Oleme Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja. Meie toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui kodumaised väetaimed ja ained, mille populaarsus maailmas tänu kvaliteedile ja teadlikkuse tõusule järjest suureneb. 

Filosoofia

Oleme uhked Eesti puhta looduskeskkonna ja taimestiku üle, usume et just loodusest ammutatud väe abil saame võimendada väge meis endis. Selleks, et võimendada loodusest tulevat väge maksimaalselt, uuendame pidevalt oma tootmistehnoloogiat ja teadmisi ning kontrollime rangelt igat etappi tootmisprotsessis. Tänu sellele saavad taimed, mis on kasvanud maailma eri paikades, avada oma maksimaalse  potentsiaali.

Missioon

Meie missioon on põimida omavahel iidne taimetarkus ja kaasaegne teadus, ning seeläbi luua tooteid, mis maksimaalselt aitavad toetada ja säilitada inimeste tervist, et nad saaksid elada täisväärtuslikku elu. Me toodame kõrgekvaliteedilisi, vajalikke kvaliteedinõudeid täitvaid tooteid, mis on kättesaadavad mõistlike hindadega.

Visioon

Ecoshi eesmärgiks on olla  terviseteadliku inimese esimene valik, olles sel moel abiks tema tervise toetamisel  ja säilitamisel. 

Väärtused

Me hoolime ja seetõttu on meie tooted puhtad ja kvaliteetsed, just sellised mida meie ise ja meie kliendid vajavad. Me tegutseme ausalt ja avatult järgides  seaduseid, toiduohutust puudutavaid nõudeid ja reegleid.  Me julgeme eristuda ja tuua turule võimalikult uuenduslikke ja innovaatilisi tooteid. Me tegutseme kire ja elurõõmuga, et muuta maailm paremaks paigaks. 

×

Ostukorv