VÄGI SINUS ENESES

Kvaliteetsed eestimaised väetoidulisandid ja vitamiinid

Tasuta transport pakiautomaati alates 25 € tellimusest.
Tallinnas toob väekuller paki 24h kohale!

Toote- ja tellimusalane nõu
Email: info@ecosh.com
Telefon: +372 56800088

Ecoshi Boonusprogramm
Loo konto või logi sisse ja saa igalt ostult 5% boonust!

MEIE TOOTEID SOOVITAVAD

Teadlased, arstid, toitumisterapeudid, sportlased ja tervislike eluviiside inspireerijad.

Kuna olen terve elu olnud kvaliteetsete toidulisandite usku, siis on mul nii suur heameel, et olen saanud käed lüüa Ecoshi perega. Vähe sellest, et ma PÄRISELT ka olen juba aastaid nende erinevaid tooteid kasutanud, siis rõõmsaks teeb veel see üksikasi, et tegu on looduslike koostisosadega.

LIIS LEMSALU 
Laulja

“Tihtilugu on jõudnud minuni imelised asjad läbi mõne isikliku kriisi. Sel viisil sain ma ka Ecoshi toodetega tuttavaks. Suur oli mu rõõm, kui ma avastasin, et olen sattunud Eesti brändi otsa, mis austab looduslikke valikuid ning ei tee järeleandmisi toodete kvaliteedi osas. Nüüdseks olen lojaalne klient olnud juba aastaid!”

Kristin Tattar
Kahekordne discgolfi maailmameister

Jälgin teadlikult, mida tarbin. Seda igas vallas – meedia, muusika, filmid, ajalehed, inimesed ning loomulikult ka toit ja vitamiinid. Olen Ecosh’i erinevaid vitamiine söönud juba paar aastat – usaldan nende kvaliteeti ning kogen reaalset toetust nii kehale kui ka vaimule!

ANNI RAHULA
Jalgpallikohtunik

“Sportlasena ei saa ma kvaliteedi suhtes järeleandmisi teha ning tean, mis toidulisandeid kasutavad ka Tour de France’i rattatiimid ning võin kindlusega öelda, et Ecosh’i tooted on sama kõrge kvaliteediga.”

Rene Zahkna
Laskesuusataja

Uued tooted

ECOSHI KVALITEET

Eesti ettevõte ja kaubamärk ECOSH on loodud aastal 2014. Pea kõik ECOSH’i tooted on valmistatud Eestis. Ettevõttele Ecosh Life OÜ ja meie juhtimissüsteemile ning tootmisele on omistatud ISO 22000:2018 sertifikaat.

See tähendab, et ECOSH’i toidulisandite tootmine vastab sertifikaadiga määratletud rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele.

Üle 91 000 kliendi Eestis ja välismaal

Osta 100 € eest ja säästa -10%
Sooduskood
immuunsus10
Osta 150 € eest ja säästa -15%
Sooduskood
immuunsus15

tootekategooriad

OLEME ALATI AVATUD

ECOSH’i e-poes on müügil üle 90 erineva meie enda kvaliteettoote.
Müük e-poes käib 24 h ja 7 päeva nädalas. Tööpäeviti saab head nõu loodusravispetsialistidelt.

ECOSH panustab põhjalikult tootetutvustustesse ja temaatilistesse blogidesse, kust leiab vastuse valdavale osale küsimustest ja uusi teadmisi ning inspiratsiooni tervislikuks eluviisiks9

Üle 100 edasimüüja

×

Ostukorv

´