Iga ostuga saad kingituseks valida klientide poolt armastatud mahedamaitselise D-vitamiini! E-poodi

Selected:

ECOBIOTIC - probiootikumid

16.00 22.00 

ECOBIOTIC – probiootikumid

Kaheteistkümne erineva inimspetsiifilise piimhappebakteritüvega EcoBiotic probiootikumid toetavad soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.

(240 arvustused)

16.00 22.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

Lactobacillus acidophilus

2 miljardit CFU

Lactobacillus plantarum

3 miljardit CFU

Lactobacillus reuteri

2 miljardit CFU

Lactobacillus rhamnosus

2 miljardit CFU

Lactobacillus casei

1,5 miljardit CFU

Lactobacillus salivarius

1 miljardit CFU

Lactobacillus helveticus

1 miljardit CFU

Bifidobacterium bifidum

6 miljardit CFU

Bifidobacterium lactis

9 miljardit CFU 

Bifidobacterium breve

6 miljardit CFU

Bifidobacterium longum

4 miljardit CFU

Bifidobacterium infantis

3 miljardit CFU

CFU – kolooniaid moodustav ühik

ECOBIOTIC

toetab soolestiku mikrofloorat ning osaleb toitainete lõhustamises ja imendumises

Ecobiotic

Päevane annus sisaldab 2 kapslit

Lactobacillus acidophilus 2 miljardit CFU / Lactobacillus plantarum 3 miljardit CFU / Lactobacillus reuteri 2 miljardit CFU / Lactobacillus rhamnosus 2 miljardit CFU / Lactobacillus casei 1,5 miljardit CFU / Lactobacillus salivarius 1 miljardit CFU / Lactobacillus helveticus 1 miljardit CFU / Bifidobacterium bifidum 6 miljardit CFU / Bifidobacterium lactis 9 miljardit CFU / Bifidobacterium breve 6 miljardit CFU / Bifidobacterium longum 4 miljardit CFU / Bifidobacterium infantis 3 miljardit CFU

CFU – kolooniaid moodustav ühik

Probiootilised piimhappebakterid tootes on kasvatatud Prantsusmaal ja on inimspetsiifilised.

EcoBiotic on toidulisand, mis sisaldab inimspetsiifilisi piimhappebakterid. Piimhappebakterid toetavad soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.

EcoBioticu päevane annus 2 kapslit sisaldab kokku ligi 40 miljardit piimhappebakterit, mis on piisav kogus nn „kasulike“ bakterite konsentratsiooni tõstmiseks organismis. Piimhappebakterite tarbimine aitab peale antibiootikumi kuuri tagada tasakaalu soolestiku mikroflooras ning parandada organismi kaitsemehhanismi. Kasulike bakterite juurde manustamine probiootikumide näol aitab kaasa hea tervise säilitamisele.

KOOSTISOSAD: riisijahu (mahuaine), piimhappebakterid: L. acidophilus, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. casei, L. salivarius, L. helveticus, B. bifidum, B. lactis, B. breve, B. longum, B. Infantis, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: toodet on soovitav kasutada 2 kapslit päevas tühjale kõhule nt enne magama minekut. Tundliku mao korral 30 minutit enne või peale sööki. Kapsleid manustada veega. 
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Probiootikumid

Probiootikumide liigid, tüved ja nende erinevused

Mitmesuguste seedimisega seotud hädade puhul soovitatakse inimestele osta soolestiku töö tõhustamiseks elavaid organisme e. probiootikume. Loeme pakenditelt erinevate võõrapäraste nimetustega bakterite nimesid,  mis tihtipeale meile midagi ei ütle. Eesti keeles on piimhappebakterite erinevate tüvede kohta äärmiselt vähe infot ja seetõttu, et inimesed ei peaks kobama pimeduses, toome teieni enam uuritud ja tuntumate bakterite tüvede

Loe rohkem
Piimhappebakterid

PROBIOOTIKUMID E. PIIMHAPPEBAKTERID – nende liigid ja teaduslikult uuritud kasutegurid sinu tervisele

Piimhappebakterid ehk probiootikumid on elusad mikroorganismid. Need on head ja sinu tervisele kasulikud bakterid mida saab omastada hapendatud toidust või toidulisanditest.  Inimese mikrobioom, mida nimetatakse ka mikroflooraks ja mikrobiootaks, on mikroskoopiline ruum, mis sisaldab tuhandeid baktereid, viiruseid ja muid mikroobe. Sinu seedetraktis elab rohkem mikroorganisme kui elab inimesi maal. Mõned neist mikroorganismidest on kasulikud

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
TootekaartPrindi

240 arvustust tootele ECOBIOTIC – probiootikumid

 1. Oivi (toote omanik)

  Seedimine on paremaks läinud

 2. Mari-Ann (toote omanik)

  Valisin immuunsüsteemi turgutamiseks, minu meelest toimis.

 3. Andro (toote omanik)

  Olen neid probiootikume juba 3x tellinud ning kahjuks minule mõju puudub.

 4. Remy (toote omanik)

  Apteegis müüdavad kapslid teiste tootjate poolt on alati olnud pettumus: nende effektiivsus oli veel väiksem, kui poes müüdavatel jogurtitel.
  Samas Ecoshi kapslid on pea sama effektiivsed, kui apteegi 10g probiootikumi pulbrikotid.

 5. Kati (toote omanik)

  Olen rahul.

 6. Marge (toote omanik)

  Mul on olnud juba pikka aega probleeme seedimisega. Peale toote kasutama hakkamist on enesetunne paranenud, kuigi olen toodet kasutanud vaid paar nädalat. Loodan, et edaspidi enesetunne paraneb veelgi.

 7. Kiira (toote omanik)

  Tõhus toode.

 8. Kadi (toote omanik)

  Iga hommik võtame terve perega 1 kapsli ning oleme kõik tervemad kui varem! Kuna oleme väga rahul, siis soovitasime teistele ka ning tellimused said tehtud nii mitmeltki inimeselt.!

 9. Annika (toote omanik)

  Tarvitasin ise ja andsin lapsele antibiootikumi kuuri kõrval.Kuna apteekri sõnul oli minule kirjutatud antibiootikumi üks kõrvalmõjudest äge kõhulahtisus, siis minul seda õnneks ei tekkinud. Ise võtan 2 kapslit, lastele annan 1/2

 10. Ruth (toote omanik)

  Väga kiire tarne! Sisu järgi on hea toode, kuid nii kiiresti midagi tunda on vist vara. Usku igatahes on sellesse tootesse!

 11. Kristi (toote omanik)

  Igati rahul!

 12. Renate (toote omanik)

  Olen tootega väga rahul,tarbime kogu perega ja tundub,et toimib.

 13. Sille (toote omanik)

  Toimib väga hästi.

 14. Urve (toote omanik)

  Olen seoses oma kauaaegsete sooleprobleemidega, mis põhjustatud divertikuliidist (sool ka opereeritud) ning osalise gluteeni ning täieliku laktoositalumatusega, juba aastaid kasutanud erinevaid probiootikume. Teie preparaati soovitas mulle alles hiljuti Kiisa apteegi töötaja. Kuna suurtes apteekides ei ole leidnud suuremat purki kui 40 kapsliga, siis otsustasin otse tellida. Olen väga rahul, sest nii tuleb esiteks soodsam ning ka minu perearst vaatas selle üle ning kiitis heaks. Tema ei olnud teie toodetega varem tuttav. Kindlasti jään vähemalt seda toodet teie käest ka edaspidi tellima, sest kvaliteedi ja hinna suhe on parim.

 15. Olev (toote omanik)

  minu seedimisele parim!

 16. Rita (toote omanik)

  Soovitaksin kasutada peale antibiootikumi kuuri-taastab soolestiku mikrofloora.

 17. Piret (toote omanik)

  Suur tänu kvaliteetse toote eest.

 18. sv (toote omanik)

  Olen rahul, tundub, et toimib.

 19. Kristi (toote omanik)

  Mulle tundub, et Ecoshi piimhappebakterid tõesti toetavad immuunsust ja samuti annan neid lapsele, kellel on vähenenud nahal allergilised reaktsioonid.

 20. Ave (toote omanik)

  Olen soetatud toodetega väga rahul ja julgen neid soovitada ka pereliikmetele ja sõpradele.

 21. Maris (toote omanik)

  Peale Ecoshi probiootikumide kasutama hakkamist on minu elu muutunud elamisväärseks 🙂 Enne olid pidevalt probleemid seedimise ja soolte mikroflooraga. Nüüd kui olen üle 3 kuu Ecoshi lisandeid tarbinud, on kaebused praktiliselt kadunud. Aitäh Ecosh!

 22. Merike (toote omanik)

  Toimib väga kenasti. Üldine immuunsüsteem on tugevnenud. Tarbime kogu perega.

 23. Marget (toote omanik)

  Hakkasin tarbima 1,5 nädalat enne aasiasse sõitu ja tarbisin ka kogu reisi ajal 1 tableti õhtuti. Minu kõht jäi korda, kuid abikaasal nii hästi ei läinud. Tema tablette ei tarbinud. Soovitan kõigile, kes reisivad soojale maale !

 24. Eveli (toote omanik)

  Väga hea. Seedimine on kiiremaks läinud 🙂

 25. Katrin (toote omanik)

  Olen väga rahul. Leevendas kõhukinnisust.

 26. Triin (toote omanik)

  Tootega jäin väga rahule. Plaanis varsti uus kuur teha.

 27. Annika (toote omanik)

  Probiootikumid on alati kasulikud. Sisaldab kasulikke piimhappebaktereid. Seedimine kiireneb ja paraneb. Kindlasti tuleks teha kuur peale antibiootikumide tarbimist.

 28. Eva (toote omanik)

  Tarbime probiootikume terve perega ja kasutame õhtul enne magama minemist. Võtame kuuridena, mitte pidevalt. Haiguste ja kergemate seedehäirete ilmnemisel kohe esimene toode, mis läheb käiku koos prebiootikumidega.

 29. Anneli (toote omanik)

  Igati meeldiv ja jõuduandev ning seedimist äratav igahommikune ning samuti enne und soolestikku toetav turgutus. Tarbin igapäevaselt.

 30. triin (toote omanik)

  minu kõhu tervisele hädavajalikud

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

×

Ostukorv