Seleen (seleenmetioniin)

150 mcg

273%

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

PRO EYEVISION

tootes olevad vitamiin A ja tsink aitavad hoida normaalset nägemist. Vitamiinid C ja E ning mineraalid seleen ja tsink aitavad kaitsta oksüdatiivse stressi eest. Vitamiin C aitab lisaks kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte normaalseks talitluseks.

Pro Eyevision silmavitamiinid

Päevane annus sisaldab 2 kapslit, % NRV*

C-vitamiin (L-askorbiinhape ja L-askorbüül-6-palmitaat) 240 mg, 300% / E-vitamiin (D-α-tokoferüülhappesuktsinaat) 80 mg, 667% / Tsink (tsinkdiglütsinaat) 20 mg, 200% / Luteiin 20 mg / Astaksantiin 4% / Zeaksantiin 4% / A-vitamiin (retinüülpalmitaat) 700 mcg, 88% / Seleen (seleenmetioniin) 150 mcg, 273%

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

UNIKAALNE TÄISKOMPLEKT SILMAVITAMIINE JA MINERAALE, MIDA SINU SILMAD VAJAVAD!

Silmade tervist ei tasu võtta iseenesest mõistetavalt. Mitmesugused erinevad uuringud näitavad ikka ja jälle, et ilma korraliku toetuseta väheneb silmade tervis eaga. Õnneks on olemas USA riiklike tervishoiuinstituutide ja riikliku silmainstituudi poolt läbi viidud uuringud, mis sisaldavad endas mitmeid tõenduspõhiseid silmanägemise ja vanusega seotud materjale (Age-Related Eye Disease AREDS-2). On leitud, et kolm tõhusat toitainet nagu luteiin, astaksantiin ja zeaxantiin – mitte ainult ei kaitse silmade tervist, vaid ka toetavad nägemise paranemist hoides silmanägemise korras.

Et hoida silmad terved ja nägemine terav on Ecosh loonud silmade jaoks spetsiaalse toote, mis sisaldab täiskomplekti antioksüdantseid vitamiine ja olulisi mikroelemente, mida silmad oma funktsioneerimiseks tõeliselt vajavad.

 • A-vitamiin on oluline nägemisprotsessis, aidates hoida nägemispigmenti. A-vitamiin aitab ka luteiinil ja zeaksantiinil toota silmi kaitsvat pigmenti kahjuliku ultraviolettkiirguse eest ning hoida silmi niisketena.
 • C-vitamiin toetab silmade veresoonte, võrkkestade ja läätste normaalset tervist. (Vähendab veresoonte läbilaskvust).
 • E-vitamiin töötab silma rakumembraanis kaitsemüürina, mis hoiab ära oksüdeerimisprotsesse.
 • E-vitamiinil aitab omakorda paremini imenduda mikroelement seleen. Seleen on antioksüdant, mis soodustab ka kapillaaride arengut ja toetab vereringet.
 • Tsink on silma jaoks kõige enam kontsentreeritud mineraal, mis toetab tervet võrkkesta ja veresoonte funktsiooni. Tsink tagab reetinas nägemispigmendi anti-oksüdantse kaitse ja osaleb nägemisprotsessis.
 • Luteiin ja zeaksantiin – macula (kollatähn) on kollane (selle värvuse annavad luteiin ja zeaksantiin), adsorbeerides sinist ja ultraviolettvalgust, mis tuleb silma, seega kaitsevad silma ultraviolettvalguse eest (töötades nagu päikeseprillid), kusjuures zeaksantiin domineerib maculas ja luteiin mujal reetinas.
 • Astaksantiin kaitseb silmi põletikust ja valgusest tingitud kahjustuste eest ning aitab vähendada silmade väsimust, kihelust ning kuivust.

NB! See on väga hea uudis neile, kes töötavad igapäevaselt arvutiga.

Kellele toode on mõeldud? 

 • Kõigile, kes töötavad igapäevaselt arvutiga
 • Kõigile, kes tunnevad, et silmad väsivad kiirelt
 • Kõigile, kes soovivad toetada oma silmade tervist
 • Meestele, naistele, lastele ja eakatel


KOOSTISOSAD
: riisijahu (mahuaine), C-vitamiin (L-askorbiinhape ja L-askorbüül-6-palmitaat), E-vitamiin (D-α-tokoferüülhappesuktsinaat), tsink (tsinkdiglütsinaat), luteiin, astaksantiin, zeaksantiin, A-vitamiin (retinüülpalmitaat), seleen (seleenmetioniin), taimne  kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 2 kapslit päevas koos tasakaalustatud toiduga või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Lastele 1 kapsel. Manustada veega. Ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga.
Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

TootekaartPrindi

89 arvustust tootele PRO EYEVISION – Silmavitamiin

 1. Veskivana (toote omanik)

  Mõjub küll, kuid lootsin et pisut kiiremini ja rohkem.

 2. Tiiu (toote omanik)

  Nägemine on paranened ja silmade kuivus taandunud.

 3. Kätlin (toote omanik)

  Olen võtnud kapsleid kolm nädalat ja silmad ei ole enam nii väsinud töönädala lõpuks.

 4. Siret (toote omanik)

  Silmavitamiinid aitavad vähendada silmade kuivust ja väsimust tööpäeva lõpus. Varem tilgutasin aeg-ajalt ikka niisutavaid tilku, kuid nüüd vajan neid tänu vitamiinidele oluliselt vähem. Sügisel pimedaga on mugavam autot juhtida, kuna kontrastitundlikkus paraneb mõnevõrra.

 5. Eve (toote omanik)

  Olen kasutanud ära kaks purki. Töötan iga päev arvuti taga ning silmad väsivad ja kuivavad. Lisaks avastati hallkae, mis teeb silmateravust halvemaks. Tänase seisuga on silmanägemine paranenud ning silmad ei ole tööpäeva lõpuks väsinud. Sügisel alustan uuesti kapslite võtmist.

 6. Kerti (toote omanik)

  Toetab päris kenasti päikesest ja helendavast arvutiekraanist väsinud silmi. Olen aastaid tarvitanud eri firmade silmavitamiine, valides viimasel ajal tavaliselt neid, mis on apteegis parasjagu sooduspakkumisel, sest hinnad on jõhkrad. Erilist erinevust nende toodete vahel ei ole täheldanud. Aga miks mitte eelistada eestimaist, kui selleks on võimalus.

 7. Helga (toote omanik)

  Kasutan juba teist purki ja silmad ei ole väsinud. Olen ostuga rahul.

 8. Viktoria (toote omanik)

  Juhtus nii, et kui silmaga on kehvasti, ei pääse ma arsti juurde. Kui avatakse silmakliinik, siis kindlasti ei saa ma niipeagi arsti juurde, opist rääkimata. See vitamiin on minu olukorras asendamatu ja muret teeb vaid see, et tugi saab otsa enne, kui saan professionaalset abi. Tänan teid bilooogiliselt aktiivsete vitamiinie eest!

 9. Kadi (toote omanik)

  Olen väga rahul. Hetkel veel rohkem ei oska lisada, kuna kuur pooleli veel.

 10. Pille (toote omanik)

  Silmad ei ole õhtuks väsinud ja ei kuiva enam. Samuti pole ka enam hommikuti paistes.

 11. Laura

  Olen kasutanud ca 10 päeva. Mul olid prillid -0.5 (ca 4 kuud) ja nüüd saan suvele vastu minna prillideta. Väga rahul. Kahju, et silmaarst, perearst, töötervishoiu vm arst ei soovitanud juba varem seda kasutada

 12. Evelin (toote omanik)

  Silmades vähem kuivust ja silmad õhtuti vähem väsinud. Mina olen rahul.

 13. Rene (toote omanik)

  Ei ole tarbinud pikalt, aga tunnen, silmad ei väsi.

 14. Janeli (toote omanik)

  Ei ole väga suur erinevusi võrreldes kasutamiseelse ajaga.

 15. Kaie (toote omanik)

  Püüan vanusest tingitud ealisi iseärasusi edasi lükata ja on aidanud selles mõttes, et kontuurid lähevad kiiremini selgeteks näiteks raamatust pilku tõstes ja telekat vaatama hakates.

 16. Tiiu (toote omanik)

  Alati loodan ja usun,et kindlasti aitab..vähemalt tundub,et aitab

 17. Agnes (toote omanik)

  Olen kuu aega võtnud kapsleid ja tundub, et silmadele mõjub hästi, silmad ei ole nii tundlikud. Kas võib olla miski seos vitamiiniga, et ajab iiveldama ja vererõhk on madalaks läinud.

 18. Ester (toote omanik)

  kapslite mõju on tunda,silmad on kuivemad ja ei kipita õhtuti enam nii palju

 19. Tiit (toote omanik)

  Väga hästi aitab, silmad pole väsinud õhtul ja ka “pilt” pole udune.

 20. Rita (toote omanik)

  Väga hästi toimivad ja tervendav mõju on tuntav juba poole purgi kapslite ära söömisel.

 21. Katrin (toote omanik)

  Kapsleid hakkasin kasutama peale seda kui olin lõpetanud silmapõletiku ravi. Võtnud olen neid terve kuu, kuid erinevust võrreldes põletikueelse ajaga ma silmadel täheldanud ei ole. Mingit erilist maitset või lõhna ma ei tundnud.

 22. urve (toote omanik)

  Väga hea toode

 23. Moonika (toote omanik)

  Silmad ei ole enam nii väsinud. Tundub päris hea toode.

 24. Siiri (toote omanik)

  Praeguseks hetkeks olen ära kasutanud üle poole kogusest,.Tulemuseks vanade prillide kasutusse võtmine, uued prillid osutusid liiga tugevaks ja tekkis peavalu.

 25. merike (toote omanik)

  vanus 60 ja silmad on väsinud, vahel udused… purk pole veel tühi ja mingeid suuri muutusi pole veel märganud…

 26. Rita (toote omanik)

  Ajavad jubedalt iiveldama. Hetkel mõju veel ei tunne.

 27. Kersti (toote omanik)

  Kapslitel on omapärane ja tugev lõhn,mis algul häiris. Vähenenud on silmade tundlikkus ja silmad ei väsi enam nii kiiresti.
  Ostan kindlasti neid kapsleid veel.

 28. Eve (toote omanik)

  Tere
  Kasutan iga päev kuna töö arvuti taga ja silmad väsivad ja on kuivad. Olen ostuga rahul, kuna tunnen, et silmadel kergem.

 29. Evelin (toote omanik)

  Olen võtnud kapsleid paar nädalat ja täheldan, et silmade kuivust on vähem. Silmad ei jookse igal õhtul vett ja silmadetagust peavalu ka harvemini olnud.

 30. Reena (toote omanik)

  Suutsin võtta ühe kapsli, sest selle lõhn ja maitse olid minu jaoks nii kohutavad, et igakord, kui kapsleid võtta üritasin, läks süda pahaks. Aga kapslid toimivad küll, silmad ei ole õhtuks enam nii väsinud ja ei puneta. Lihtsalt need toimivad inimesel, kes neid võtta suudab.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv