Selected:

TERVIKLIK KEHAPUHASTUSKUUR (Detox) -…

95.00 

TERVIKLIK KEHAPUHASTUSKUUR (Detox) – 3 organismi puhastavat toodet + käsiraamat

3 organismi puhastavat toodet, mis aitavad etapiviisiliselt kehast välja viia tervist ohustavaid jääke ning ennetavad toksiinidest tulenevaid terviseprobleeme. Komplektist leiad ka põhjaliku ja kaunilt kujundatud täieliku puhastumise käsiraamatu, mis läheneb tervisele terviklikult nii füüsilist kui vaimset heaolu silmaspidades ikka selleks, et kogu puhastumise protsessist sünniks võimalikult suur kasu.

(51 arvustused)

95.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Tootekood: 8502 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ecoshi terviklik kehapuhastuse komplekt koosneb kolmest keha puhastavast tootest ja toetavast käsiraamatust. Erinevate kehapuhastustoodete läbimõeldud järjestikune tarvitamine tagab parima tulemuse. Nii ennetad toksiinidest tulenevaid terviseprobleeme ja puhastud parimal looduslikul moel.

Täieliku kehapuhastuse komplekti kuulub 3 organismi puhastavat toodet:

Para-Herb

Para-Herb

Sisaldab üheksat parasiidivastase  toimega taime, et puhastada keha võimalikest parasiitidest.

Päevane annus sisaldab

4 kapslit

Musta pähkli lehe (Juglans nigra) 4:1 ekstrakt

700 mg

Hariliku kukeseene (Cantharellus cibarius) pulber

540 mg

Oliivipuu (Olea Europaea) lehtede ekstrakt (20% oleuropeiini)

325 mg

Harilik köömen (Carum carvi)

100 mg

Nelgipuu viljade (Caryophyllus aromaticus) 4:1 ekstrakt

80 mg

Kollane emajuur (Gentiana lutea) 4:1 ekstraktina

70 mg

Kassiküüne (Uncaria Tomentosa) koore sisemine osa (droog)

65 mg

Koirohi (Artemisia absinthium) 4:1 ekstraktina

60 mg

Soolikarohi (Tanacetum vulgare) droogina

60 mg

KOOSTISOSAD: musta pähkli lehe (Juglans nigra) ekstrakt, hariliku kukeseene (Cantharellus cibarius) pulber, oliivipuu (Olea Europaea) lehtede ekstrakt, harilik köömen (Carum carvi), nelgipuu viljade (Caryophyllus aromaticus) ekstrakt, kollane emajuur (Gentiana lutea) ekstraktina, kassiküüne (Uncaria Tomentosa) koore sisemine osa (droog), koirohi (Artemisia absinthium) ekstraktina, soolikarohi (Tanacetum vulgare) droogina, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 4 kapslit päevas 10 minutit enne sööki vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada klaasitäie veega. Alustada tarvitamist 1-2 kapslit päevas tasapisi kogust tõstes. Soovitatud annust mitte ületada. Ravimite tarvitamise ja neerupuudulikkuse korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Raseduse ja imetamise korral toodet mitte tarbida. Mitte võtta Para-Herbi toodet ülitundlikkuse puhul mõne koostisosa suhtes.  Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Soovitav normaalkuuri pikkus:

I ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas, 5 päeva vahet,
II ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas, 5 päeva vahet,
III ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas

Kogu kuuri pikkus 40 päeva.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 120 taimset kapslit, netokaal 50 g

Koos Para-Herbi tootega on soovitav tarbida kiudaineterikast soolepuhastus Detoxit 1 spl klaasitäie veega hommikul kohe peale ärkamist. Lahustuvad ja mittelahustuvad kiud paisuvad soolestikus mitmekordseks, aidates massiga väljutada parasiite ja jääkaineid ning tootes sisalduvad kasulikud piimhappebakterid toetavad samal ajal soolestiku mikrofloorat uute heade bakteritega.

Soolepuhastus Detox

Kiudaineterikas soolepuhastus DETOX

Sisaldab soolestiku tööd toetavate ja puhastavate taimede kõrval enim kirbu-teelehe ehk psülliumi seemneid ja kestasid, mis paisuvad 14 korda suuremaks aidates pehme geelja massiga kaasa haarata ja välja viia nii parasiite, toksiine, jääkaineid, üleliigset rasva kui ka kolesterooli.

Päevane annus sisaldab

1 spl

Psüllium (Plantago ovata)

4,62 g

Linaseemned (Semen Lini)

0,8 g

Mustikas (Vaccinium myrtillus) 

0,35 g

Kurkum (Curcuma longa)

0,11 g

Piparmünt (Mentha piperita)

0,11 g

Piimhappebakterite segu

0,11 g

KOOSTISOSAD: psüllium (Plantago ovata), linaseemned (Semen Lini), mustikas (Vaccinium myrtillus), kurkum (Curcuma longa), piparmünt (Mentha piperita), piimhappebakterite segu: ( L. acidophilus, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. casei, L. salivarius, L. helveticus, B. bifidum, B. lactis, B. breve, B. longum, B. Infantis).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 1 supilusikatäis pulbrit segada klaasitäie vee, mahla või hapendatud piimaga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Soolehalvatuse, koolikute ja jämesoole suurenemise puhul konsulteerida arsti või terapeudiga kiudainete koguse määramiseks.
Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 260g taimset pulbrit

Kehapuhastus Detox

Kehapuhastus DETOX

Sisaldab seitset kehapuhastavat taime, mis aitab kehast välja viia raskmetalle, toetab puhastamise ajal maksa tööd ning toidab organismi rakke väärtuslike toitainetega.

Päevane annus sisaldab

4 spl (20 g), 1 spl = 5 g

Atlandi punavetikas (Dulse)

5 g

Odraorase (Hordeum vulgare) mahlaekstrakti pulber

4,8 g

Spirulina (Spirulina platerisis)

4 g

Metsmustika  (Vaccinium myrtillus) pulber

4 g

Võilille (Taraxacum officinale) juure ekstrakt

1 g

Takjajuure (Arctium) pulber

1 g

Maarjaohaka (Silybum marianum) seemne jahu (millest 150mg silümariini)

187,5 mg

KOOSTISOSAD: atlandi punavetikas (Dulse), odraorase (Hordeum vulgare) mahlaekstrakti pulber, spirulina (Spirulina platerisis), metsmustika (Vaccinium myrtillus) pulber, võilille (Taraxacum officinale) juure ekstrakt, takjajuure (Arctium) pulber, maarjaohaka (Silybum marianum) seemne jahu. 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: manustada 2-4 supilusikatäit päevas koos veega, kookosveega, jogurti või mahlaga. Soovi korral võib DETOX-smuutisse lisada banaani, et vähendada vetikamaitset. Smuutisse võib lisada ka teisi meelepäraseid puuvilju, salatilehti ja näiteks marju. Manustamist alustada väiksematest kogustest näiteks 2 teelusikatäit hommikul ja 2 teelusikatäit õhtul. Puhastusega kaasnevate kõrvalmõjude ja ebamugavustunde korral vähendada doosi koguseni, mis on Sinu organismile sobiv. Kõhulahtisuse korral vähendada kogust kuni stabiliseerumiseni ja seejärel tasapisi doosi tõsta. NB! Raseduse ja rinnaga toitmise korral toodet mitte tarvitada. Ravimite võtmise korral pidada nõu arsti või vastava ala terapeudiga. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 400g taimset pulbrit.

Keha puhastava komplektiga on kaasas kasulik käsiraamat!

Käsiraamat sisaldab endas hulga häid soovitusi ja nõuandeid. Lisaväärtuseks on praktilised tehnikad, kuidas viia läbi täielikku puhastumist samaaegselt nii füüsiliselt kui vaimselt. Positiivsed muutused loovad eelduse püsivaks tervislikuks elu- ja mõtteviisiks.

Kehapuhastuskuuri päeviku, mida järgides on hõlpsam kuuri läbi teha, saate alla laadida siit. 

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

ECOSH’i toidulisandite kvaliteedist

ECOSH on esimene eestimaine tunnustatud väetoidulisandite ja vitamiinide tootja ning müüja maailmas. Et olla meie klientide ja koostööpartnerite jaoks võimalikult läbipaistev ja usaldust loov, toome teieni põhjaliku ülevaate meie toodete päritolust, kvaliteedist, protsesside selgusest ja nähtavusest ning meie väärtustest ja põhimõtetest.  ECOSH’i toodete päritolu, kvaliteet ja kontrollitus ECOSH on kiirelt kasvav Eesti esimene toidulisandeid

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal 1.3 kg
KARBI MÕÕTMED

150 x 300 x 115 mm

51 arvustust tootele TERVIKLIK KEHAPUHASTUSKUUR (Detox) – 3 organismi puhastavat toodet + käsiraamat

 1. Kaili (toote omanik)

  Olen puhastuskuuriga poolel teel,aga juba on märkimisväärselt tõusnud energiatase.

 2. Riina (toote omanik)

  Aastas korra või paar peaks oma keha puhatama. Seekord valisin oma puhastuseks ecoshi tooted. Olen väga rahul selle valikuga, käsiraamatust leiab palju vajaliku infot ning on suureks abiks puhastuskuuri tegemisel. Kuigi mu soolepuhastus on alles pooleli on môju täiesti tuntav. Sooled käivad korralikult läbi, enesetunne on hea ning kerge. Söögiisu on vähenenud, isutamisi on palju lihtsam kontrollida,. Samuti vee joomist on palju lihtsam meeles pidada kuna keha nõuab iseenesest rohkem vett. Lisaks olen mônest kilost ka lahti saanud. Soovitan kindlasti ka teistele seda proovida.

 3. Eve (toote omanik)

  Tere!
  Ostsin selle komplekti soodushinnaga endale sünnipäevakingiks märtsis. Alustasin 1. aprillil ja olen alles 10 päeva seda teinud, võtsin kohe 4 Para-Herbi kapslit päevas ja olen päris kenasti seda talunud. Õpin rohkem vett jooma. Meeldib väga, et kaasas on “Täieliku puhastumise käsiraamat” , kus ka puhastuskuuri graafikud olemas. Minu arvates on see puhastuskuur väga mugavaks tehtud, just sellepärast selle ostsingi, sest ise on liiga keeruline ja aeganõudev vajalikke taimi kätte saada. Olen väga positiivselt meelestatud ja loodan, et peale kuuri vabanen kroonilisest väsimusest, seede- ja nahaprobleemidest .

 4. Anne (toote omanik)

  Tere.
  Kuur on pooleli.Enesetunne on väga hea. Olen vähendanud magusa tarbimist. Momendil võimalik tarbida palju värskeid puuvilju ja kohalikke aiasaaduseid.

 5. Moonika (toote omanik)

  Olen läbinud soolepuhastust juba 20 päeva ja kaal hakkab vaikselt langema. Eks mul on veel natuke rohkem kui pool teed minna ja see saab põnev olema. Huvitav on see, et kohvi maitse pole üldse see mis varem. Kuigi jah olen patustanud liha ja kohviga mida ei soovitata üldse tarbida seoses selle kuuriga siis proovin neid tooteid enda toidulistis vähendada. See kuur üldiselt on suht tüütu, poleks uskunud. See soolepuhastus “kokteil” läheb vahel raskelt alla ja parasiidi tablette võttes on vahel keeruline juua nii palju vedelikku kui peaks. Üldiselt proovin ennast parandada ja rohkem vedeliku juua. Vahel olen mõelnud ka kuuri pooleili jätta, aga proovin seda mitte teha. Tahan näha lõpptulemust. Seega disipliin ennkõike. Aga jah, tundub et need tooted töötavad tõesti. Näole tekivad vahel punnid aga see läheb ka mööda. Seega minu teekond jätkub…

 6. Evelin (toote omanik)

  Kuur on alles poole peal. Peab tõdema, soolepuhastuse Detox on väga tõhus. Keha tunneb ennast suurepäraselt ning dieeti pidada ei ole sugugi raske. 🙂 Suure huviga ootan juba raskemetallide puhastust. Ma usun, et see loob rohkem muutusi minu kehas.

 7. Mari (toote omanik)

  Mul on hetkel kehapuhastuskuur pooleli. Jätsin suhkrud ja nisujahu ära ning alustasin. Võtsin kohe alguses julgelt kaks kapslit paraherbi (kuigi ei soovitata) ja mõtlesin, et mis need väiksed taimekapslid ikka hullu teevad. Tegelikult on need taimed ikka väga võimsad ja mul tekkisid kolmandal päeval päris tugevad kõrvaltoimed (hull väsimus, ainult oleks maganud, tugev peavalu, iiveldus, nõrkus). Sain aru, et tuleb hoogu maha võtta ja läksin ühe kapsli peale päevas. Nüüd on käsil teine 10päevane paraherbi kuur ja saan võtta jälle 4 kapslit päevas.
  Juhendis on soovitav jätta liha tarbimine kuuri ajaks ära, kuid ainult taimsel toidul olles hakkas minul väga külm, käed lillad ja sooja ei saanud kuidagi, ükskõik kui palju riideid selga panin. Seega tarbin veidi ka liha edasi ja lisan rohkem vürtse söögile, et sooja saada. Hakkasin infot otsima ja leidsin, et taimsed toidud mõjuvad kehale jahutavalt ja minu puhul see ka nii oli

 8. Janii (toote omanik)

  Igati soolestikku toetav. Puhastuskuur on hetkel küll veel pooleli, kuid positiivne mõju on juba tuntav.

 9. Tiina (toote omanik)

  Puhastus on alles 20 päeva kestnud.
  Vara veel arvustada.
  Soolepuhastuspulbri maitse on küll normaalne. Millalgi varem olen ühe purgi kasutanud ja siis, mäletan, peitsin maitset

 10. Annika (toote omanik)

  Väga hea komplekt. Olen alles alguses kuid juba mõjub soolestikule positiivselt.

 11. Anneli (toote omanik)

  Kehapuhastus on asjalik toode aga raskemetallude oma on natuke keeruline organismil omaks võtta. Katsetan veel. Need pulbrid võiks ka kapslites olla oleks kergem võtta. See paraherb on super toode.

 12. Küllikki (toote omanik)

  Kuur veel pooleli, aga mõju on tunda. Soolestik puhastub leebelt, aga kindlalt. Tore, et käsiraamat on kaasas.

 13. Liia (toote omanik)

  Parim toode!

 14. marina-8161 (toote omanik)

  Kehapuhastuskuuri tegemine on tehtud kasutajale lihtsaks ja tõesti aitab soolt õrnatoimeliselt tühjendada. Kaasa pandud käsiraamat aitab mõista puhastamise vajalikkust ja valida uut toidumenüüd.

 15. Helena (toote omanik)

  Tere!

  Olen väga rahul!
  Pidevalt kõht korises õhtuti enne magama minemist ja ka päeval oli raskustunne ja gaase täis. Enam sellist tunnet tundnud ei ole. Praegu on veel pooleli kuur, aga juba on hea tunne! Soovitan kindlasti!

 16. Inge (toote omanik)

  Suurepärased tooted! Kaasasolev brošüür andis vajaliku ülevaate selle kohta kuidas mingit toodet kasutada. Sain väga palju uut energiat ja magan palju paremini. Vôib- olla tuleb siinkohal ecoshi Meelerahule ka tänulik olla. Lôpuks kôige meeldivam- sain mônest mittevajalikust lisakilost lahti, mahun jälle kenasti oma väikeseks jäänud teksadesse. Suur aitäh, Ecosh!

 17. Inge (toote omanik)

  Ostsin toote juba mõni aeg tagasi,detsembris uurisin käsiraamatut ja häälestasin end kuuri tegemiseks.Praeguseks kuur alustatud,enesetunne muidu hea aga öösiti läheb uni ära ja uinuda taas raske,ennem olin hea magaja.Loodan,et see on mööduv nähe ei tahaks veel kuuri pooleli jätta. Hinnangut suht raske veel anda, kuna kuur alles käimas .

 18. Jekaterina (toote omanik)

  Kuur on pooleli, enesetunne on väga hea. Olin meeldivalt üllatunud, et ei ole ebamugavustunnet ega muid tervisehäireid.

 19. Serena (toote omanik)

  Lugesin Meditsiinimeediumi raamatut ja komplekt on kooskõlas selle raamatuga. Toodete sisaldus tekitab elevust. Teen praegu üldist dieeti,et keha oleks puhtam,kui Paraherbiga alustan. Soolepuhastust olen varem kasutanud. Super õrn ja toimiv.

 20. Birgit (toote omanik)

  Kuulsin antud kehapuhastusest tänu Simeonsi dieedile. Mulle meeldib proovida antud teemaga seonduvaid looduslikke kuure. Hetkel on veel 26-s pàev ja minna veel on aga enesetunne on hea. Soovitan antud toodet. Edaspidiseks ettepanekuks on kàsiraamatut pisut konkreetsemaks muuta ja lisada retsepte nt kodulehele.

 21. Tiina (toote omanik)

  Tere!
  Hakkasin rõõmsalt tarvitama .Kuur pooleli ,aga nahale ilmus seen .Kuna nahaarsti aegadega on kehvasti ,siis saan alles järgmine nädal vastused.Arvan,et see pole nendest kapslitest.Samas ei tea ,võib olla mingi vana asi.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

×

Ostukorv

´