VÄGI SINUS ENESES

Kvaliteetsed eestimaised väetoidulisandid ja vitamiinid

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinnas toob väekuller paki 24h kohale!

Ecoshi Boonusprogramm
Loo konto või logi sisse ja saa igalt ostult 5% boonust!

Osta €100 eest ja säästa -10%
Sooduskood
immuunsus10
Osta €150 eest ja säästa -15%
Sooduskood
immuunsus15

ECOSHI KVALITEET

Eesti ettevõte ja kaubamärk ECOSH on loodud aastal 2014. Pea kõik ECOSH’i tooted on valmistatud Eestis. Ettevõttele Ecosh Life OÜ ja meie juhtimissüsteemile ning tootmisele on omistatud ISO 22000:2018 sertifikaat.

See tähendab, et ECOSH’i toidulisandite tootmine vastab sertifikaadiga määratletud rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele.

MEIE TOOTEID SOOVITAVAD

Teadlased, arstid, toitumisterapeudid, sportlased ja tervislike eluviiside inspireerijad.

Dalí Getter Karat
Õnne- ja inspiratsioonikoolitaja

Jälgin teadlikult, mida tarbin. Seda igas vallas – meedia, muusika, filmid, ajalehed, inimesed ning loomulikult ka toit ja vitamiinid. Olen Ecosh’i erinevaid vitamiine söönud juba paar aastat – usaldan nende kvaliteeti ning kogen reaalset toetust nii kehale kui ka vaimule!

Tiit Trofimov
Enesearengu teejuht

Usaldan Ecosh’i meeskonda, sest tean kui palju nad pühendavad oma aega ja teadmisi tootevalikkusse. Olen tänulik, et mul on võimalus neid tooteid tarvitada. Olen saanud väga palju toetust ja abi Ecosh’i toodete kasutamisest ning seetõttu julgen ka kõigile soovitada!

Kerli Djomina
Füsioterapeut ja personaaltreener

Olen pikalt kasutanud Ecosh’i tooteid ja nende positiivset mõju oma nahal tunda saanud. Ecosh’i meeskond on mulle alati toeks olnud, et teha minu jaoks parim valik. Super klienditeenindus, kvaliteetsed tooted, õiged väärtushinnangud – see ongi Ecosh.

Üle 30000 kliendi Eestis ja välismaal

tootekategooriad

OLEME ALATI AVATUD

ECOSH’i e-poes on müügil üle 60 erineva meie enda kvaliteettoote.
Müük e-poes käib 24 h ja 7 päeva nädalas. Tööpäeviti saab head nõu loodusravispetsialistidelt.

ECOSH panustab põhjalikult tootetutvustustesse ja temaatilistesse blogidesse, kust leiab vastuse valdavale osale küsimustest ja uusi teadmisi ning inspiratsiooni tervislikuks eluviisiks.

Üle 100 edasimüüja

TOETAME SIND SÕNA JA VÄEGA

Liitu meie uudiskirjaga ja saad vajalikest toodetest ning tervisenõuannetest teada hetkel, mil neid oma teekonnal kõige rohkem vajad.

Rohkem infot andmekaitsetingimuste kohta leiad siit.

Kasulike uudiskirjade saamisest võid igal hetkel loobuda.

Perioodil 21.09.2020 kuni 31.05.2021 viidi Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastamisel ellu projekt EU60338 „Liposomaalse vitamiinipreparaadi väljatöötamine“. Projekt sai tuge EAS-i Innovatsiooniosakute toetusmeetmest. Toetuse summa on 3 960 eurot. Loe rohkem »
×

Ostukorv