Selected:

MUST PÄSSIK + MUST…

18.00 

MUST PÄSSIK + MUST KÜÜSLAUK

Läbinisti Eesti päritoluga Musta pässiku kapslid koos Musta küüslauguga on antioksüdantsete ensüümide kompleks  –  üks vanim, ohutuim ja võimsa mõjuga ravimtaimede segu. Musta pässiku ja musta küüslaugu ühine kooslus mõjuvad teineteist toetavalt ja selle tulemusena on organismil seda parem omastada. Toode on immuunsüsteemi toetaja ja vastupanuvõime tõstja, tõrjudes erinevaid haigustekitajaid ja on äärmiselt tugev antioksüdant.

Ecosh lisab igale tellimusele kaasa kingituse: kookosõliga D3 4000 IU-d vitamiini. Ole terve!

(40 arvustused)

18.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

4 kapslit

Musta pässiku, e. Chaga (Inonotus obliquus) pulber

1200 mg

Musta küüslaugu (Allium sativum) pulber

800 mg

MUST PÄSSIK+ MUST KÜÜSLAUK

Toode sisaldab Musta pässikut, e.  Chagat ja musta küüslauku. Küüslauk toetab hingamisteede ja veresoonkonna tervist, toetab maksa talitlust ja aitab hoida soolestiku mikrobioloogilist tasakaalu. 

See antioksüdantsete ensüümide kompleks on üks vanim, ohutuim ja võimsa mõjuga ravimtaimede segu. Musta pässiku ja musta küüslaugu ühine kooslus mõjuvad teineteist toetavalt ja selle tulemusena on organismil seda parem omastada. Toode on immuunsüsteemi toetaja ja vastupanuvõime tõstja, tõrjudes haigustekitajaid ja on äärmiselt tugev antioksüdant. 

Must pässik (ladina keeles Inonotus obliquus) on seeneliik pässiku perekonnast. Must pässik ehk teise nimetusega Chaga on seeneliik, mis kasvab peamiselt kasepuude koorel. Musta pässiku viljatut mügarlikku moodustist nimetatakse kasekäsnaks, kuid mitte segi ajada musta pässikut teise puuseeneliigiga, mille liiginimi on kasekäsn (Piptoporus betulinus). Kasekäsn on hoopis beežide viljakehadega ja esineb samuti peamiselt kasepuudel. 

Eesti pärimustekstides teatakse musta pässikut kui vähirohtu. Chaga seent ehk musta pässikut on inimesed tervise parandamiseks kasutanud juba aastatuhandeid. Teadlikke meetodeid hakati musta pässiku mõjust uurima paarsada aastat tagasi. Teadusuuringute kitsamas huviorbiidis on chaga aga olnud alles paar viimast aastakümmet. Eestis tehti esimesed teadusuuringud musta pässiku kohta 155 aastat tagasi Tartu Ülikooli teadlase professor Johann Georg Noël Dragendorffi poolt.

Toode on läbinisti Eesti päritoluga. Must pässik on korjatud Eesti metsadest ning küüslauk kasvatatud, fermenteeritud ja kuivatatud samuti Eestis. Ecoshi tootesse lisatud Must küüslauk valmib puhtalt kasvanud küüslaugust. Ühtegi taimekaitsevahendit ega kunstlikku väetist ei ole kasvatamisel kasutatud. Küüslauke küpsetatakse ca 3 nädalat madalal temperatuuril ja kõrge niiskuse juures. Küpsedes muutuvad küüslauguküüned süsimustaks, millest tuleb ka nende nimetus Must Küüslauk. 

Teadusuuringud näitavad, et Musta küüslaugu antioksüdantide tase on kuni 80 korda kõrgem kui toorel küüslaugul. Tänu madalale temperatuurile, säilib ka enamik küüslaugu positiivseid omadusi. Seega on must küüslauk heaks alternatiiviks neile, kellele tavaline küüslauk mingil põhjusel vastuvõetamatu või vähesobiv on.

Must pässik + Must küüslauk: 

 • toetab immuunsüsteemi ja tõstab vastupanuvõimet haigustele
 • küüslauk toetab hingamisteede ja veresoonkonna tervist
 • toetab maksa talitlust
 • aitab hoida soolestiku mikrobioloogilist tasakaalu

KOOSTISOSAD: Musta pässiku, e. Chaga (Inonotus obliquus) pulber, musta küüslaugu pulber (Allium sativum), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 1-4 kapslit päevas enne sööki või vastavalt terapeudi/arsti soovitusele. Soovitatud annust ei tohi ületada. Ära tarvita toidulisandit, kui oled lapseootel või toidad last rinnaga. Ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

CHAGA ehk eestimaine must pässik koos musta küüslauguga on tõeline rahvameditsiini tugi immuunsüsteemile ja tervisele

Must pässik (ladina keeles Inonotus obliquus) on seeneliik pässiku perekonnast, taimepatogeen ja raviseen. Must pässik ehk teise nimetusega chaga on seeneliik, mis kasvab peamiselt kasepuude koorel. Must pässik kasvab lisaks kasele ka lepal, pöögil, harilikul tammel jt lehtpuudel Venemaal, Soomes, Põhja-Ameerikas, Ida-Euroopas ja Jaapanis laiuskraadidel 45°N-50°N. Eestis on chaga metsas, parkides ja puisniitudel väga

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60x60x110

TootekaartPrindi

40 arvustust tootele MUST PÄSSIK + MUST KÜÜSLAUK

 1. Terje-Reeli (toote omanik)

  Kasutuses kolmas purk,väsimus on kadunud,energiat on väga palju.Igati rahul😊

 2. Riina (toote omanik)

  Hea toode, abikaasa tarvitab

 3. Eda (toote omanik)

  Väga hea toode. On tervisele mõjunud hästi. Tellin kindlasti veel.

 4. Katrin (toote omanik)

  Mugav ja lihtne viis saada kasutusse nii must pässik kui ka fermenteeritud küüslauk.

 5. AILI (toote omanik)

  Ammu äraproovitud hea toode,aitab viirusperioodil ja on väga tugevatoimeline antioksüdant.

 6. Triin (toote omanik)

  Ostsin elukaaslasele ning ta väga kiidab. Energiat tuli juurde ja vastupidavust pignelisel ajal.

 7. Anne (toote omanik)

  hea toode

 8. Külli (toote omanik)

  Olen juba mitu purki ära kasutanud ja tellin veel.

 9. Ülar (toote omanik)

  Olen juba 2 kuud kasutanud, seedetrakt töötab paremini kui enne!

 10. Anneli (toote omanik)

  Väga hea toode, olen püsinud tervena. Seedimist parandab ka. Soovitan!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv