Selected:

PAU D ÁRCO -…

18.00 

PAU D ÁRCO – sipelgapuu koore kapslid

Kesk- ja Lõuna-Ameerikas kasvav sipelgapuu ehk Pau d´Arco aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste eest. Sipelgapuu suurendab organismi füsioloogilist vastupanuvõimet raskete keskkonnatingimuste korral ning aitab kaasa keha kaitsele välistegurite vastu.

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal.

(257 arvustused)

18.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) sisemine osa (droog)

800 mg

Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) ekstrakt 10:1

200 mg

SIPELGAPUU

ehk Pau d´Arco aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste ning keha väliste tegurite eest. 

Päevane annus sisaldab 2 kapslit

Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) sisemine osa (droog) 800 mg / Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) ekstrakt 10:1 200 mg

Ecoshi Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) pärineb Brasiiliast ja peamiselt kasvab puu Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”.

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit sobib kasutada immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal.

KOOSTISOSAD: sipelgapuu ehk Pau d´Arco (Tabebuia impetiginosa) koor droogina, sipelgapuu ehk Pau d´Arco (Tabebuia impetiginosa) koor 10:1 ekstraktina, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

Ühes kapslis: Pau d’Arco e. sipelgapuu koor pulbrina: 400 mg sipelgapuu koore ekstrakt 10:1 100 mg 

MANUSTAMINE: 1-2 kapslit päevas.
Soovitatud päevast annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tavapärane manustamise kuuri kestvus on 2 nädalat kuni 1 kuu, maksimaalselt 2 kuud. Pau d’Arcot tarbides on hea võtta lisaks probiootikume.

Krooniliste haiguste, ravimite tarvitamise ja imetamise korral konsulteerida arsti või apteekriga. Sipelgapuu koor vedeldab verd, mitte kasutada koos verd vedeldavate ravimitega ning 2 nädalat enne ja pärast operatsiooni. Mitte tarvitada raseduse ajal. Pau d’Arco võib põhjustada verehüübimise viivitust, seega mitte manusta sipelgapuu koort vähemalt 2 nädalat enne ja pärast operatsiooni. Ettevaatlik tuleb olla neil, kes tarvitavad vere vedeldajaid ja esineb vere hüübimatust.
Hoiatus: suurtes kogustes Pau d’Arco manustamine võib põhjustada iiveldust, peapööritust, kõhulahtisust, oksendamist ja veritsust.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, toatemperatuuril kuni 25 °C  ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. 

TOOTE KOGUS: 100 taimset kapslit, netokaal 50 g

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Pau d'Arco Sipelgapuu koor

SIPELGAPUU KOOR ehk Pau d’Arco – looduslik vastupanuvõime suurendaja ja välistegurite vastu kaitsja

Mis on sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco? Pau d’Arco ehk sipelgapuu koor (Tabebuia heptophylla, T. impetiginosa) nimetus tuleneb sellest, et puu kõik õõnsused on asustatud sipelgatega. Rahvusvaheliselt kutsutakse sipelgapuud Pau d’Arco´ks, mis tähendab tõlkes vibuoksa. Sipelgapuu puit on tugev ja vastupidav kõikvõimalikele kahjuritele ja seetõttu oli indiaanlastel tavaks meisterdada sipelgapuust omale jahivibusid. Sipelgapuu tüvel

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

TootekaartPrindi

257 arvustust tootele PAU D ÁRCO – sipelgapuu koore kapslid

 1. Taima (toote omanik)

  Kasutame kogu perega juba mitmeid aastaid kaks nn profülaktilist kuuri aastas – kevadel ja sügis-talvel. Olen soovitanud ka oma tuttavatele.

 2. Helga (toote omanik)

  Kasutan kevadel ja sügisel, hoiab haigusi eemal. Hea toode.

 3. Helga (toote omanik)

  Kasutan kevadel ja sügisel ning tootega väga rahul.

 4. Meelike (toote omanik)

  Peab alati kodus olema. Võiks rõõmsalt öelda, et see tegelane on abiks pea iga probleemi juures. Olen kasutanud juba kaua, vajadusel, muidugi. 🙂

 5. Anu (toote omanik)

  Minule sobib hästi, kasutan juba pikemat aega, aitab talve tervena üle elada.

 6. Liisi Tepandi (toote omanik)

  Olen küll juba ühe positiivse tagasiside Pau d’Arcole andnud, kuid küll küllale liiga ei tee – üks neist toodetest, mida ma kindlasti veel edaspidigi koju ostan. Eriti oluline on see viiruste hooajal.

 7. Jaanika (toote omanik)

  Kasutan pikemat aega ning tunnen ennast väga hästi

 8. Maris (toote omanik)

  Aitab püsida terve ja tugevana. 👏🙏

 9. Liisi Tepandi (toote omanik)

  Minu esimene kokkupuude Pau d’Arcoga jääb tõttöeldes juba selle aasta algusesse.
  Alustades algusest. Nimelt sain selle aasta alguses teada, et mul oli kokkupuude cov-positiivsega. Esialgsed testi tulemused midagi ei näidanud. Tõsi, pea lõhkus küll mingi hetk valutada (sähviv peavalu). Ent kuna olen juba aastaid olnud hädas seda tüüpi peavaluga, siis kahtlustasin toona ja arvan ka praegu, et ilmselt võisid tollel hetkel hoopiski muud tegurid mõjutada peavalu teket – just sellesse perioodi (kui sain teada kokkupuutest cov-positiivsega) jäi ka muuhulgas pikk autosõit maanteel kehvades tingimustes, mil ma olin roolis (2h üks ots); pea korralik ära löömine; ja paljapäi lumetuisus liiklemine.
  Nüüd mis puutub siia Pau d’Arco. Kui ma paar päeva hiljem tegin uuesti cov-i kiirtesti ning sama päeva õhtul pcr-testi, siis tõsi see on, et sellel hetkel näitasid need juba positiivset tulemust. (Ent) juba enne uusi teste hakkasin Pau d’Arcot tarbima. Ma ise tahan nüüd küll uskuda, et see on seotud Pau d’Arcoga, aga kogu selle aja jooksul mil ma seda kurikuulsat haigust ametlikult nö „põdesin”, oli mu olemine lihtsalt super hea – ei mingeid haiguse tunnuseid! Jalutamaski sai käidud, värskes õhus viibitud.

 10. Jaanika (toote omanik)

  Kasutan üsna tükk aega ning tunnen ennast suurepäraselt

 11. Inna (toote omanik)

  Olen kasutanud lapsel,kuna tema viirused lähevad üle astmaatiliseks köhaks,lisaks allergiline. Kui kohe tarbida,saame viirustest kiiresti jagu ja jääb ära kuudepikkune köha järelravi. Väga hea esmaabi.

 12. Mervi (toote omanik)

  Väga tõhus vahend energia saamiseks.

 13. Maaja (toote omanik)

  Väga hea toode,kasutame viiruste ajal 2kapslit aga kui tekib tunne et haigus tikub ligi võtame 2-3 päeva suurema annuse ja see aitab terveks jääda.

 14. Maris (toote omanik)

  Aitab haigusi eemal hoida 👍🙂

 15. Egle (toote omanik)

  Kasutan juba aastaid, alati esmaabiks kodus olemas, kui esimesed märgid haiguse tulekust ilmnevad ja võtta 2-3 päeva 2 kapslit 3 korda päevas, siis hea õnne korral ei jäägi haigeks. Nagu looduslik antibiootikum.

 16. Andrus (toote omanik)

  Üldine enesetunne on oluliselt paremaks muutunud.

 17. kerli (toote omanik)

  Super hea toode,olen kasutanud paar aastat. Sain isegi sellest abi kui oli helicobacter.Lapsele andnud talvel viiruste ajal,aitab väga hästi.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv