Selected:

PAU D ÁRCO -…

18.00 

PAU D ÁRCO – sipelgapuu koore kapslid

Kesk- ja Lõuna-Ameerikas kasvav sipelgapuu e. Pau d´Arco aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste ning keha väliste tegurite eest. Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal.

(251 arvustused)

18.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinnas toob Ecoshi väekuller paki 24h kohale!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) sisemine osa (droog)

800 mg

Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) ekstrakt 10:1

200 mg

SIPELGAPUU KOOR

e. Pau d´Arco aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste ning keha väliste tegurite eest. 

Päevane annus sisaldab 2 kapslit

Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) sisemine osa (droog) 800 mg / Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) ekstrakt 10:1 200 mg

Ecoshi Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) pärineb Brasiiliast ja peamiselt kasvab puu Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on rikas erinevate toitainete poolest. 

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit sobib kasutada immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal.

KOOSTISOSAD: sipelgapuu ehk Pau d´Arco (Tabebuia impetiginosa) koor droogina, sipelgapuu ehk Pau d´Arco (Tabebuia impetiginosa) koor 10:1 ekstraktina, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 
Ühes kapslis: Pau d’Arco e. sipelgapuu koor pulbrina: 400 mg sipelgapuu koore ekstrakt 10:1 100 mg 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 2 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 100 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Pau d'Arco Sipelgapuu koor

SIPELGAPUU KOOR ehk Pau d’Arco – looduslik antibiootikum!

Mis on sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco? Pau d’Arco ehk sipelgapuu koor (Tabebuia heptophylla, T. impetiginosa) nimetus tuleneb sellest, et puu kõik õõnsused on asustatud sipelgatega. Rahvusvaheliselt kutsutakse sipelgapuud Pau d’Arco´ks, mis tähendab tõlkes vibuoksa. Sipelgapuu puit on tugev ja vastupidav kõikvõimalikele kahjuritele ja seetõttu oli indiaanlastel tavaks meisterdada sipelgapuust omale jahivibusid. Sipelgapuu tüvel

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

TootekaartPrindi

251 arvustust tootele PAU D ÁRCO – sipelgapuu koore kapslid

 1. M. (toote omanik)

  Toimib! Ei tea, kas asi on selles, et USUN, et see toimib (öeldakse, et ka vee joomisega võid end terveks ravida, kui vaid piisavalt usud sellesse) või tegelikult ka toimib. Päris haigustevaba pole, aga viirushaigused põen palju kergemalt läbi.

 2. Kaire

  Olen sellel talvel haigsutest pääsenud, usun, et sellel tootel oli selles oma osa.

 3. Anu (toote omanik)

  Meie pere abiline, kui haigus juba kehas toimetab siis toetab keha kiiret tervemist!

 4. Kristina (toote omanik)

  Usun nende kapslite sisusse (lapsele annan tilku). Olen tänu sügisesele kuurile püsinud üllatavalt terve ning sellest tulenevalt kavatsen just veel ühe kuuri teha, et kevadeni vastu pidada vapralt! 🙂

 5. Maarja (toote omanik)

  Suurepärane abivahend, pärast kuuri on oluliselt parem olemine ja soovitan seda väga 🙂 Alati ka kiire tarne 🙂

 6. Jaana (toote omanik)

  Kindel abimees kui oled haigeks jäämas. Oleme “pääsenud” tänu Sipelgapuu ekstraktile nohudest-köhadest või vähemalt oleme põdenud haigust kergemalt.

 7. Kadri (toote omanik)

  Ausalt öeldes ei kujuta hetkel elu ilma Pau d`Arco ja Boulardiita ettegi. Niipea kui midagi hakkab kurgus või ninas kripeldama, võtan Pau d` Arco kapslid sisse (vähemalt 3 tk korraga). Kui tihti, sees sõltub probleemi tõsidusest. Koos Boulardiiga ei ole ma leidnud toimivamat abilist. Boulardii ennekõike ninnatõmmatuna (kapsli sisu 😉 ja keele alla panduna (samuti kapsli sisu).
  Kuna tegelen ka laulmisega, siis see kraam on kõiksugu hingamiteede probleemide puhul väga suureks abiks olnud. Õigemini, nende kahe preparaadi abil on õnnestunud probleeme sootuks vältida. Olen mitmetele soovitanud Boulardii ninnatõmbamist – alguses ollakse enamasti vastu, et mis kahtlane värk see on, aga need, kes on proovinud on kõik toime tõhususes imestunud olnud.
  Nii, et tänud teile hea asjaga tegelemast ja jõudu ja edu!

 8. Anne (toote omanik)

  Olen vajadusel kasutanud mitu aastat. On olukordi, kus on vähem tõhus, siis toetab ravi koos teiste looduslike abilistega. Olen edasi tänulik klient.

 9. Helen (toote omanik)

  Kasutan sipelgapuu koore kapsleid kuurina, ei kogu aeg. Tunnen,et on möjunud hästi, pole haigeks jäänud!

 10. Maire (toote omanik)

  Kasutame sipelgapuukoort terve perega, et ennetada või kohe alguses jagu saada põletikulistest ja viiruslikest haigustest. Olen väga rahul.

 11. Kaie (toote omanik)

  Kasutan esimest korda, hetkel ei oska veel tulemuse kohta öelda kuna mingeid vaeguseid polnud, sai kasutama hakatud profülaktika mõttes.Viirused ja külmetushaigused pole kimbutanud ehk see ongi tulemus 🙂

 12. Astrid (toote omanik)

  Valisin sipelgapuu koore kapslid, et tugevdada immuunsüsteemi ja saada tuge kõõluste põletikust jagu saamiseks. Haigused on minust viimase kuu jooksul mööda läinud, kui olen neid kapsleid kasutanud. Ka kõõlustega läheb olukord järjest paremaks. Mul on kuur veel pooleli, aga kindlasti kasutan sipelgapuu koore tooteid edaspidigi ja soovitan ka tuttavatele.

 13. Priit (toote omanik)

  Sipelgapuu koor-Pau d’arco kapslid on olnud suureks üllatuseks kurgumandlite raviks ja samuti külmetushaiguste vastu. Ei tea enam mis on haigus.

 14. Merle (toote omanik)

  Väga hea toode talvisel perioodil viiruste hooajal. Kiirendab paranemist!

 15. V. (toote omanik)

  Toode jõudis minuni väga kiiresti. Tänan!
  Tellisin, kuna paistes mandlid ei tahtnud kuidagi terveks saada. Pärast 2 päevast kasutamist hakkas olukord kurgus paremaks muutuma 🙂

 16. Hilja (toote omanik)

  Proovisin esimest korda ja tundub et aitab.Siiani pole haigeks jäänud.

 17. aire (toote omanik)

  Olen rahul ja ostan edaspidi veel.

 18. Getlin (toote omanik)

  Töötab ja julgen soovitada!

 19. SIRJE (toote omanik)

  Alati kui meie perest keegi tunneb,et haigus hakkab tulema,võtame esimesel päeval 2+2 kapslit,edaspidi vähendame kogust 1 kapslini päevas.Aitab nii kurgu,põiepõletiku,köha jne.vastu.Tõeline looduslik antibiootikum.

 20. Anda (toote omanik)

  Toetab immuunsus talvisel ajal. Sobib ka lastele. Kui laps ei oska kapslit neelata, siis võib selle sisu raputada näiteks kama sisse, annab huvitava maitsenüansi.

 21. Tiia (toote omanik)

  minu kodus asendamatu toode ja peab kodus alati olemas olema. meeldivad tilgad rohkem, tundub et mõju saabub kiiremini. peale selle toote kasutama hakkamist on nagu ka hooaja viiruseid harvem peres

 22. Jelena (toote omanik)

  Ei ole ammu antibiootikume kasutanud. Väga tõhus ravim kõige vastu!

 23. Kadri (toote omanik)

  Mis asjad need haigused on? 🙂 – selle toote pikaaegsel tarbimisel on reaalne, et tekib selline küsimus pähe.

 24. Tiiu (toote omanik)

  Kasutan juba mitu aastat talvel,ise ei ole haigeks jäänud ja abikaasa immuunsüsteemi tugevdamisele on hästi mõjunud.

 25. Katrin (toote omanik)

  Sipelgapuukoor on väga hea toode haiguste ennetamiseks ja haiguse algusfaasis manustades kiireks paranemiseks. Toimib! Mulle väga meeldib. Ostan ka edaspidi.

 26. Merike (toote omanik)

  Toimib kiiresti ja tõhusalt. Oleme Pau D’Arcoga seljatanud kõik grippihooaja viirushaigused. Samuti on olnud head tulemused dermatiidi ravis.

 27. Kasutaja2 (toote omanik)

  Jäin väga kiiresti haigeks, eriti külma ilma tõttu. Kuid sipelgapuukoor hoidis ära haigused ning enam ei haigestu nii tihti kui varem. Ei mäleta isegi enam, millal olin viimati haige.

 28. Piret

  Meie peres on juba mõnda aega erinevaid haiguseid sipelgapuukoorega ravitud. Kui midagi on tulnud, alustame kohe nö löökdoosidega ehk tilku/kapseleid päeva jooksul üsna palju. Kui aasta alguses noorem laps jäi kõrgesse palavikku, siis toimus kõik samuti. Teise päeva lõuna ajal temale kurku vaadates (kurtis kurguvalu hommikust alates) sain aru, et seekord on tegu angiiniga. Mees arvas, et nüüd tuleb kiirelt perearstile helistada, aga kuna oli reede lõuna ja arst vastuvõtu juba lõpetanud, siis see ei õnnestunud. Jätkasime sis Pau D’Arco andmist ja kui laupäeva hommikul uuesti kurku vaatasin… Panin lambi kustu, siis uuesti põlema ja palusin lapsel suu uuesti avada. Mäda enam mandlitel polnud. Ma tean, et sipelgapuukoor toimib, aga et nii kiirelt ja hästi…olin üllatunud. Perearstile jõudsime uue nädala keskpaigas ja tema enam angiini ei diagnoosinud.

 29. Kasutaja

  Kasutan päris mitu aastat ja talvel just eriti. Toime on tõesti tunda!

 30. Kadri

  Pau D’arco on ikka imeline, teiste firmade tootetega ei ole kunagi saanud samasugust tulemust…Ecosh oma ei jätta kunagi hätta – ükskõik, mis probleem?

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv