Iga ostuga saad kingituseks valida klientide poolt armastatud mahedamaitselise D-vitamiini! E-poodi

Selected:

TERVIKLIK KEHAPUHASTUSKUUR (Detox) -…

95.00 

TERVIKLIK KEHAPUHASTUSKUUR (Detox) – 3 organismi puhastavat toodet + käsiraamat

3 organismi puhastavat toodet, mis aitavad etapiviisiliselt kehast välja viia tervist ohustavaid jääke ning ennetavad toksiinidest tulenevaid terviseprobleeme. Komplektist leiad ka põhjaliku ja kaunilt kujundatud täieliku puhastumise käsiraamatu, mis läheneb tervisele terviklikult nii füüsilist kui vaimset heaolu silmaspidades ikka selleks, et kogu puhastumise protsessist sünniks võimalikult suur kasu.

(51 arvustused)

95.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Tootekood: 8502 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Ecoshi terviklik kehapuhastuse komplekt koosneb kolmest keha puhastavast tootest ja toetavast käsiraamatust. Erinevate kehapuhastustoodete läbimõeldud järjestikune tarvitamine tagab parima tulemuse. Nii ennetad toksiinidest tulenevaid terviseprobleeme ja puhastud parimal looduslikul moel.

Täieliku kehapuhastuse komplekti kuulub 3 organismi puhastavat toodet:

Para-Herb

Para-Herb

Sisaldab üheksat parasiidivastase  toimega taime, et puhastada keha võimalikest parasiitidest.

Päevane annus sisaldab

4 kapslit

Musta pähkli lehe (Juglans nigra) 4:1 ekstrakt

700 mg

Hariliku kukeseene (Cantharellus cibarius) pulber

540 mg

Oliivipuu (Olea Europaea) lehtede ekstrakt (20% oleuropeiini)

325 mg

Harilik köömen (Carum carvi)

100 mg

Nelgipuu viljade (Caryophyllus aromaticus) 4:1 ekstrakt

80 mg

Kollane emajuur (Gentiana lutea) 4:1 ekstraktina

70 mg

Kassiküüne (Uncaria Tomentosa) koore sisemine osa (droog)

65 mg

Koirohi (Artemisia absinthium) 4:1 ekstraktina

60 mg

Soolikarohi (Tanacetum vulgare) droogina

60 mg

KOOSTISOSAD: musta pähkli lehe (Juglans nigra) ekstrakt, hariliku kukeseene (Cantharellus cibarius) pulber, oliivipuu (Olea Europaea) lehtede ekstrakt, harilik köömen (Carum carvi), nelgipuu viljade (Caryophyllus aromaticus) ekstrakt, kollane emajuur (Gentiana lutea) ekstraktina, kassiküüne (Uncaria Tomentosa) koore sisemine osa (droog), koirohi (Artemisia absinthium) ekstraktina, soolikarohi (Tanacetum vulgare) droogina, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 4 kapslit päevas 10 minutit enne sööki vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada klaasitäie veega. Alustada tarvitamist 1-2 kapslit päevas tasapisi kogust tõstes. Soovitatud annust mitte ületada. Ravimite tarvitamise ja neerupuudulikkuse korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Raseduse ja imetamise korral toodet mitte tarbida. Mitte võtta Para-Herbi toodet ülitundlikkuse puhul mõne koostisosa suhtes.  Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Soovitav normaalkuuri pikkus:

I ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas, 5 päeva vahet,
II ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas, 5 päeva vahet,
III ETAPP: 10 päeva, 2 x 2 kapslit päevas

Kogu kuuri pikkus 40 päeva.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 120 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Koos Para-Herbi tootega on soovitav tarbida kiudaineterikast soolepuhastus Detoxit 1 spl klaasitäie veega hommikul kohe peale ärkamist. Lahustuvad ja mittelahustuvad kiud paisuvad soolestikus mitmekordseks, aidates massiga väljutada parasiite ja jääkaineid ning tootes sisalduvad kasulikud piimhappebakterid toetavad samal ajal soolestiku mikrofloorat uute heade bakteritega.

Soolepuhastus Detox

Kiudaineterikas soolepuhastus DETOX

Sisaldab soolestiku tööd toetavate ja puhastavate taimede kõrval enim kirbu-teelehe ehk psülliumi seemneid ja kestasid, mis paisuvad 14 korda suuremaks aidates pehme geelja massiga kaasa haarata ja välja viia nii parasiite, toksiine, jääkaineid, üleliigset rasva kui ka kolesterooli.

Päevane annus sisaldab

1 spl

Psüllium (Plantago ovata)

4,62 g

Linaseemned (Semen Lini)

0,8 g

Mustikas (Vaccinium myrtillus) 

0,35 g

Kurkum (Curcuma longa)

0,11 g

Piparmünt (Mentha piperita)

0,11 g

Piimhappebakterite segu

0,11 g

KOOSTISOSAD: psüllium (Plantago ovata), linaseemned (Semen Lini), mustikas (Vaccinium myrtillus), kurkum (Curcuma longa), piparmünt (Mentha piperita), piimhappebakterite segu: ( L. acidophilus, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. casei, L. salivarius, L. helveticus, B. bifidum, B. lactis, B. breve, B. longum, B. Infantis).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 1 supilusikatäis pulbrit segada klaasitäie vee, mahla või hapendatud piimaga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Soolehalvatuse, koolikute ja jämesoole suurenemise puhul konsulteerida arsti või terapeudiga kiudainete koguse määramiseks.
Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 260g taimset pulbrit

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Kehapuhastus Detox

Kehapuhastus DETOX

Sisaldab seitset kehapuhastavat taime, mis aitab kehast välja viia raskmetalle, toetab puhastamise ajal maksa tööd ning toidab organismi rakke väärtuslike toitainetega.

Päevane annus sisaldab

4 spl (20 g), 1 spl = 5 g

Atlandi punavetikas (Dulse)

5 g

Odraorase (Hordeum vulgare) mahlaekstrakti pulber

4,8 g

Spirulina (Spirulina platerisis)

4 g

Metsmustika  (Vaccinium myrtillus) pulber

4 g

Võilille (Taraxacum officinale) juure ekstrakt

1 g

Takjajuure (Arctium) pulber

1 g

Maarjaohaka (Silybum marianum) seemne jahu (millest 150mg silümariini)

187,5 mg

KOOSTISOSAD: atlandi punavetikas (Dulse), odraorase (Hordeum vulgare) mahlaekstrakti pulber, spirulina (Spirulina platerisis), metsmustika (Vaccinium myrtillus) pulber, võilille (Taraxacum officinale) juure ekstrakt, takjajuure (Arctium) pulber, maarjaohaka (Silybum marianum) seemne jahu. 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: manustada 2-4 supilusikatäit päevas koos veega, kookosveega, jogurti või mahlaga. Soovi korral võib DETOX-smuutisse lisada banaani, et vähendada vetikamaitset. Smuutisse võib lisada ka teisi meelepäraseid puuvilju, salatilehti ja näiteks marju. Manustamist alustada väiksematest kogustest näiteks 2 teelusikatäit hommikul ja 2 teelusikatäit õhtul. Puhastusega kaasnevate kõrvalmõjude ja ebamugavustunde korral vähendada doosi koguseni, mis on Sinu organismile sobiv. Kõhulahtisuse korral vähendada kogust kuni stabiliseerumiseni ja seejärel tasapisi doosi tõsta. NB! Raseduse ja rinnaga toitmise korral toodet mitte tarvitada. Ravimite võtmise korral pidada nõu arsti või vastava ala terapeudiga. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 500g taimset pulbrit.

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toodete valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Keha puhastava komplektiga on kaasas kasulik käsiraamat!

Käsiraamat sisaldab endas hulga häid soovitusi ja nõuandeid. Lisaväärtuseks on praktilised tehnikad, kuidas viia läbi täielikku puhastumist samaaegselt nii füüsiliselt kui vaimselt. Positiivsed muutused loovad eelduse püsivaks tervislikuks elu- ja mõtteviisiks.

Kehapuhastuskuuri päeviku, mida järgides on hõlpsam kuuri läbi teha, saate alla laadida siit. 

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

ECOSH’i toidulisandite kvaliteedist

ECOSH on esimene eestimaine tunnustatud väetoidulisandite ja vitamiinide tootja ning müüja maailmas. Et olla meie klientide ja koostööpartnerite jaoks võimalikult läbipaistev ja usaldust loov, toome teieni põhjaliku ülevaate meie toodete päritolust, kvaliteedist, protsesside selgusest ja nähtavusest ning meie väärtustest ja põhimõtetest.  ECOSH’i toodete päritolu, kvaliteet ja kontrollitus ECOSH on kiirelt kasvav Eesti esimene toidulisandeid

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal1.3 kg
KARBI MÕÕTMED

150 x 300 x 115 mm

51 arvustust tootele TERVIKLIK KEHAPUHASTUSKUUR (Detox) – 3 organismi puhastavat toodet + käsiraamat

 1. Kerzuke

  Kinkisin emale ja nüüdseks on ta kogu kuuri tervikuna läbi teinud ja tervis on oluliselt parem. Samuti hakkas ta rohkem jälgima toitumist – teadlikum toitumine, oma keha kuulamine, tasakaalus menüü. Nüüdseks on kilosid läinud ligi 8 ja energiat on oluliselt rohkem. Saab muudkui komplimente, kui hea näeb välja. Nahk on säravam, kehas ei ole enam selliseid turseid, mis varasemalt (eriti oli märgata näopiirkonnas). Ise proovin ka kindlasti millalgi tervet kuuri läbi teha (seni olen teinud ainul kehapuhastuse ja see mõjus küll väga positiivselt). Soovitan! 🙂

 2. Marget (toote omanik)

  Soolepuhastuse mõju minu seedimisele on väga hea. Kõht käib läbi lausa kaks korda päevas.

 3. Ave (toote omanik)

  Olen soolepuhastuse ja para-herb komplekti kasutamisega poole peal. Seedimine töötab paremini, mingeid kõrvaltoimeid ega ebamugavusi pole täheldanud. Mina olen rahul!

 4. Natalja (toote omanik)

  Olen rahul, soovitasin ka tütrele.

 5. maire (toote omanik)

  Olen alles poolel teel, siiani väga rahul.
  Toode toimib 100% nagu lubatud. ?

 6. Kaire (toote omanik)

  Terviklik kehapuhastuskuur on küll alles pooleli mul, kuid mulle väga meeldib. Ja tundub, et veidi mõjub lisaks ka kehakaalule, mis on väga positiivne! Olen varemalt teinud CoralClubi puhastust, ja Ecoshi oma tundub analoogne. Väga rahul! Arvan, et järgmine kord jään ka Ecoshi puhastuse peale.

 7. Helen (toote omanik)

  Paraherb ja soolepuhastus sobivad. Olen kuuri keskel ja enesetunne hea. Kaal langenud ei ole. Aga detox´it tarvitada ei saa. Maitse on nii ebameeldiv ja päev otsa on suus toote maitse.

 8. Katrin (toote omanik)

  Kehapuhastus on vajalik komplekt. Tegin läbi vastavalt juhendile. Enesetunne paranes. Kaal langes kaks kilo, kuigi tarvitasin toitu nagu varem. Olen tervist arvestava eluviisiga. Muutused elus toimuvad vaevumärgatavalt ja aeglaselt.

 9. Katrin (toote omanik)

  Olen kehapuhastuskuuriga DETOX väga rahul. Põhiline on teada, et selles tootes on kõik taimne ja kontrollitud. Inimesel pole tarvis ise komponente kokku otsida ja doose arvutada. Toitumissoovituste osas olen pettunud, kuna leian, et Eestis ei peaks soovitama igapäevaselt taimi, mis meil ei kasva loomulikult. Sööme tänuga ikka seda, mis Eestis kasvab ja toitumissoovitused kohaliku toidu osas olid vähesed.

 10. Rita (toote omanik)

  Olek kuuri poole peal, 6-7 päeval tundsin kõhuvalu. Tundus nagu keha oleks suurenenud, vett jõin palju, kuid välja ei tulnud palju, tundus, et kogu vedelik on kehas kinni. Tekkisid mao ja selja valud, mis ei tahtnudki ära minna. Käisin lümfiteraapias ja kurtsin oma muret, ning sain vastuse, et see ongi normaalne (valud võivad kesta kuni 10 päeva, oleneb inimesest), kui toimub kehapuhastus. Igatahes jätkan ja olen positiivne. Valud juba kaovad. Kindlasti kordan sügisel uuesti ja edaspidi kordan igal kevadel.

 11. Reet (toote omanik)

  Olen praegu I etapis Para-Herb + Soolepuhastuse kuur. Soolepuhastuse pulbrit on lihtne manustada, esialgu ajas iiveldama Para-Herb, vähendasin annust 1+1kapslile, siis oli ok.
  Jõuan parasjagu I etapi ära lõpetada, kui pean minema TÜ kliinikumi sooleuuringule (sõeluuringu raames). Loodan sealt positiivseid uudiseid ja seda tänu puhastusele. Samuti on mul kilpnäärme alatalitus, paistab siis kuidas sinna Para-Herb on mõjunud. Igatahes loodan parimat ja mul on hea meel, et sattusin selle komplekti peale kuna juhtusin kuulama vestlust Liis Oravaga ECOSH TV-s. Edu Teile ja soovin kindlasti teha igakevadise kuuri.

 12. Liisa (toote omanik)

  Olen kuuri varsti lõpetamas ja kui päris aus olla, siis ei oska midagi öelda. Midagi halba ei ole minuga juhtunud aga samas ei oska öelda ka kas kuidagi kasulikult on mõjunud. Külla aga nt soolepuhastuse ja Paraherbiga alustades esmalt võttis kõhu kinni koguni viieks päevaks, kuigi tarbisin vett nii nagu oli kirjas ja enamgi veel. Ajapikku see lahenes, kuid ka kehapuhastuse pulbriga alustades pigem tekkisid kõhukinnisuse probleemid. Teen kenasti kuuri lõpuni ja arvan, et on kehale siiski kasulik.

 13. Terje (toote omanik)

  Olen lõpetamas ParaHerb + Sooltepuhastus kuuri. Enesetunne muutub iga päevaga kergemaks. Toodet on mugav kasutada ja juhised selged. Loomulikult tegin muutusi ka toitumises ja liigun jätkuvalt piisavalt. Eraldi soovin välja tuua ja kiita sisukat käsiraamatut. Sealt leidsin kinnitust juba varem teadnud infole ja sain ka uusi teadmisi. Väärtuslik on see, et seletatakse lahti eri toodete toime. Head näpunäited retseptide näol. Väga mugav on kasutada kaasasolnud lehte, kuhu hea üles märkida tarbimiste korrad. Terviklik ja tervislik 🙂

 14. Tea (toote omanik)

  Oleme abikaasaga tegemas 20 päeva Para-herb+Soolepuhastus kuuri. Väsimus vähenenud, gaase kõhus vähem. Oleme tootega rahul ja kogu komplekt on suurepärane kaasa arvatud raamat. i Tarbime teisigi teie tooteid. Suured tänud, et olete olemas.

 15. Janne (toote omanik)

  Suurepärane kevadine puhastus. Loobusin ka suhkru ja jahutoodetest. Kehakaal langenud 9kg. Hea kerge enesetunne ja puhastuskuur on alles poolepeal.

 16. Kertu (toote omanik)

  Tere. Alustasin tavakogustega, Mis soovitati. 8 päevaga läksin turse, esines kõhuvalu igapäevaselt, võtsin juurde 3,5kg. Vähendasin mõlemat toodet poole võrra, olukord läks veidi paremaks. Peale pausi teisel 10 päevasel setil jätsin poole pealt mõlemad tooted ära. Isegi poole kogusega tundsin, et hakkan jälle paiste minema ja kõhus ebamugavustunne ja valupisted. Kuigi tarbisin vett nii nagu peab ja füüsiline aktiivsus tagatud. Toitumises suuri muutusi tegema ei pidanudki, liha- ja piimatooteid ei ole tarbinud juba varasemalt, samas piirasin nisu- ja magusatooteid küll. Ju siis mulle ei sobinud.

 17. Merike (toote omanik)

  Tere!
  Hetkel käsil soolepuhastus ja parasiiditõrje, tunne on seinast seina. Vahel tohutu väsimus siis jälle meeletu energialaks. Aru veel ei saa mis toimub. Tualetis käimine on tihedam. Kaalus muutusi pole, veel on aega. Usun et täpsemalt muutustest saab rääkida kui kehapuhastus tehtud ja siis võrrelda olemist enne ja pärast.
  Kena kevadet, Merike

 18. Ave (toote omanik)

  Need on väga head tooted keha puhastuseks ning toimivad hästi 🙂

 19. Piret (toote omanik)

  Olen aegade jooksul ikka kevadisel paastuajal organismi puhastanud ja sedakorda otsustasin Ecoshi tervikliku kehapuhastuskuuri proovida. Olen senini väga rahul – enesetunne on kerge, väsimus kadunud ja ka tarvitamine on lihtne, raamatutäis häid nõuandeid lisaks. Mulle meeldivad Ecoshi põhjalikud ja arusaadavad tootekirjeldused ja blogist olen nii mõnedki head mõtted saanud. Jään teie tänulikuks kliendiks, kindel see?, kena Eesti asi!

 20. Andres (toote omanik)

  Hetkel kuur poole peal, teen lihtsalt profülaktika mõttes. Enesetunne hea, nagu alati 🙂

 21. Maiu (toote omanik)

  Tere! Olen lõpetamas esimese etapi teist 10 päeva. Enesetunne on hea ja tundub, et maitse eelistused hakkavad veidi muutuma. Tundub, et asi toimub, plaanin ka muid tooteid proovida.

 22. Imbi (toote omanik)

  Praegu on alles 26. päev, vara on midagi öelda. Peristaltika on kiiremaks läinud, mõned vistrikud on välja löönud, mõni sügelev punn nahal. Tundub, et puhastus toimib. Kaalu pole alla läinud, ehk hiljem siis. Õhtul ei saa enam Paraherbi teist korda võtta, kõhule on liig. Kõht läheb punni, on valulik ja raske on olla. Tundub, et toimib ka väiksema kogusega. Kavatsen kogu protseduuri läbida täies ulatuses.

 23. Ele (toote omanik)

  Olen teinud oma keha puhastust juba mitmeid kordi ja olen teie tootega väga rahul. Aitäh?

 24. Liia

  Mul on ka hea kogemus, olen kindel, et see on seotud sellega, et hakkasin organismi puhastama. 🙂
  22.12.20 käisin kilpnäärme ultrahelis (see oli ka esimene puhastuskuuri päev) ja arst soovis biopsiat võtta. Ma keeldusin. Arst kutsus tagasi 20.01.21., aga nelja nädalaga vähenes mul see sõlm nii palju, et arstil ei olnud võimalik midagi teha. Laiutas käsi ja küsis, kas ma olen kindel, et käisin kuu aega tagasi tema juures. Näitajad olid muutunud 🙂 Ilmselt aprillis pilt jälle teine. 🙂
  ” Biopsia on koetüki võtmine diagnoosi kinnitamiseks kohustuslik meetod vähktõve kahtluse korral.”

  Kuidas kõik algas ja mis ma teinud olen: ma lugasin ecosh.ee kodulehelt kilpnäärme artiklit ja sealt hakkas minu nö protsess pihta 🙂 Kilpnäärme ravist olen teadlik, Anthony Williami “Kilpnäärmeravi” raamat on läbi loetud. Selleritoormahla tegemisega alustan kohe kui mahlapress minuni jõuab 🙂
  Ma olen ostnud terve Detoxi komplekti, kus on kolm toodet. Para-Herb ja Soolepuhastus tehtud, nüüd Kehapuhastus, pool purki on alles. Toitumises olen ka muudatusi teinud, aga mitte nii palju, kui oleks tahtnud. Meditsiinimeediumi raamatu järgi vaatasin, mida süüa ei tohi  ja seda ei söö. 
  Tellisin mahlapressi, et seda sellerimahla hakata tarbima 🙂 Praegu lihtsalt närin sellerit. Joon sidrunivett. Uurin kuidas saaks taimetoitu teha, see võtab aega, sest ei jaga sellest mitte midagi 😀 aga vähemalt retseptiraamat on olemas, vaatan sealt.
  Ei tea veel kust osta nö puhast toitu, uurin siin ja seal, tundub, et itaalia seller, mida ostan, on puhas, peab kohe tarbima, muidu läheb pehmeks 🙂 samuti apelsiinid ja avokaado.
  Trenni ei jaksa veel teha, keha on jõuetu. Mingid hetked nüüd on, et jõudu on rohkem (tundub vähemalt), aga trenni ikkagi ei jõua. Siis võtsin eeterlikud õlid appi, koputasin, masseerisin teatud punktid ja no palved kaa 🙂 

 25. Kaisa

  Kehapuhastaja on tõeline leid. Tänu sellele olen saanud organismi toimima, enne olid suured probleemid väsimusega, aga siis tuli välja, et mu põrn on täitsa kinni, ei võta enam midagi vastu. Soovitusel tegin läbi ecoshi kehapuhastaja kuuri, st terve selle pakendi tarbisin järjest ära. Nahk muutus nii ilusaks, mitmed aastad läksid maha ☺️ lisaks käib organismis kõik paremini läbi.

 26. klarika (toote omanik)

  Usun, et taimedel on vägi. Aga endal pole oskusi ega aega õigeid koostisi nii mugavasse paketti kokku panna.
  Aitäh! Proovin ära!

 27. Linda (toote omanik)

  Väga hea toode enese korrastamiseks. Energiat ja head enesetunnet jagub terveks päevaks. jAbiks kehakaalu kontrolli alla saamiseks.

 28. Maris (toote omanik)

  Terviklikult läbimõeldud komplekt

 29. Riina (toote omanik)

  Tõhus komplekt. Hetkel käsil siis soolepuhastus ja parasiiditõrje. Enesetunne super, seedimine veel parem kui enne. Väga huvitav on raamat, mis kaasas on ning pakendi kujundus megailus, rabamaastik. Puhastust plaan teha ka edasipidi vähemalt 1 korda aastas kui puhkuse aeg.

 30. Eveli

  Olen keset profülaktilist Para-Herb + Soolepuhastuse kuuri e 20 päeva kanti ning üldplaanis on enesetunne ja kogu olemine palju kergem (mõni kilogi märkamatult kadunud!) Paralleelselt lülitasin menüüst välja valge suhkru + valge nisujahu; puuvilju (toorelt + ka kuivatatult magusaampsuks) samas tarbin; piimatooteid pigem taimseid või kitsepiima. Füüsilist trenni teen 2-3 x nädalas + igapäevane liikumine enamasti jalgrattaga või jalgsi. Negatiivsena, alguses paaril esimesel päeval olid justkui “kõrvalnähud” e kerge kõhuvalu ja nirum üldine olemine, ent edaspidi mitte. KINDLASTI plaanin, et teen sellist kuuri iga-aastaselt. Algselt oli plaan otsa veel Detox-seguga puhastuskuur teha (ostsin juba valmis), ent tunnen, et ehk ei ole kohe vajagi…pigem sügisel. Suurim tänu, Ecoshi pere! Tore, et teid ühest 2020.a. kevadisest veebinarist täiesti juhuslikult avastasin ?

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

×

Ostukorv