Selected:

Sipelgapuu koore kapslid e.…

18.00 

Sipelgapuu koore kapslid e. Pau d’Arco

Kesk- ja Lõuna-Ameerikas kasvav sipelgapuu e. Pau d´Arco aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste ning keha väliste tegurite eest. Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal.

(251 arvustused)

18.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinnas toob Ecoshi väekuller paki 24h kohale!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) sisemine osa (droog)

800 mg

Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) ekstrakt 10:1

200 mg

SIPELGAPUU KOOR

e. Pau d´Arco aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste ning keha väliste tegurite eest. 

Päevane annus sisaldab 2 kapslit

Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) sisemine osa (droog) 800 mg / Sipelgapuu koore (Pau d’Arco) ekstrakt 10:1 200 mg

Ecoshi Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) pärineb Brasiiliast ja peamiselt kasvab puu Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on rikas erinevate toitainete poolest. 

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit sobib kasutada immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal.

KOOSTISOSAD: sipelgapuu ehk Pau d´Arco (Tabebuia impetiginosa) koor droogina, sipelgapuu ehk Pau d´Arco (Tabebuia impetiginosa) koor 10:1 ekstraktina, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 
Ühes kapslis: Pau d’Arco e. sipelgapuu koor pulbrina: 400 mg sipelgapuu koore ekstrakt 10:1 100 mg 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 2 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 100 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Pau d'Arco Sipelgapuu koor

SIPELGAPUU KOOR ehk Pau d’Arco – looduslik antibiootikum!

Mis on sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco? Pau d’Arco ehk sipelgapuu koor (Tabebuia heptophylla, T. impetiginosa) nimetus tuleneb sellest, et puu kõik õõnsused on asustatud sipelgatega. Rahvusvaheliselt kutsutakse sipelgapuud Pau d’Arco´ks, mis tähendab tõlkes vibuoksa. Sipelgapuu puit on tugev ja vastupidav kõikvõimalikele kahjuritele ja seetõttu oli indiaanlastel tavaks meisterdada sipelgapuust omale jahivibusid. Sipelgapuu tüvel

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

TootekaartPrindi

251 arvustust tootele Sipelgapuu koore kapslid e. Pau d’Arco

 1. Jaanika (toote omanik)

  Kasutan pikemat aega ning tunnen ennast väga hästi

 2. Maris (toote omanik)

  Aitab püsida terve ja tugevana. 👏🙏

 3. Liisi Tepandi (toote omanik)

  Minu esimene kokkupuude Pau d’Arcoga jääb tõttöeldes juba selle aasta algusesse.
  Alustades algusest. Nimelt sain selle aasta alguses teada, et mul oli kokkupuude cov-positiivsega. Esialgsed testi tulemused midagi ei näidanud. Tõsi, pea lõhkus küll mingi hetk valutada (sähviv peavalu). Ent kuna olen juba aastaid olnud hädas seda tüüpi peavaluga, siis kahtlustasin toona ja arvan ka praegu, et ilmselt võisid tollel hetkel hoopiski muud tegurid mõjutada peavalu teket – just sellesse perioodi (kui sain teada kokkupuutest cov-positiivsega) jäi ka muuhulgas pikk autosõit maanteel kehvades tingimustes, mil ma olin roolis (2h üks ots); pea korralik ära löömine; ja paljapäi lumetuisus liiklemine.
  Nüüd mis puutub siia Pau d’Arco. Kui ma paar päeva hiljem tegin uuesti cov-i kiirtesti ning sama päeva õhtul pcr-testi, siis tõsi see on, et sellel hetkel näitasid need juba positiivset tulemust. (Ent) juba enne uusi teste hakkasin Pau d’Arcot tarbima. Ma ise tahan nüüd küll uskuda, et see on seotud Pau d’Arcoga, aga kogu selle aja jooksul mil ma seda kurikuulsat haigust ametlikult nö „põdesin”, oli mu olemine lihtsalt super hea – ei mingeid haiguse tunnuseid! Jalutamaski sai käidud, värskes õhus viibitud.

 4. Jaanika (toote omanik)

  Kasutan üsna tükk aega ning tunnen ennast suurepäraselt

 5. Inna (toote omanik)

  Olen kasutanud lapsel,kuna tema viirused lähevad üle astmaatiliseks köhaks,lisaks allergiline. Kui kohe tarbida,saame viirustest kiiresti jagu ja jääb ära kuudepikkune köha järelravi. Väga hea esmaabi.

 6. Mervi (toote omanik)

  Väga tõhus vahend energia saamiseks.

 7. Maaja (toote omanik)

  Väga hea toode,kasutame viiruste ajal 2kapslit aga kui tekib tunne et haigus tikub ligi võtame 2-3 päeva suurema annuse ja see aitab terveks jääda.

 8. Maris (toote omanik)

  Aitab haigusi eemal hoida 👍🙂

 9. Egle (toote omanik)

  Kasutan juba aastaid, alati esmaabiks kodus olemas, kui esimesed märgid haiguse tulekust ilmnevad ja võtta 2-3 päeva 2 kapslit 3 korda päevas, siis hea õnne korral ei jäägi haigeks. Nagu looduslik antibiootikum.

 10. Andrus (toote omanik)

  Üldine enesetunne on oluliselt paremaks muutunud.

 11. kerli (toote omanik)

  Super hea toode,olen kasutanud paar aastat. Sain isegi sellest abi kui oli helicobacter.Lapsele andnud talvel viiruste ajal,aitab väga hästi.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv