Selected:

TERVIKLIK KEHAPUHASTUSKUUR (Detox) -…

106.00  95.00 

Allahindlus!

TERVIKLIK KEHAPUHASTUSKUUR (Detox) – 3 organismi puhastavat toodet + käsiraamat

Ecosh on loonud 3 organismi puhastavat toodet, mis aitavad etapiviisiliselt kehast välja viia tervist ohustavaid jääke ning ennetavad toksiinidest tulenevaid terviseprobleeme. Komplektist leiad ka põhjaliku ja kaunilt kujundatud täieliku puhastumise käsiraamatu, mis läheneb tervisele terviklikult nii füüsilist kui vaimset heaolu silmaspidades ikka selleks, et kogu puhastumise protsessist sünniks võimalikult suur kasu.

(5 arvustused)

106.00  95.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Tootekood: 8502 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Ecoshi terviklik kehapuhastuse komplekt koosneb kolmest keha puhastavast tootest ja toetavast käsiraamatust. Erinevate kehapuhastustoodete läbimõeldud järjestikune tarvitamine tagab parima tulemuse. Nii ennetad toksiinidest tulenevaid terviseprobleeme ja puhastud parimal looduslikul moel.

Täieliku kehapuhastuse komplekti kuulub 3 organismi puhastavat toodet:

Para-Herb

Para-Herb

Sisaldab üheksat parasiidivastase  toimega taime, et puhastada keha võimalikest parasiitidest.

Päevane annus sisaldab

4 kapslit

Musta pähkli lehe (Juglans nigra) 4:1 ekstrakt

700 mg

Hariliku kukeseene (Cantharellus cibarius) pulber

540 mg

Oliivipuu (Olea Europaea) lehtede ekstrakt (20% oleuropeiini)

325 mg

Harilik köömen (Carum carvi)

100 mg

Nelgipuu viljade (Caryophyllus aromaticus) 4:1 ekstrakt

80 mg

Kollane emajuur (Gentiana lutea) 4:1 ekstraktina

70 mg

Kassiküüne (Uncaria Tomentosa) koore sisemine osa (droog)

65 mg

Koirohi (Artemisia absinthium) 4:1 ekstraktina

60 mg

Soolikarohi (Tanacetum vulgare) droogina

60 mg

KOOSTISOSAD: musta pähkli lehe (Juglans nigra) ekstrakt, hariliku kukeseene (Cantharellus cibarius) pulber, oliivipuu (Olea Europaea) lehtede ekstrakt, harilik köömen (Carum carvi), nelgipuu viljade (Caryophyllus aromaticus) ekstrakt, kollane emajuur (Gentiana lutea) ekstraktina, kassiküüne (Uncaria Tomentosa) koore sisemine osa (droog), koirohi (Artemisia absinthium) ekstraktina, soolikarohi (Tanacetum vulgare) droogina, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 4 kapslit päevas 10 minutit enne sööki vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada klaasitäie veega. Alustada tarvitamist 1-2 kapslit päevas tasapisi kogust tõstes. Soovitatud annust mitte ületada. Ravimite tarvitamise ja neerupuudulikkuse korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Raseduse ja imetamise korral toodet mitte tarbida. Mitte võtta Para-Herbi toodet ülitundlikkuse puhul mõne koostisosa suhtes.  Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Soovitav normaalkuuri pikkus:

I ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas, 5 päeva vahet,
II ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas, 5 päeva vahet,
III ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas

Kogu kuuri pikkus 40 päeva.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 120 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Koos Para-Herbi tootega on soovitav tarbida kiudaineterikast soolepuhastus Detoxit 1 spl klaasitäie veega hommikul kohe peale ärkamist. Lahustuvad ja mittelahustuvad kiud paisuvad soolestikus mitmekordseks, aidates massiga väljutada parasiite ja jääkaineid ning tootes sisalduvad kasulikud piimhappebakterid toetavad samal ajal soolestiku mikrofloorat uute heade bakteritega.

Soolepuhastus Detox

Kiudaineterikas soolepuhastus DETOX

Sisaldab soolestiku tööd toetavate ja puhastavate taimede kõrval enim kirbu-teelehe ehk psülliumi seemneid ja kestasid, mis paisuvad 14 korda suuremaks aidates pehme geelja massiga kaasa haarata ja välja viia nii parasiite, toksiine, jääkaineid, üleliigset rasva kui ka kolesterooli.

Päevane annus sisaldab

1 spl

Psüllium (Plantago ovata)

4,62 g

Linaseemned (Semen Lini)

0,8 g

Mustikas (Vaccinium myrtillus) 

0,35 g

Kurkum (Curcuma longa)

0,11 g

Piparmünt (Mentha piperita)

0,11 g

Piimhappebakterite segu

0,11 g

KOOSTISOSAD: psüllium (Plantago ovata), linaseemned (Semen Lini), mustikas (Vaccinium myrtillus), kurkum (Curcuma longa), piparmünt (Mentha piperita), piimhappebakterite segu: ( L. acidophilus, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. casei, L. salivarius, L. helveticus, B. bifidum, B. lactis, B. breve, B. longum, B. Infantis).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 1 supilusikatäis pulbrit segada klaasitäie vee, mahla või hapendatud piimaga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Soolehalvatuse, koolikute ja jämesoole suurenemise puhul konsulteerida arsti või terapeudiga kiudainete koguse määramiseks.
Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 260g taimset pulbrit

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Kehapuhastus Detox

Kehapuhastus DETOX

Sisaldab seitset kehapuhastavat taime, mis aitab kehast välja viia raskmetalle, toetab puhastamise ajal maksa tööd ning toidab organismi rakke väärtuslike toitainetega.

Päevane annus sisaldab

4 spl (20 g), 1 spl = 5 g

Atlandi punavetikas (Dulse)

5 g

Odraorase (Hordeum vulgare) mahlaekstrakti pulber

4,8 g

Spirulina (Spirulina platerisis)

4 g

Metsmustika  (Vaccinium myrtillus) pulber

4 g

Võilille (Taraxacum officinale) juure ekstrakt

1 g

Takjajuure (Arctium) pulber

1 g

Maarjaohaka (Silybum marianum) seemne jahu (millest 150mg silümariini)

187,5 mg

KOOSTISOSAD: atlandi punavetikas (Dulse), odraorase (Hordeum vulgare) mahlaekstrakti pulber, spirulina (Spirulina platerisis), metsmustika (Vaccinium myrtillus) pulber, võilille (Taraxacum officinale) juure ekstrakt, takjajuure (Arctium) pulber, maarjaohaka (Silybum marianum) seemne jahu. 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: manustada 2-4 supilusikatäit päevas koos veega, kookosveega, jogurti või mahlaga. Soovi korral võib DETOX-smuutisse lisada banaani, et vähendada vetikamaitset. Smuutisse võib lisada ka teisi meelepäraseid puuvilju, salatilehti ja näiteks marju. Manustamist alustada väiksematest kogustest näiteks 2 teelusikatäit hommikul ja 2 teelusikatäit õhtul. Puhastusega kaasnevate kõrvalmõjude ja ebamugavustunde korral vähendada doosi koguseni, mis on Sinu organismile sobiv. Kõhulahtisuse korral vähendada kogust kuni stabiliseerumiseni ja seejärel tasapisi doosi tõsta. NB! Raseduse ja rinnaga toitmise korral toodet mitte tarvitada. Ravimite võtmise korral pidada nõu arsti või vastava ala terapeudiga. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 500g taimset pulbrit.

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toodete valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Keha puhastava komplektiga on kaasas kasulik käsiraamat!

Käsiraamat sisaldab endas hulga häid soovitusi ja nõuandeid. Lisaväärtuseks on praktilised tehnikad, kuidas viia läbi täielikku puhastumist samaaegselt nii füüsiliselt kui vaimselt. Positiivsed muutused loovad eelduse püsivaks tervislikuks elu- ja mõtteviisiks.

 

Lisainfo

Kaal1.3 kg
KARBI MÕÕTMED

15 x 30 x 11,5 cm

5 arvustust tootele TERVIKLIK KEHAPUHASTUSKUUR (Detox) – 3 organismi puhastavat toodet + käsiraamat

 1. Liia

  Mul on ka hea kogemus, olen kindel, et see on seotud sellega, et hakkasin organismi puhastama. 🙂
  22.12.20 käisin kilpnäärme ultrahelis (see oli ka esimene puhastuskuuri päev) ja arst soovis biopsiat võtta. Ma keeldusin. Arst kutsus tagasi 20.01.21., aga nelja nädalaga vähenes mul see sõlm nii palju, et arstil ei olnud võimalik midagi teha. Laiutas käsi ja küsis, kas ma olen kindel, et käisin kuu aega tagasi tema juures. Näitajad olid muutunud 🙂 Ilmselt aprillis pilt jälle teine. 🙂
  ” Biopsia on koetüki võtmine diagnoosi kinnitamiseks kohustuslik meetod vähktõve kahtluse korral.”

  Kuidas kõik algas ja mis ma teinud olen: ma lugasin ecosh.ee kodulehelt kilpnäärme artiklit ja sealt hakkas minu nö protsess pihta 🙂 Kilpnäärme ravist olen teadlik, Anthony Williami “Kilpnäärmeravi” raamat on läbi loetud. Selleritoormahla tegemisega alustan kohe kui mahlapress minuni jõuab 🙂
  Ma olen ostnud terve Detoxi komplekti, kus on kolm toodet. Para-Herb ja Soolepuhastus tehtud, nüüd Kehapuhastus, pool purki on alles. Toitumises olen ka muudatusi teinud, aga mitte nii palju, kui oleks tahtnud. Meditsiinimeediumi raamatu järgi vaatasin, mida süüa ei tohi  ja seda ei söö. 
  Tellisin mahlapressi, et seda sellerimahla hakata tarbima 🙂 Praegu lihtsalt närin sellerit. Joon sidrunivett. Uurin kuidas saaks taimetoitu teha, see võtab aega, sest ei jaga sellest mitte midagi 😀 aga vähemalt retseptiraamat on olemas, vaatan sealt.
  Ei tea veel kust osta nö puhast toitu, uurin siin ja seal, tundub, et itaalia seller, mida ostan, on puhas, peab kohe tarbima, muidu läheb pehmeks 🙂 samuti apelsiinid ja avokaado.
  Trenni ei jaksa veel teha, keha on jõuetu. Mingid hetked nüüd on, et jõudu on rohkem (tundub vähemalt), aga trenni ikkagi ei jõua. Siis võtsin eeterlikud õlid appi, koputasin, masseerisin teatud punktid ja no palved kaa 🙂 

 2. Kaisa

  Kehapuhastaja on tõeline leid. Tänu sellele olen saanud organismi toimima, enne olid suured probleemid väsimusega, aga siis tuli välja, et mu põrn on täitsa kinni, ei võta enam midagi vastu. Soovitusel tegin läbi ecoshi kehapuhastaja kuuri, st terve selle pakendi tarbisin järjest ära. Nahk muutus nii ilusaks, mitmed aastad läksid maha ☺️ lisaks käib organismis kõik paremini läbi.

 3. Maris (toote omanik)

  Terviklikult läbimõeldud komplekt

 4. Riina (toote omanik)

  Tõhus komplekt. Hetkel käsil siis soolepuhastus ja parasiiditõrje. Enesetunne super, seedimine veel parem kui enne. Väga huvitav on raamat, mis kaasas on ning pakendi kujundus megailus, rabamaastik. Puhastust plaan teha ka edasipidi vähemalt 1 korda aastas kui puhkuse aeg.

 5. Eveli

  Olen keset profülaktilist Para-Herb + Soolepuhastuse kuuri e 20 päeva kanti ning üldplaanis on enesetunne ja kogu olemine palju kergem (mõni kilogi märkamatult kadunud!) Paralleelselt lülitasin menüüst välja valge suhkru + valge nisujahu; puuvilju (toorelt + ka kuivatatult magusaampsuks) samas tarbin; piimatooteid pigem taimseid või kitsepiima. Füüsilist trenni teen 2-3 x nädalas + igapäevane liikumine enamasti jalgrattaga või jalgsi. Negatiivsena, alguses paaril esimesel päeval olid justkui “kõrvalnähud” e kerge kõhuvalu ja nirum üldine olemine, ent edaspidi mitte. KINDLASTI plaanin, et teen sellist kuuri iga-aastaselt. Algselt oli plaan otsa veel Detox-seguga puhastuskuur teha (ostsin juba valmis), ent tunnen, et ehk ei ole kohe vajagi…pigem sügisel. Suurim tänu, Ecoshi pere! Tore, et teid ühest 2020.a. kevadisest veebinarist täiesti juhuslikult avastasin 🙂

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

×

Ostukorv