Selected:

ECOBIOTIC - probiootikumid

16.00 22.00 

ECOBIOTIC – probiootikumid

Kaheteistkümne erineva inimspetsiifilise piimhappebakteritüvega EcoBiotic probiootikumid toetavad soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.

(223 arvustused)

16.00 22.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

Lactobacillus acidophilus

2 miljardit CFU

Lactobacillus plantarum

3 miljardit CFU

Lactobacillus reuteri

2 miljardit CFU

Lactobacillus rhamnosus

2 miljardit CFU

Lactobacillus casei

1,5 miljardit CFU

Lactobacillus salivarius

1 miljardit CFU

Lactobacillus helveticus

1 miljardit CFU

Bifidobacterium bifidum

6 miljardit CFU

Bifidobacterium lactis

9 miljardit CFU 

Bifidobacterium breve

6 miljardit CFU

Bifidobacterium longum

4 miljardit CFU

Bifidobacterium infantis

3 miljardit CFU

CFU – kolooniaid moodustav ühik

ECOBIOTIC

toetab soolestiku mikrofloorat ning osaleb toitainete lõhustamises ja imendumises

Ecobiotic

Päevane annus sisaldab 2 kapslit

Lactobacillus acidophilus 2 miljardit CFU / Lactobacillus plantarum 3 miljardit CFU / Lactobacillus reuteri 2 miljardit CFU / Lactobacillus rhamnosus 2 miljardit CFU / Lactobacillus casei 1,5 miljardit CFU / Lactobacillus salivarius 1 miljardit CFU / Lactobacillus helveticus 1 miljardit CFU / Bifidobacterium bifidum 6 miljardit CFU / Bifidobacterium lactis 9 miljardit CFU / Bifidobacterium breve 6 miljardit CFU / Bifidobacterium longum 4 miljardit CFU / Bifidobacterium infantis 3 miljardit CFU

CFU – kolooniaid moodustav ühik

Probiootilised piimhappebakterid tootes on kasvatatud Prantsusmaal ja on inimspetsiifilised.

EcoBiotic on toidulisand, mis sisaldab inimspetsiifilisi piimhappebakterid. Piimhappebakterid toetavad soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.

EcoBioticu päevane annus 2 kapslit sisaldab kokku ligi 40 miljardit piimhappebakterit, mis on piisav kogus nn „kasulike“ bakterite konsentratsiooni tõstmiseks organismis. Piimhappebakterite tarbimine aitab peale antibiootikumi kuuri tagada tasakaalu soolestiku mikroflooras ning parandada organismi kaitsemehhanismi. Kasulike bakterite juurde manustamine probiootikumide näol aitab kaasa hea tervise säilitamisele.

KOOSTISOSAD: riisijahu (mahuaine), piimhappebakterid: L. acidophilus, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. casei, L. salivarius, L. helveticus, B. bifidum, B. lactis, B. breve, B. longum, B. Infantis, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: toodet on soovitav kasutada 2 kapslit päevas tühjale kõhule nt enne magama minekut. Tundliku mao korral 30 minutit enne või peale sööki. Kapsleid manustada veega. 
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Probiootikumid

Probiootikumide liigid, tüved ja nende erinevused

Mitmesuguste seedimisega seotud hädade puhul soovitatakse inimestele osta soolestiku töö tõhustamiseks elavaid organisme e. probiootikume. Loeme pakenditelt erinevate võõrapäraste nimetustega bakterite nimesid,  mis tihtipeale meile midagi ei ütle. Eesti keeles on piimhappebakterite erinevate tüvede kohta äärmiselt vähe infot ja seetõttu, et inimesed ei peaks kobama pimeduses, toome teieni enam uuritud ja tuntumate bakterite tüvede

Loe rohkem
Piimhappebakterid

PROBIOOTIKUMID E. PIIMHAPPEBAKTERID – nende liigid ja teaduslikult uuritud kasutegurid sinu tervisele

Piimhappebakterid ehk probiootikumid on elusad mikroorganismid. Need on head ja sinu tervisele kasulikud bakterid mida saab omastada hapendatud toidust või toidulisanditest.  Inimese mikrobioom, mida nimetatakse ka mikroflooraks ja mikrobiootaks, on mikroskoopiline ruum, mis sisaldab tuhandeid baktereid, viiruseid ja muid mikroobe. Sinu seedetraktis elab rohkem mikroorganisme kui elab inimesi maal. Mõned neist mikroorganismidest on kasulikud

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
TootekaartPrindi

223 arvustust tootele ECOBIOTIC – probiootikumid

 1. diana.jegorova9 (toote omanik)

  Kasutan juba teist purki. Vahepeal tuli teha antibiootikumikuuri, mille järel muutus suuresti enesetunne ja tekkis suur isu suhkru ja üldiselt ebatervislike toitude järele. See toode tegi kõik nädalaga jälle korda.

 2. Pirgit (toote omanik)

  Lemmikud probiootikumid, suurepärane toode!

 3. Ingrid (toote omanik)

  Teen regulaarselt kuure, mulle sobib väga hästi.

 4. Priit (toote omanik)

  Mõju on tunda

 5. Riina (toote omanik)

  Tundub, et on kergem, seedimine tundub olevat parem

 6. Gerda (toote omanik)

  Väga hea toode. Aitab seedimisel korralikult toimida ka eakatelinimestel.

 7. Aari (toote omanik)

  Olen väga rahul, sellest tootest on tõeliselt abi olnud, kindlasti soovitan teistele, kel seedimise või muu taolisega probleeme ja plaanin ka ise uuesti tellida. 🙂

 8. diana.jegorova9 (toote omanik)

  Kiidan seda toodet. Minule mõjus hästi. Mind vaevas aastaid kõhupuhitus, proovisin erinevaid dieete, teatud toiduainete välistamist, intermittent fasting’ut, abi sellest polnud või oli see lühiajaline. Tõsi küll, jälgin nüüd The Plant Paradox süsteemi ja hakkasin ühteaegu neid probiootikume kasutama. Usun, et mõlemast oli abi, nüüd on kõhupuhitus minevikku jäänud ning maitsed on ka suuresti muutunud, iseenesest on tekkinud suur isu fermenteeritud toitude (nt hapukapsas) ja tervislike toitude järele.

 9. Kaidy (toote omanik)

  Aitäh! Juba peale kahe nädalast kasutust kadus näopiirkonnast dermatiit, mida varasemalt olen ravinud kuuajalise antibiootikumikuuriga. Soovitan absoluutselt kõigile!

 10. Oleg (toote omanik)

  Ei tunne, et midagi on muutunud minu seedetraktis

 11. Natalja (toote omanik)

  Alati ostan, see on minu leemik. Soovitan!

 12. Jana (toote omanik)

  Saan ainult kiita. Otsisin pikalt omale sobivat toodet. Esimene kokkupuude oli eelmisel aastal kevadel ja kohe tundsin, et töötab. Nüüd jälle teen kuuri. Soovitan.

 13. Janelle (toote omanik)

  Tundub, et puhitust on vähem

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

×

Ostukorv