Selected:

PAU D’ARCO e. Sipelgapuu koore kapslid

18.00 

PAU D’ARCO e. Sipelgapuu koore kapslid

Kesk- ja Lõuna-Ameerikas kasvav sipelgapuu e. Pau D´Arco pakub oma mõju poolest inimestele sama toimet, mida pakuvad puuõõnsustes elavad sipelgad puule. Nimelt kaitsevad nad puud kahjurite, seente ja parasiitide eest.
Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti sobib kasutada sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

(110 arvustused)

18.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

Sipelgapuu koore sisemine osa (droog)

800 mg

Sipelgapuu koore ekstrakt 10:1

200 mg

SIPELGAPUU KOOR

toetab immuunsüsteemi ja tõstab vastupanuvõimet põletikulistele protsessidele. 

Ecoshi Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) tuleb Brasiiliast ja peamiselt ta kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et kõik õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on harvaesinevalt rikas erinevate mineraalide, vitamiinide ja ühendite poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumit, rauda, joodi, fosforit, tsinki, mangaani, magneesiumi, boori ja suurel hulgal sellist ainet nagu lapahool.

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti soovitame kuuajase kuurina kasutada Sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

KOOSTISOSAD: sipelgapuu ehk Pau d´Arco (Tabebuia impetiginosa) koor droogina, sipelgapuu ehk Pau d´Arco (Tabebuia impetiginosa) koor 10:1 ekstraktina, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 
Ühes kapslis: Pau’D Arco e. sipelgapuu koor pulbrina: 400 mg sipelgapuu koore ekstrakt 10:1 100 mg 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 2 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 100 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Lisainfo

Kaal 0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 cm

Tootekaart Prindi

110 arvustust tootele PAU D’ARCO e. Sipelgapuu koore kapslid

 1. Nadja (toote omanik)

  Kasutame terve perega, eriti sügis-talv-kevad hooajal on suureks abimeheks.

 2. Pavels

  I started to use Ecosh Pau d’Arco against persistent Borrelia burgdorferi (Lyme disease) infection. I could feel improvements already after 3 days (6 capsules). Now is my second year of Pau d’Arco everyday use and my body is gradually restoring. Sometimes when I start to feel ill, I take 3 capsules per day, and it helps to get well soon. I wish I had Pau d’Arco in 2011 when I got a tick bite. Now is 2020. I hope doctors soon will admit effectiveness of Tabebuia impetiginosa tree bark against infections. It is more effective than doxicycline against lyme disease. I did not feel any side effects with two capsules. Long use of three capsules gave me a “hum noise” side effect, which is very insignifficant. I strongly suggest Pau d’Arco against Lyme disease or other tick borne disease prevention. If you have a tick bite, don’t waste time, have a 200 capsules course as a disease prevention.

 3. Külli (toote omanik)

  Hea kaaslane viiruste perioodil.

 4. Marvi (toote omanik)

  Kasutasin esimest korda. Pikajalise köha ja kopsupõletiku kahtlusega. Alates kolmandast päevast paranes enesetunne märgatavalt. Kolmandal nädalal taandus ka köha. Kindlasti peaks kodus olemas olema.

 5. Tatjana (toote omanik)

  Väga hea, tundub et mõjub..

 6. Tiina (toote omanik)

  Mulle väga meeldib kodulehe põhjalik info iga toote kohta. Suurt-kiiret muudatust põletiku koha pealt pole olnud, tasapisi, aga ilma sipelgapuu koore kapsliteta oleks tõenäoliselt hullem.

 7. Karoliine (toote omanik)

  Hea vahend immuunsuse tugevdamiseks. Väga lihtsalt neelatavad kapslid mugavas purgis.

 8. Eneli (toote omanik)

  Super abimees, kui tunned, et haigus hakkab ligi tulema, siis kohe suured annused sisse paar päeva ja haigeks ei ole siiani jäänud.

 9. Kadi (toote omanik)

  Toode on super! Pole ammu enam haige olnud!

 10. Tiina (toote omanik)

  Pau D´Arco on meil kasutuses juba ca 10 aastat. Sestpeale on hooajalised viirused suhtelist harva külge hakanud, põdemine olnud kergem ja paranemine kiirem.
  Kui võimalikule külmetusele kohe jaole saada ja suuremaid koguseid kasutada (5 kapslit korraga), siis on aidanud terveks jääda.

 11. Helga (toote omanik)

  Olen tegelikult igal sügisel kasutanud ja olen väga rahul. Kuid nüüd seoses viirusega kasutan ka praegu. Olin Tais reisil ja ka seal oli mul kaasas ning haigus on hetkel minust mööda läinud.

 12. else (toote omanik)

  Tellisin enda vanematele ja läheb juba teine purk. Õnneks on nad seni terved, kuid seda ei tea, kas tänu sipelgapuukoore kasutamisele või vaatamata sellele 🙂

 13. Maiu (toote omanik)

  Kasutan suuri koguseid (6 kapslit) lühiajaliselt kui mingi viirus kipub kallale. On aidanud.

 14. Ester (toote omanik)

  Hea toode. Aitas põskkoopapõletikust üle saada.

 15. Helen (toote omanik)

  Mina ilmselt ilma selle tootega elada ei oska. Ecoshi oma kasuks räägib kvaliteet ja lisaks ka kiire tarne

 16. Volodimir (toote omanik)

  Kapsel on liiga suur, raske neelata.

 17. Kerli (toote omanik)

  Tundub, et toimib. Terve pere kasutab ja sel kevadel on haigused meist eemale hoidnud.

 18. Ene (toote omanik)

  Kasutame perega kuurina 2 korda aastas.

 19. Gitlin (toote omanik)

  Suurepärane toode millega iga viirust seljatada. Võtan igapäevaselt ja kui on juhtund, et siiski on mingi kribelus kuskil suurendan toosi ja olen haigusest pääsenud.

 20. kadri (toote omanik)

  Väga hea vahend haiguste ärahoidmiseks!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

×

Ostukorv