Selected:

HEA UNE KOMPLEKS

25.00 

HEA UNE KOMPLEKS

Looduslik abivahend une kvaliteedi normaliseerimiseks. Tuntud und soodustavad taimed nagu punane kannatuslill, humal, ashwagandha, kummel ja palderjan ning aminohapped nagu L-trüptofaan, glütsiin, L-arginiin ja melatoniin toetavad kiiremat uinumist, aitavad hoida pikka ja tervislikku unetsüklit ning lõõgastada vaimu.

(58 arvustused)

25.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinnas toob Ecoshi väekuller paki 24h kohale!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

L-trüptofaan

200 mg

Glütsiin

150 mg

Ashwagandha (Withania somnifera) KSM-66 juure ekstrakt

150 mg

Punaka kannatuslille õite kuivekstrakt (Passiflora incarnata) 4:1

100 mg

Humala kuivekstrakt (Humulus lupulus) 5:1

100 mg

L-arginiin

100 mg

Kummeli õite kuivekstrakt (Matricaria Chamomilla) 4:1     

100 mg

Palderjani juure pulber (Valeriana officinalis)

100 mg

Melatoniin  

1 mg

HEA UNE KOMPLEKS

toetab head und ja lõõgastunud olekut.

Päevane annus sisaldab 2 kapslit

L-trüptofaan 200 mg / Glütsiin 150 mg / Ashwagandha (Withania somnifera) KSM-66 juure ekstrakt 150 mg / Punaka kannatuslille õite kuivekstrakt (Passiflora incarnata) 4:1 100 mg / Humala kuivekstrakt (Humulus lupulus) 5:1 100 mg / L-arginiin 100 mg / Kummeli õite kuivekstrakt (Matricaria Chamomilla) 4:1  100 mg / Palderjani juure pulber (Valeriana officinalis) 100 mg / Melatoniinn 1 mg

Ecoshi „Hea une kompleks“ on looduslik abivahend une kvaliteedi normaliseerimiseks. Tuntud und soodustavad taimed nagu punane kannatuslill, humal, ashwagandha, kummel ja palderjan ning aminohapped nagu L-trüptofaan, glütsiin, L-arginiin ja melatoniin toetavad kiiremat uinumist, aitavad hoida pikka ja tervislikku unetsüklit ning lõõgastada vaimu.

Hea une kompleks:

 • lühendab uinumiseks kuluvat aega,
 • aitab hoida pikemat ja ühtlasemat öist unetsüklit,
 • soodustab vastupidavust stressile,
 • soodustab hea energiataseme hoidmist päeval.


Tootes sisalduv aminohape L-trüptofaan on eelühendiks õnnehormooni serotoniini sünteesimiseks. Glütsiin on aminohape, mis aitab kaasa normaalsele närvisüsteemi tööle ning aitab vähendada vaimset pinget. Ashwagandha taim soodustab tasakaalu kehas, toetab head und ja lõõgastunud olekut. Punane kannatuslill suurendab keha vastupidavust stressile ning humalal on lõõgastavad omadused.  Kummel aitab toetada lõõgastumist ning normaalset ja tervislikku und. Palderjan aitab lisaks soodustada uinumist. Aminohape L-arginiin aitab transportida hapnikku verre  ning melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega. Lisaks kergendab melatoniin ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi.

KOOSTISOSAD:  L-trüptofaan, glütsiin, ashwagandha (Withania somnifera) KSM-66 juure ekstrakt, punaka kannatuslille õite kuivekstrakt (Passiflora incarnata), humala kuivekstrakt (Humulus lupulus),  L-arginiin, kummeli õite kuivekstrakt (Matricaria Chamomilla), palderjani juure pulber (Valeriana officinalis), melatoniin, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 1-2 kapslit 1h enne uinumist. Soovitatud annust ei tohi ületada. Ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal, välja arvatud terapeudi ettekirjutusel.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

ECOSH’i toidulisandite kvaliteedist

ECOSH on esimene eestimaine tunnustatud väetoidulisandite ja vitamiinide tootja ning müüja maailmas. Et olla meie klientide ja koostööpartnerite jaoks võimalikult läbipaistev ja usaldust loov, toome teieni põhjaliku ülevaate meie toodete päritolust, kvaliteedist, protsesside selgusest ja nähtavusest ning meie väärtustest ja põhimõtetest.  ECOSH’i toodete päritolu, kvaliteet ja kontrollitus ECOSH on kiirelt kasvav Eesti esimene toidulisandeid

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

PAKENDAMISE VÕIMALUSED

25 või 50 purki karbis

TootekaartPrindi

58 arvustust tootele HEA UNE KOMPLEKS

 1. Liivi (toote omanik)

  Esimene toode, mis tõeliselt aitas (ei tarbi keemilisi tablette). Isegi reisil olles, kui ajavahe koduga on 3 tundi ja 45 minutit ning magama jäämine väga raske.

 2. Pille (toote omanik)

  Minu probleem on öösiti sage ärkamine, mille järel ei tule enam und. Umbes nädal aega pärast Hea Une Kompleksi kasutama hakkamist oli väga hea uni ja lootsin, et nii ka jätkub, kuid kahjuks mitte. Tulid ikka ööd, mil olen ärganud ja paar tundi unetult vähkrend. Aga kasutan purgi lôpuni ja vaatan kuidas edasi. Loodan, et on natukenegi abi.

 3. Inga (toote omanik)

  Tunnen, et uni on sügavam ja uinumine kergem. Kui öösel ärkangi, jään uuesti magama. Aga alati see ka ei õnnestu. Vist oleneb ka palju hetkel olevast emotsionaalsest seisundist ja rohketest rahututest mõtetest .Abiks on ikka. Kui selline periood, võtan kindlasti tund enne magamaminekut ,vähemalt ennetuseks. Ei meeldi väga keemiline lõhn purki avades.Teistel toodedel ei ole sellist keemilist lõhna tajunud.

 4. Ülle (toote omanik)

  Väga head kapslid 🙂 aitavad kiiremini uinuda ja ei tekita hommikul uimasust 🙂

 5. Aive (toote omanik)

  Vahel uni parem, vahel mitte…ehk tuleb kauem kasutada..

 6. Marika (toote omanik)

  Võtan ühe kapsli õhtul ja see on kiirendanud uinumist.

 7. SIGNE (toote omanik)

  sobib mulle häti

 8. sirje (toote omanik)

  olen kaks nädalat tarbinud, kahjuks, kord nii, kord naa

 9. Signe-Margot (toote omanik)

  Mina ei tundnud mõju,aga abikaasa on rahul.Tema uneaeg muutus pikemks ja rahulikumaks.

 10. Lia Õispuu (toote omanik)

  Kasutasin arsti poolt kirjutatud unerohtu üle poole aasta. Soovisin sellest tasapisi vabaneda ja hakkasin võtma hea une kompleksi. Esialgu ei tundunud mõju olevat. Võtsin 2 kapslit. Uni hakkas paranema umbes kahe nädala pärast ja praegu ei saa une üle kurta (võtan siiani 2 kapslit).

 11. tatjana.mozberg (toote omanik)

  Uni paranes 1 nädalaga.

 12. Mare (toote omanik)

  Olen väga rahul, mõjub hästi ,uni on hea.

 13. Terje (toote omanik)

  Olen olnud koguaeg kehv magaja. Kui hakkasin võtma HEA UNE KOMPLEKSI on tulemus üllatav jään kiiremini magama ja magamise aeg on ka pikem.

 14. Jaanika (toote omanik)

  Ostsin noormehele, kel on raskusi öösel normaalselt uinuda. Noormees kinnitas, et magab nüüd oluliselt paremini.

 15. Ants (toote omanik)

  Tundub, et eriti ei mõjuta. probleem just magamaj jäämisega , kui magma jään, siis võibolla magan pisut paremini?

 16. Signe-Margot (toote omanik)

  OLEN VÕTNUD ÜHE KAPSLI ÕHTUL ENNE UINUMIST.VAHEL TOIMIB,KUID ON OLNUD KA RAHUTUID ÖID.

 17. Kaire (toote omanik)

  Võtan 2 tbl ja töötab

 18. Galina (toote omanik)

  Kasutan teisi Ecoshi tooteid juba teist aastat ja olen väga rahul. Aga Hea une kompleksi puhul toime oli hoopis vastupidine, ei saanud üldse magada. Minu kaaslane ja ema võttis seda ka ja sama lugu – une asemel tuli hoopis unetus. Ei oska öelda, miks. Oletan, et mõnedele inimestele mõjubki selliselt.

 19. Tiiu (toote omanik)

  Võtan tund enne magamaminekut 1 kapsli, uinun kiiresti. Ärkan siiski öösel mitu korda üles, aga jään nüüd üsna ruttu uuesti magama. Olen proovinud võtta ka kahte kapslit, kuid seda on palju, ärkan ikkagi öösel üles ja enesetunne ei ole siis hea.

 20. Ülle (toote omanik)

  Aitab uinuda ja rahustab närve ka 😊

 21. Evelyn (toote omanik)

  Kaheksa aastat mittemagamist, proovinud läbi palju apteegikraami, retseptiravimeid ei soovinud, mitte midagi ei mõjunud, ja nüüd selle hea une kompleksiga on oluliselt parem uni. Kui ärkangi öösel siis uinun uuesti kiirelt mitte ei vahi mitu tundi üleval. Aitas juba esimestest päevades ja tundub, et keha õpib uuesti magama sest vahest kui ununeb kapsel võtta saab ikka magada. Võtta sisse tund-paar enne magamaminekut, tunde järgi võtan mõnikord ühe, mõnikord kaks. Jään sellest vist heas mõttes sõltuvusse 🙂

 22. Lauri (toote omanik)

  Probleemiks on peamiselt katkendlik uni ja liigvarajane ärkamine. Olen võtnud õhtuti 2 kapslit u. tund aega enne magama jäämist ning tulemus on nii ja naa – vahel tundub, et aitab ja uni on parem, teinekord aga ei tunne olulist vahet. Katsetan edasi.

 23. Ahti (toote omanik)

  Uni tuleb kiiremini ja öösel saab rahulikult sügavat und nautida.

 24. Mirjam (toote omanik)

  Sain hästi magada.

 25. Kaire (toote omanik)

  Olin varem võtnud melatoniini, mis lõpuks kaotas mõju. Antud tabletid sisaldavad lisaks paljut muud – ei tea, mis seal konkreetselt mõjub, aga magan nüüd väga hästi, töömõtted kaovad ja ei sega enam uinumist. Soovitan unetutel proovida!

 26. Mari-Fleur Ilus (toote omanik)

  Absoluutselt ei mõjuta und ega ka magamajäämist. Kahjuks.
  Tarbisime siiski abikaasaga lootuses, et midagi head ikka teeb- sisaldab see ju kõike head ja paremat.

 27. helijanoor (toote omanik)

  Tundub, et magan pisut paremini kui enne. Rohkem on olnud neid öid, mil hommikupoolne uni on rahulikum kui varem.

 28. Janne (toote omanik)

  Olin seni proovinud väga erinevaid meetodeid ja toidulisandeid, et õhtul ilma probleemideta uinuda, kuid polnud siiani midagi toimivat leidnud. Vahel läks 2-3 tundi, enne kui magama jäin. Aastaid kestnud probleemide vastu sain siiani abi vaid arsti poolt kirjutatud unerohust. Nüüd aga ostsin endal juba teise purgi Hea Une Kompleksi ette valmis, sest esimese purgi toime on olnud üllatav! Peale selle kasutama hakkamist (umbes kuu aega tagasi), on olnud vaid kaks õhtut, mil pole poole tunni jooksul veel uinunud. Olen siis pidanud ikkagi pool tabletti unerohtu juurde võtma. Aga minu seniste uinumisprobleemide kõrval on see ikka väga tühine teema. Ja ehk saan lõpuks unerohust ka täielikult lahti!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv