Selected:

PRO EYEVISION - Silmavitamiin

36.00 

PRO EYEVISION – Silmavitamiin

Unikaalne silmadele mõeldud toode PRO EYEVISION sisaldab endas täiskomplekti vitamiine, mineraale ja antioksüdante, mida Sinu silmad tõeliselt vajavad. Pro Eyevision sisaldab mitmeid bioaktiivseid ja pea kõige nõutavaimaid, puhtamaid ja organismi imenduvamaid ainete vorme nagu bioaktiivne C-vitamiin L-askorbüül-6-palmitaat, tsinkdiglütsinaat, seleenmetioniin, ühed võimsamad antioksüdandid nagu astaksantiin, zeaksantiin, luteiin ja mitmeid muid silmade normaalseks toimimiseks vajalikke aineid.

 

(89 arvustused)

36.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinnas toob Ecoshi väekuller paki 24h kohale!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

% NRV*

C-vitamiin (L-askorbiinhape ja L-askorbüül-6-palmitaat)

240 mg

300%

E-vitamiin (D-α-tokoferüülhappesuktsinaat)

80 mg

667%

Tsink (tsinkdiglütsinaat)

20 mg

200%

Luteiin

20 mg

Astaksantiin

4 mg

Zeaksantiin

4 mg

A-vitamiin (retinüülpalmitaat)

700 mcg

88%

Seleen (seleenmetioniin)

150 mcg

273%

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

PRO EYEVISION

tootes olevad vitamiin A ja tsink aitavad hoida normaalset nägemist. Vitamiinid C ja E ning mineraalid seleen ja tsink aitavad kaitsta oksüdatiivse stressi eest. Vitamiin C aitab lisaks kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte normaalseks talitluseks.

Pro Eyevision silmavitamiinid

Päevane annus sisaldab 2 kapslit, % NRV*

C-vitamiin (L-askorbiinhape ja L-askorbüül-6-palmitaat) 240 mg, 300% / E-vitamiin (D-α-tokoferüülhappesuktsinaat) 80 mg, 667% / Tsink (tsinkdiglütsinaat) 20 mg, 200% / Luteiin 20 mg / Astaksantiin 4% / Zeaksantiin 4% / A-vitamiin (retinüülpalmitaat) 700 mcg, 88% / Seleen (seleenmetioniin) 150 mcg, 273%

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

UNIKAALNE TÄISKOMPLEKT SILMAVITAMIINE JA MINERAALE, MIDA SINU SILMAD VAJAVAD!

Silmade tervist ei tasu võtta iseenesest mõistetavalt. Mitmesugused erinevad uuringud näitavad ikka ja jälle, et ilma korraliku toetuseta väheneb silmade tervis eaga. Õnneks on olemas USA riiklike tervishoiuinstituutide ja riikliku silmainstituudi poolt läbi viidud uuringud, mis sisaldavad endas mitmeid tõenduspõhiseid silmanägemise ja vanusega seotud materjale (Age-Related Eye Disease AREDS-2). On leitud, et kolm tõhusat toitainet nagu luteiin, astaksantiin ja zeaxantiin – mitte ainult ei kaitse silmade tervist, vaid ka toetavad nägemise paranemist hoides silmanägemise korras.

Et hoida silmad terved ja nägemine terav on Ecosh loonud silmade jaoks spetsiaalse toote, mis sisaldab täiskomplekti antioksüdantseid vitamiine ja olulisi mikroelemente, mida silmad oma funktsioneerimiseks tõeliselt vajavad.

 • A-vitamiin on oluline nägemisprotsessis, aidates hoida nägemispigmenti. A-vitamiin aitab ka luteiinil ja zeaksantiinil toota silmi kaitsvat pigmenti kahjuliku ultraviolettkiirguse eest ning hoida silmi niisketena.
 • C-vitamiin toetab silmade veresoonte, võrkkestade ja läätste normaalset tervist. (Vähendab veresoonte läbilaskvust).
 • E-vitamiin töötab silma rakumembraanis kaitsemüürina, mis hoiab ära oksüdeerimisprotsesse.
 • E-vitamiinil aitab omakorda paremini imenduda mikroelement seleen. Seleen on antioksüdant, mis soodustab ka kapillaaride arengut ja toetab vereringet.
 • Tsink on silma jaoks kõige enam kontsentreeritud mineraal, mis toetab tervet võrkkesta ja veresoonte funktsiooni. Tsink tagab reetinas nägemispigmendi anti-oksüdantse kaitse ja osaleb nägemisprotsessis.
 • Luteiin ja zeaksantiin – macula (kollatähn) on kollane (selle värvuse annavad luteiin ja zeaksantiin), adsorbeerides sinist ja ultraviolettvalgust, mis tuleb silma, seega kaitsevad silma ultraviolettvalguse eest (töötades nagu päikeseprillid), kusjuures zeaksantiin domineerib maculas ja luteiin mujal reetinas.
 • Astaksantiin kaitseb silmi põletikust ja valgusest tingitud kahjustuste eest ning aitab vähendada silmade väsimust, kihelust ning kuivust.

NB! See on väga hea uudis neile, kes töötavad igapäevaselt arvutiga.

Kellele toode on mõeldud? 

 • Kõigile, kes töötavad igapäevaselt arvutiga
 • Kõigile, kes tunnevad, et silmad väsivad kiirelt
 • Kõigile, kes soovivad toetada oma silmade tervist
 • Meestele, naistele, lastele ja eakatel


KOOSTISOSAD
: riisijahu (mahuaine), C-vitamiin (L-askorbiinhape ja L-askorbüül-6-palmitaat), E-vitamiin (D-α-tokoferüülhappesuktsinaat), tsink (tsinkdiglütsinaat), luteiin, astaksantiin, zeaksantiin, A-vitamiin (retinüülpalmitaat), seleen (seleenmetioniin), taimne  kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 2 kapslit päevas koos tasakaalustatud toiduga või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Lastele 1 kapsel. Manustada veega. Ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga.
Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

TootekaartPrindi

89 arvustust tootele PRO EYEVISION – Silmavitamiin

 1. Sirje (toote omanik)

  Olen tarvitanud umbes 1 kuu ja silmad ei ole enam õhtul väsinud ega udused.
  Teenindus on ka väga hea ja kiire. Soovin teile edu ja kõike head.

 2. Anne (toote omanik)

  Aitas silmade kuivuse ja väsimuse puhul väga hästi. Kindlasti kordan kasutamiskuuri.

 3. Ülle (toote omanik)

  Kõik silmaarsti poolt soovitatu ühes kapslis! Küllap toimib.

 4. EM (toote omanik)

  Eelmisel aastal tegin kuuri, sellel aastal ka. Samuti on see hea päikesepaisteliste ilmadega, koostis toetab näha kaitsevõimet.

 5. Anne (toote omanik)

  Mõjuvad, silmad peavad paremini vastu ja ei ole päeva lõpus enam nii väsinud.

 6. Ilona K. (toote omanik)

  Võtan alles esimest purgitäit, aga tundub tõesti, et mõjub hästi. Varem vaatasin televiisorit prillidega, nüüd ei saagi aru, kas vajan prille või mitte.. Lugedagi jaksan kauem, silmad ei väsi nii ruttu kui enne.

 7. Galina (toote omanik)

  Väga hea toode! Võtan umbes 2 nädalat ja silmad ei väsi nii kiiresti. Töötan arvutiga iga päev.

 8. Marge (toote omanik)

  Kuur on lõppemas ja silmas oleva liiva tunne on kadunud.

 9. Eveliine (toote omanik)

  Pikkadel pimedatel talveõhtutel oli üsna ebameeldiv autoga sõita – silmad olid väga valgustundlikud ja vastutulevate autode valgus pimestas päris tugevalt. Hakkasin hiliseid sõite juba targu vältimagi. Nüüd just mõni päev tagasi jäin jälle pimeda peale ja võib öelda, et tunnen vahet. Tarvitanud olen kapsleid ligikaudu kuu aega. Ootan huviga, mis saab edasi. Mis tähendab, et kindlasti kasutan veel ka teise ja kolmandagi koguse.

 10. Jaan (toote omanik)

  Minuealistel ongi silmade tervishoid ja mõistagi üldine tervise eest hoolitsemine väga tähtis. See aitab aktiivsena elada ka siis,kui aastad asetavad raskust turjale. Haiguste ärahoidmine on alati lihtsam,kui pärast tervist remontida. Seepärast jälgingi ümberringi, mismoodi end ja lähedasi tervemana hoida. Teie silmavitamiin toimib ja kohaletoomine on eeskujulik. Selle eest suur tänu. Head tervist teile kõigile.

 11. Anu (toote omanik)

  hea toit silma kosutamiseks

 12. Külli (toote omanik)

  Juba paar nädalase võtmisega suutsin raamatut ka ilma prillideta lugeda, küll pingutades aga ikkagi suutsin ilma prillideta lugeda.

 13. Ene (toote omanik)

  Silmad ei ole nii väsinud kui enne

 14. Terje (toote omanik)

  Pärast kuu aega tarbimist tundub, et silmad pole enam nii kuivad kui varem. Silmatilkasid kasutan nüüd väga harva. Tundub ka, et silmad enam nii palju õhtuks ei väsi.

 15. Helga (toote omanik)

  Tarvitan juba päris pikka aega. Mul on silmadele suur koormus seoses tööga. Üleüldse on suur probleem silmadega ja nägemisega. Tunnen, et silmad ei väsi nii. Olen toodetega rahul ja tellin ainult siit.

 16. Külli (toote omanik)

  Mõjub väga hästi silmadele ja üsna kiiresti on märgata toimet silmade väsimuse korral. Soovitan!

 17. Karmela (toote omanik)

  Pro Eyevision on minu silmadele olnud suureks toeks: ei sügele enam ega väsi liiga kiiresti. Samuti tundub, et hoiab silmade niiskustaset normis.

 18. Tiina (toote omanik)

  Olen kuuri löpetamas ja pean ütlema,et silmade kuivust on küll vähem.

 19. Ülla (toote omanik)

  Kuna töötan igapäevaselt arvutiga, siis lootsin, et vähendab silmade kuivust. Varem kasutasin selleks geeli. Nüüd ainult neid kapsleid. Tundub, et piisab ja silmad ei ole nii kuivad ja ei kipita õhtuti.

 20. Vaike (toote omanik)

  Mõjub hästi. Algul tarvitasin ettenähtud 2 kapslit päevas, nüüd võtan vaid 1 ja piisab.

 21. Ellen (toote omanik)

  Olen väga rahul. Tunne nagu oleks liiv silma läinud on kadunud. Silmad ei ole enam kuivad, silmi pilgutades ei kriibi enam. Aitäh et olete olemas. Need ostud, mida ma teilt teinud olen, on kõik mulle abiks. Ostan ka edaspidi teie tooteid.

 22. merike (toote omanik)

  Olen võtnud kapsleid umbes kuu aega ja suur silmade väsimus on hakanud vist taanduma – on päevi, mil silmad seisavad lahti õhtuni

 23. Aksel (toote omanik)

  Hoiab nägemise teravana.

 24. Kadi (toote omanik)

  Kuna mul on silmadega probleeme olnud( pikemalt ei selgita) ja ma olen sarnast toodet varem apteegist ostnud, võin öelda, et ecosh’ i kapslitega on silmad paremad. Nad kindlasti ei ravi aga toetavad ja sümtomeid nagu- õhtul silmad jooksevad vett peale arvuti ja raamatutega tööd, enam pole. Ebamugavustunnet pole peaaegu üldse. Silmad ei väsi enam nii palju. Kõik tooted on väga head. Oleme perega väga rahul:)

 25. Merike (toote omanik)

  Võtan neid umbes kuu ja silmad ei ole enam nii väsinud, selgus oleks nagu ka tagasi tulema hakanud

 26. Kristi (toote omanik)

  Ostsin silmavitamiinid oma emale, kellel on algav hallkae ja sageli tundus talle, et silmadel on “midagi ees”, mida vaja ära pühkida. Pärast 3 nädalast võtmist on tema sõnul selline tunne täiesti kadunud ja on kindel, et need vitamiinid hästi aidanud.

 27. Piia (toote omanik)

  Kasutamisaeg on olnud küll lühike ja võib-olla ma soovin seda uskuda, aga tundub, et kuivuse tunne silmades on vähem märgatav.

 28. Jaanika (toote omanik)

  Kasutusel juba mitmes purk. Tulemus oli tunda juba esimese poole purgi ära kasutamise järel. Peale väsitavat päeva arvuti taga ei ole silmad enam nii väsinud.

 29. Indrek (toote omanik)

  Arvuti taga väsivad silmad need kapslid parandab silmanägemist.

 30. Reet (toote omanik)

  Silmavitamiini kasutan juba teist ostu. Mul olid hommikuti välja minnes nn tilkuvad silmad. Põhjus liigne silmade kuivus vms. Tundub, et see aitab. Silmad ei hakka enam vett jooksma. Nägemine on ka üsna stabiilne püsinud juba pikka aega. Usun, et silmavitamiin on abiks.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv