Selected:

PRO EYEVISION - Silmavitamiin

36.00 

PRO EYEVISION – Silmavitamiin

Unikaalne silmadele mõeldud toode PRO EYEVISION sisaldab endas täiskomplekti vitamiine, mineraale ja antioksüdante, mida Sinu silmad tõeliselt vajavad. Pro Eyevision sisaldab mitmeid bioaktiivseid ja pea kõige nõutavaimaid, puhtamaid ja organismi imenduvamaid ainete vorme nagu bioaktiivne C-vitamiin L-askorbüül-6-palmitaat, tsinkdiglütsinaat, seleenmetioniin, ühed võimsamad antioksüdandid nagu astaksantiin, zeaksantiin, luteiin ja mitmeid muid silmade normaalseks toimimiseks vajalikke aineid.

 

(27 arvustused)

36.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

PÄEVANE ANNUS SISALDAB2 kapslit
C-vitamiin240 mg
E-vitamiin80 mg
Tsink20mg
Luteiin20mg
Astaksantiin4mg
Zeaksantiin4mg
A-vitamiin700 mcg
Seleen150 mcg

Pro Eyevision

tootes olevad vitamiin A ja tsink aitavad hoida normaalset nägemist. Vitamiinid C ja E ning mineraalid seleen ja tsink aitavad kaitsta oksüdatiivse stressi eest. Vitamiin C aitab lisaks kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte normaalseks talitluseks.

Pro Eyevision silmavitamiinid

UNIKAALNE TÄISKOMPLEKT SILMAVITAMIINE JA MINERAALE, MIDA SINU SILMAD VAJAVAD!

Silmade tervist ei tasu võtta iseenesest mõistetavalt. Mitmesugused erinevad uuringud näitavad ikka ja jälle, et ilma korraliku toetuseta väheneb silmade tervis eaga. Õnneks on olemas USA riiklike tervishoiuinstituutide ja riikliku silmainstituudi poolt läbi viidud uuringud, mis sisaldavad endas mitmeid tõenduspõhiseid silmanägemise ja vanusega seotud materjale (Age-Related Eye Disease AREDS-2). On leitud, et kolm tõhusat toitainet nagu luteiin, astaksantiin ja zeaxantiin – mitte ainult ei kaitse silmade tervist, vaid ka toetavad nägemise paranemist hoides silmanägemise korras.

Et hoida silmad terved ja nägemine terav on Ecosh loonud silmade jaoks spetsiaalse toote, mis sisaldab täiskomplekti antioksüdantseid vitamiine ja olulisi mikroelemente, mida silmad oma funktsioneerimiseks tõeliselt vajavad.

 • A-vitamiin on oluline nägemisprotsessis, aidates hoida nägemispigmenti. A-vitamiin aitab ka luteiinil ja zeaksantiinil toota silmi kaitsvat pigmenti kahjuliku ultraviolettkiirguse eest ning hoida silmi niisketena.
 • C-vitamiin toetab silmade veresoonte, võrkkestade ja läätste normaalset tervist. (Vähendab veresoonte läbilaskvust).
 • E-vitamiin töötab silma rakumembraanis kaitsemüürina, mis hoiab ära oksüdeerimisprotsesse.
 • E-vitamiinil aitab omakorda paremini imenduda mikroelement seleen. Seleen on antioksüdant, mis soodustab ka kapillaaride arengut ja toetab vereringet.
 • Tsink on silma jaoks kõige enam kontsentreeritud mineraal, mis toetab tervet võrkkesta ja veresoonte funktsiooni. Tsink tagab reetinas nägemispigmendi anti-oksüdantse kaitse ja osaleb nägemisprotsessis.
 • Luteiin ja zeaksantiin – macula (kollatähn) on kollane (selle värvuse annavad luteiin ja zeaksantiin), adsorbeerides sinist ja ultraviolettvalgust, mis tuleb silma, seega kaitsevad silma ultraviolettvalguse eest (töötades nagu päikeseprillid), kusjuures zeaksantiin domineerib maculas ja luteiin mujal reetinas.
 • Astaksantiin kaitseb silmi põletikust ja valgusest tingitud kahjustuste eest ning aitab vähendada silmade väsimust, kihelust ning kuivust.

NB! See on väga hea uudis neile, kes töötavad igapäevaselt arvutiga.

Kellele toode on mõeldud? 

 • Kõigile, kes töötavad igapäevaselt arvutiga
 • Kõigile, kes tunnevad, et silmad väsivad kiirelt
 • Kõigile, kes soovivad toetada oma silmade nägemist
 • Meestele, naistele, lastele ja eakatel


Koosti
sosad: A-vitamiin (retinüülpalmitaadina), C-vitamiin (askorbiinhappe ja L-askorbüül-6-palmitaadina), E-vitamiin (D-α-tokoferüülhappesuktsinaadina), tsink (tsinkdiglütsinaadina), seleen (seleenmetioniinina), luteiin, astaksantiin, zeaksantiin, mahuaine: orgaaniline riisijahu, taimne  kapsel: hüdroksülpropüül metüültselluloos.

NB! Toode ei sisalda ühtegi kahjulikku ühendit. Mahuaineks on orgaaniline riisijahu. Toode on GMO, tehislike lõhna, maitse, värvainete, laktoosi ja gluteenivaba. Sobib ka veganitele.

Manustamine:

2 kapslit päevas koos tasakaalustatud toiduga vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Lastele 1 kapsel. Manustada veega. Soovitatud annust ei tohi ületada. Ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toote kogus: 90 vegetaarset kapslit, 500 mg kapsel, neto 45g

Lisainfo

Kaal 0.2 kg
Kapslite kogus

90 kapslit

27 arvustust tootele PRO EYEVISION – Silmavitamiin

 1. Siret (toote ostnud kasutaja)

  Silmavitamiinid aitavad vähendada silmade kuivust ja väsimust tööpäeva lõpus. Varem tilgutasin aeg-ajalt ikka niisutavaid tilku, kuid nüüd vajan neid tänu vitamiinidele oluliselt vähem. Sügisel pimedaga on mugavam autot juhtida, kuna kontrastitundlikkus paraneb mõnevõrra.

 2. Eve (toote ostnud kasutaja)

  Olen kasutanud ära kaks purki. Töötan iga päev arvuti taga ning silmad väsivad ja kuivavad. Lisaks avastati hallkae, mis teeb silmateravust halvemaks. Tänase seisuga on silmanägemine paranenud ning silmad ei ole tööpäeva lõpuks väsinud. Sügisel alustan uuesti kapslite võtmist.

 3. Kerti (toote ostnud kasutaja)

  Toetab päris kenasti päikesest ja helendavast arvutiekraanist väsinud silmi. Olen aastaid tarvitanud eri firmade silmavitamiine, valides viimasel ajal tavaliselt neid, mis on apteegis parasjagu sooduspakkumisel, sest hinnad on jõhkrad. Erilist erinevust nende toodete vahel ei ole täheldanud. Aga miks mitte eelistada eestimaist, kui selleks on võimalus.

 4. Helga (toote ostnud kasutaja)

  Kasutan juba teist purki ja silmad ei ole väsinud. Olen ostuga rahul.

 5. Viktoria (toote ostnud kasutaja)

  Juhtus nii, et kui silmaga on kehvasti, ei pääse ma arsti juurde. Kui avatakse silmakliinik, siis kindlasti ei saa ma niipeagi arsti juurde, opist rääkimata. See vitamiin on minu olukorras asendamatu ja muret teeb vaid see, et tugi saab otsa enne, kui saan professionaalset abi. Tänan teid bilooogiliselt aktiivsete vitamiinie eest!

 6. Kadi (toote ostnud kasutaja)

  Olen väga rahul. Hetkel veel rohkem ei oska lisada, kuna kuur pooleli veel.

 7. Pille (toote ostnud kasutaja)

  Silmad ei ole õhtuks väsinud ja ei kuiva enam. Samuti pole ka enam hommikuti paistes.

 8. Laura

  Olen kasutanud ca 10 päeva. Mul olid prillid -0.5 (ca 4 kuud) ja nüüd saan suvele vastu minna prillideta. Väga rahul. Kahju, et silmaarst, perearst, töötervishoiu vm arst ei soovitanud juba varem seda kasutada

 9. Evelin (toote ostnud kasutaja)

  Silmades vähem kuivust ja silmad õhtuti vähem väsinud. Mina olen rahul.

 10. Rene (toote ostnud kasutaja)

  Ei ole tarbinud pikalt, aga tunnen, silmad ei väsi.

 11. Janeli (toote ostnud kasutaja)

  Ei ole väga suur erinevusi võrreldes kasutamiseelse ajaga.

 12. Kaie (toote ostnud kasutaja)

  Püüan vanusest tingitud ealisi iseärasusi edasi lükata ja on aidanud selles mõttes, et kontuurid lähevad kiiremini selgeteks näiteks raamatust pilku tõstes ja telekat vaatama hakates.

 13. Tiiu (toote ostnud kasutaja)

  Alati loodan ja usun,et kindlasti aitab..vähemalt tundub,et aitab

 14. Agnes (toote ostnud kasutaja)

  Olen kuu aega võtnud kapsleid ja tundub, et silmadele mõjub hästi, silmad ei ole nii tundlikud. Kas võib olla miski seos vitamiiniga, et ajab iiveldama ja vererõhk on madalaks läinud.

 15. Ester (toote ostnud kasutaja)

  kapslite mõju on tunda,silmad on kuivemad ja ei kipita õhtuti enam nii palju

 16. Tiit (toote ostnud kasutaja)

  Väga hästi aitab, silmad pole väsinud õhtul ja ka “pilt” pole udune.

 17. Rita (toote ostnud kasutaja)

  Väga hästi toimivad ja tervendav mõju on tuntav juba poole purgi kapslite ära söömisel.

 18. Katrin (toote ostnud kasutaja)

  Kapsleid hakkasin kasutama peale seda kui olin lõpetanud silmapõletiku ravi. Võtnud olen neid terve kuu, kuid erinevust võrreldes põletikueelse ajaga ma silmadel täheldanud ei ole. Mingit erilist maitset või lõhna ma ei tundnud.

 19. urve (toote ostnud kasutaja)

  Väga hea toode

 20. Moonika (toote ostnud kasutaja)

  Silmad ei ole enam nii väsinud. Tundub päris hea toode.

 21. Siiri (toote ostnud kasutaja)

  Praeguseks hetkeks olen ära kasutanud üle poole kogusest,.Tulemuseks vanade prillide kasutusse võtmine, uued prillid osutusid liiga tugevaks ja tekkis peavalu.

 22. merike (toote ostnud kasutaja)

  vanus 60 ja silmad on väsinud, vahel udused… purk pole veel tühi ja mingeid suuri muutusi pole veel märganud…

 23. Rita Kallas-Aulik (toote ostnud kasutaja)

  Ajavad jubedalt iiveldama. Hetkel mõju veel ei tunne.

 24. Kersti Rõõm (toote ostnud kasutaja)

  Kapslitel on omapärane ja tugev lõhn,mis algul häiris. Vähenenud on silmade tundlikkus ja silmad ei väsi enam nii kiiresti.
  Ostan kindlasti neid kapsleid veel.

 25. Eve (toote ostnud kasutaja)

  Tere
  Kasutan iga päev kuna töö arvuti taga ja silmad väsivad ja on kuivad. Olen ostuga rahul, kuna tunnen, et silmadel kergem.

 26. Evelin (toote ostnud kasutaja)

  Olen võtnud kapsleid paar nädalat ja täheldan, et silmade kuivust on vähem. Silmad ei jookse igal õhtul vett ja silmadetagust peavalu ka harvemini olnud.

 27. Reena Lootus (toote ostnud kasutaja)

  Suutsin võtta ühe kapsli, sest selle lõhn ja maitse olid minu jaoks nii kohutavad, et igakord, kui kapsleid võtta üritasin, läks süda pahaks. Aga kapslid toimivad küll, silmad ei ole õhtuks enam nii väsinud ja ei puneta. Lihtsalt need toimivad inimesel, kes neid võtta suudab.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Olulised väljad on tähistatud *-ga

Sulge menüü
×

Ostukorv