Ecosh.ee-s on võimalik tellimuste eest tasuda:

Pangalingiga

Tasuda saab koheselt pangalingiga valides sobiva panga ( SEB, Swedbanki, LHV, Coopi, Luminori kaudu). Pangalingiga tasudes vajuta peale makse sooritamist kindlasti pangas “Tagasi kaupmehe juurde” nupule, et informatsioon makse kohta jõuaks meie süsteemi automaatselt. Maksete vahendajaks on vastav pank või Maksekeskus AS.

Maksa hiljem

Kinnita tellimus kohe ja ESTO annab sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Omanda kaup koheselt ning maksa vastavalt enda soovile järgneva 30 päeva jooksul ilma ühegi lisanduva kuluta! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Teenus on aktiivne kui tellimuse summa on vähemalt 50€.

Maksa 3 võrdse osana

ESTO 3 makseviis võimaldab tasuda kolme kuu jooksul kolme võrdse maksena. Igakuine kuumakse kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks. Puudub intress. Alati on võimalus tasuda ka ennetähtaegselt. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS. Teenus on aktiivne kui tellimuse summa on vähemalt 60€.

Krediitkaardiga

Tasuda saab ka krediitkaardiga. Tasumiseks sisestage oma krediitkaardi andmed. Krediitkaardi andmeid kontrollib Stripe (https://www.stripe.com).

×

Ostukorv

´