KEHAPUHASTUS KUI TERVISLIK ELUVIIS

Organismi puhastamise vajadust on hinnatud juba iidsetest aegadest saati. Organismi puhastamine aitab lisaks aja jooksul organismi kogunenud toksiinidest ja jääkainetest vabanemisele jagu saada ka ebatervislikust toitumisest ja eluviisist. Nagu me igapäevaselt koristame prügist ja tolmust oma kodusid, teeme remonti, õhutame ruume ja hoolitseme oma sõidukite eest, nii vajavad hoolt ka meie kehad – mitte üks kord, vaid pidevalt. Keha ja vaimu puhastamisest võiks kujuneda suisa elukestev eluviis.

Mitte kunagi varem ajaloos pole meil olnud kokkupuudet nii paljude mürgiste ainetega kui tänapäeval. Nende hulgas on raskmetallid nagu elavhõbe, alumiinium, arseen, vask, seatina, nikkel, plii ja kaadmium; õhusaaste; ravimid; nanotehnoloogilised kemikaalid, mida pritsitakse peaaegu igale tootele; pestitsiidid, herbitsiidid ja fungitsiidid; plastid; tööstuslikud puhastusvahendid; bensiin; dioksiinid ookeanides ja tuhanded uued kemikaalid, mis keskkonda igal aastal sisse tuuakse. Need mürgid küllastavad veekogusid, maapindu ja langevad taevast alla, mida me omakorda hingame, sööme ja joome endale sisse.

Väga suureks muutuseks tervise eest hoolitsemise teekonnal on keha puhastamine toksiinidest, parasiitidest ja jääkidest. Selleks on Ecosh loonud 3 organismi puhastavat toodet, mis ennetavad toksiinidest tulenevaid terviseprobleeme ning viivad kehast välja tervist ohustavaid parasiite, raskmetalle ja teisi kahjulikke ühendeid ning jääke. 

Võimatu on end hoida tänapäevases tööstuslikus keskkonnas eemal kõigest kahjulikust, kuid me saame end aidata väekate taimedega, mis on inimkonnale abiks olnud juba ammustest aegadest. Taimedel on palju funktsioone ja meie DETOX-toodete komplekti on valitud just need taimed, mis soodustavad tõhusat organismi puhastamist. 

Terviklik kehapuhastuskuur Detox

Sinu terve keha heaks

PÜSI TERVE JA TEE KEHAPUHASTUSKUURE 1-2 KORDA AASTAS!

Hoiatus: raseduse, imetamise ja ülitundlikkuse puhul mõne koostisosa suhtes tooteid mitte tarvitada. Siin edastatud teabel on ainult informatiivne eesmärk ja seda ei tohiks pidada tervishoiuteenusteks ega meditsiiniliseks diagnoosiks ja raviks. Seda teavet ei tohiks võtta garantiina saavutatavate tulemuste tagamisel. Saadud teave ei ole mõeldud Sinu arsti või teiste tervishoiutöötajate nõuannete asendamiseks. Ära kasuta siin olevat teavet terviseprobleemi diagnoosimiseks või raviks. Terviseprobleemi, ravi ja ravimite tarvitamise korral, enne hoolduse muutmist või katkestamist tuleb puhastuskuuri alustamisel pidada nõu tervishoiutöötajaga, seda ka juhul, kui Sul on kahtlus, et Sul võib olla terviseprobleeme. Mitte kasutada toidulisandeid mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

 

Täieliku kehapuhastuse komplekti kuulub 3 organismi puhastavat toodet:

Para-Herb

Para-Herb

Sisaldab üheksat parasiidivastase ja antibakteriaalse toimega taime. 

Soolepuhastus Detox

Kiudaineterikas soolepuhastus DETOX

Sisaldab soolestiku tööd toetavate ja puhastavate taimede kõrval enim kirbu-teelehe ehk psülliumi seemneid ja kestasid, mis paisuvad 14 korda suuremaks aidates pehme geelja massiga kaasa haarata ja välja viia nii parasiite, toksiine, jääkaineid, üleliigset rasva kui ka kolesterooli.

Kehapuhastus Detox

Kehapuhastus DETOX

Sisaldab seitset taime, mis viivad välja mürgiseid raskmetalle, toetavad puhastamise ajal maksa tööd ning toidavad organismi rakke väärtuslike toitainetega.  

Keha puhastava komplektiga on kaasas kasulik käsiraamat!

Käsiraamat sisaldab endas hulga häid soovitusi ja nõuandeid.  Lisaväärtuseks on praktilised tehnikad, kuidas viia läbi täielikku puhastumist samaaegselt nii füüsiliselt kui vaimselt. Positiivsed muutused loovad eelduse püsivaks tervislikuks elu- ja mõtteviisiks.

Kehapuhastuskuuri päeviku, mida järgides on hõlpsam kuuri läbi teha, saate alla laadida siit. 

Kes peaks organismi puhastama? 

Organismi puhastamist on soovitav läbi viia kõigil, kes soovivad olla terved ja hoiduda haigustest. Otsus, miks puhastada oma keha, võib inimeseti erineda. Selleks võib olla soov:
 • hoida oma tervis töökorras regulaarsete puhastuskuuridega;
 • vabaneda sümptomitest, mis viitavad keha ebapuhtusele: nt valge katuga keel, suurenenud röga- või limaeritus, halb hingeõhk, elutu, kuiv ja sügelev nahk, allergiad, lõhenevad küüned ja juuksed, kõõm, peavalud jne;
 • vähendada stressi ja korduvaid viirushaigustesse haigestumisi;
 • saada jagu energiapuudusest – väsimusest, kurnatusest, loidusest ja võimetusest;
 • langetada kehakaalu;
 • saada krooniline haigus kontrolli alla – kilpnäärme, liigeste, naha, närvi- ja hormonaalsüsteemi jpt haigused (siinkohal kindlasti pidada nõu mõne vastava ala terapeudi või arstiga), ka paranemise ajal, et toetada tervenemise protsessi;
 • parandada keskendumist ja tähelepanu;
 • elada haigustest vaba, õnnelikku ja inimväärset elu;
 • jne…

Kehapuhastust võiksid kaaluda kõik, kellel esinevad järgmised sümptomid: 

 • Väsimus, letargia, apaatsus
 • Allergiad – pidev nohu, köha, aevastamised, nahalööbed
 • Krooniline väsimus
 • Unehäired – raskus uinuda, katkendlik uni, suur väsimus isegi peale magamist
 • Higistamishood
 • Uimane olek
 • Halvenev mälu
 • Südamerütmihäired
 • Pearinglus
 • PMS – premenstruaalne sündroom ja sellega seotud füüsilised vaevused ja/või meeleolukõikumised
 • Meeleoluhäired – rõhutud olek, ärevus- ja paanikahood
 • Seedehäired – kõhukinnisus, kõhulahtisus, gaasid, puhitused, refluks
 • Nahahaigused – kõõm, nahalööbed, seen erinevates piirkondades
 • Valutavad lihased ja liigesed
 • Tuimus kätes ja jalgades
 • Kehakaalu probleemid – ülekaal, alakaal
 • Külmetavad käed ja jalad
 • Tsüklihäired
 • Pidev haigestumine külmetushaigustesse
 • Üleüldine halb enesetunne ja endassetõmbumine
 • Pärmseen Candida Albicans´ile viitavad sümptomid nagu kõõm, jalaseen, valgevoolus tupes, suusoor jne. 

3 PÕHJUST: TOKSIINID, EBATERVISLIK TOITUMINE JA STRESS

Eelnimetatud sümptomid viitavad, et keha on tasakaalust väljas ja vajab korrastamist ning  puhastamist. Neid sümptome põhjustavad peamiselt 3 tegurit, milleks on erinevad toksiinid (parasiidid, raskmetallid, viirused, seened, kahjulikud bakterid ja teised kahjulikud ühendid ning jääkained), ebatervislik toitumine ja stress. Juhised ja nõuanded, kuidas nende 3 põhjustajaga paremini toime tulla, leiad “Täieliku puhastumise” käsiraamatust.

raamatud-3

Käsiraamatust leiad:

 1. Miks me peaksime oma keha puhastma?
 2. Millest on vaja keha puhastada?
 3. Mida toksiinid põhjustavad?
 4. Kes peaks organismi puhastama?
 5. Millised sümptomid viitavad kehapuhastamise vajadusele?
 6. Milliste abinõudega viia organismist mürke välja?
 7. Vee joomise vajalikkus.
 8. Toitumine puhastuse ajal.
 9. Organismi puhastavad taimsed toidulisandid – 40 + 50 päeva kehapuhastukuuri juhend
 10. Millised võivad olla keha puhastumise kõrvalmõjud?
 11. Liikumise vajalikkus.
 12. Puhkamise vajadus.
 13. Higistamise vajadus.
 14. Eeterlike õlide kasulikkus puhastumisel.
 15. Kodu puhastamine.
 16. Stress, stressi seos haigustega ja emotsioonide juhtimine.
 17. Kuidas hoida fookust ja distsipliini?
 18. Tervise- ja elustiilipäeviku ning puhastuskuuri graafiku näidised.

TERVISE- JA ELUSTIILIPÄEVIK

Tervise eest hoolitsemine jääb tihtipeale mitmesuguste mõttemustrite, emotsioonide ja takistavate isiksusomaduste taha pidama. Et sellest ei saaks ületamatu sein, oleme käsiraamatusse lisanud ka stressi peatüki, millest leiad stressi põhjused, emotsioonide ja mõtete juhtimise praktilised harjutused ning Tervise- ja elustiilipäeviku näidise. 

Päevikus saad igapäevaselt analüüsida oma mõtteid ja tundeid, väljendada tänulikkust kõige eest, mis Sul on, tunnustada end selle eest, mida Sa oled juba enda jaoks ära teinud, aga ka jälgida toitumist, analüüsida igapäevaselt oma enesetunnet, millist terviseliikumist Sa harrastasid sellel päeval ja palju muud, mida pead tähtsaks oma tervise jälgimisel.

paevik

Täieliku kehapuhastuse komplektist leiad ka puhastuskuuri graafiku, mille saad näiteks magnetiga külmkapi külge riputada. Puhastuskuuri graafik aitab meeles pidada toidulisandite võtmist ning hoida sind igapäevaselt tervislikuma eluviisi poole püüdlemise teel.

Kehapuhastuskuuri päeviku, mida järgides on hõlpsam kuuri läbi teha, saate alla laadida siit. 

Kindlasti soovid teada, milliseid väekaid taimi Ecoshi DETOX-tooted sisaldavad? 

Para-Herb

Para-Herb DETOX

Para-Herb´i tootesse sai koos taimetarkadega pandud üheksa enim tuntud parasiidivastast taime: musta pähkli lehed (Juglans nigra), harilik kukeseen (Cantharellus cibarius), oliivipuu (Olea Europaea) lehed, harilik köömen (Carum carvi),  nelgipuu viljad (Caryophyllus aromaticus), kollane emajuur (Gentiana lutea), kassiküüs (Uncaria Tomentosa), koirohi (Artemisia absinthium) ja soolikarohi (Tanacetum vulgare). 

Kas tõesti võib mu kehas elada parasiite?

Paraku küll, koguni 90% inimestest elutsevad nad organismis, tihtipeale nii, et me ei isegi ei taju nende olemasolu või kui tajume, siis peame nende tegevusest tulenevaid sümptome gripiviirusteks. Organismis elavate parasiitide mõõdud võivad olla alates mikromeetritest ((0,001 mm) nt enimlevinud naaskelsabad (3-12 mm) ja solkmed) kuni mitme meetrini (nt paeluss). Seega tasub end kaitsta perioodiliste puhastuskuuridega parasiitide elutegevuse tulemusena organismis tekkivate jääkainete ja nendest tulenevate haiguste eest.

Uuri parasiitide teemat lähemalt!

Sulle TASUTA!

Infomaterjalist saad teavet parasiitidele viitavatest tunnusustest, enim levinud parasiitidest, ennetavast tegevusest ja paljust muust. See on vaid väike valik alateemadest, mida põhjalik brošüür käsitleb.
Soolepuhastus Detox

Soolepuhastus DETOX

Para-Herb uimastab ja surmab parasiite, kiudained aitavad neid välja viia.

Kiudaineterikas soolepuhastus DETOX toimib kõige tõhusamalt koos Para-Herb´i tootega. Lahustuvad ja mittelahustuvad kiud paisuvad soolestikus mitmekordseks, aidates puhastumise ajal eemaldada soolestikust parasiite, toksiine ja teisi kahjulikke ühendeid. Samal ajal aitavad tootes sisalduvad kasulikud piimhappebakterid toetada soolestiku mikrofloorat uute heade bakteritega. 

Kiudaineterikas soolepuhastus DETOX sisaldab:  psülliumi (Plantago psyllium, P.ovata) seemnekestasid, osaliselt purustatud linaseemneid (Linum Usitatissimum), kurkumi (Curcuma longa), mustikapulbrit   (Vaccinium myrtillius), piparmünti (Mentha x piperita), piimhappebaktereid: L. acidophilus, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. casei, L. salivarius, L. helveticus, B. bifidum, B. lactis, B. breve, B. longum, B. Infantis, riisjahu.

Kehapuhastus Detox

Kehapuhastus DETOX

Inspireerituna Anthony Williami raamatust “Meditsiinimeedium” ehk looduslikest lahendustest paljudele haigustele, arendasime välja kehapuhastustoote, milles on raskmetalle väljutavad, maksa tööd toetavad ning organismi rakke toitvad taimed: Atlandi punavetikas (Palmaria palmata), spirulina, odraorase mahlaekstrakt, metsmustika (Vaccinium myrtillius) pulber, võilille (Taraxacum officinale) juur, takjajuur (Articum Lappa), maarjaohaka (Silybum marianum) seemned.

Mis on raskmetallid on, kuidas need organismi satuvad ja mida põhjustavad? 


Raskmetallid nagu elavhõbe (Hg), kaadmium (Cd), plii (Pb), vask (Cu), nikkel (Ni), koobalt (Co) ja Arseen (As) on mürgised ühendid, mis satuvad inimtegevuse mõjul väetistega, pestitsiididega, reoveega, prügilatest, metallitööstusest, kaevandustegevusest ning transpordist ning sealt edasi toidu, vee ja õhu kaudu organismi. Raskmetallid põhjustavad aju, maksa, kesknärvisüsteemi ja teiste elutähtsate piirkondade kahjustusi ning nõrgestavad seeläbi immuunsüsteemi, muutes selle haavatavaks haigustele. Raskmetallid on toiduks vähile, viirustele, bakteritele ja teistele sissetungijatele, mis omakorda aitavad kaasa haiguste tekkimisele.

Loe raskmetallide mõjust lähemalt!

Sulle TASUTA!

Infomaterjalist saad teavet, kuidas raskmetallid meie organismi satuvad, millised sümptomid viitavad vajadusele keha puhastada, ennetavast tegevusest ja paljust muust. See on vaid väike valik alateemadest, mida brošüür käsitleb.

Sinu terve keha heaks

KUI TUNNED, ET KA SINU KEHA VAJAB PUHASTUSKUURI

Hoiatus: raseduse, imetamise ja ülitundlikkuse puhul mõne koostisosa suhtes tooteid mitte tarvitada. Siin edastatud teabel on ainult informatiivne eesmärk ja seda ei tohiks pidada tervishoiuteenusteks ega meditsiiniliseks diagnoosiks ja raviks. Seda teavet ei tohiks võtta garantiina saavutatavate tulemuste tagamisel. Saadud teave ei ole mõeldud Sinu arsti või teiste tervishoiutöötajate nõuannete asendamiseks. Ära kasuta siin olevat teavet terviseprobleemi diagnoosimiseks või raviks. Terviseprobleemi, ravi ja ravimite tarvitamise korral, enne hoolduse muutmist või katkestamist tuleb puhastuskuuri alustamisel pidada nõu tervishoiutöötajaga, seda ka juhul, kui Sul on kahtlus, et Sul võib olla terviseprobleeme. Mitte kasutada toidulisandeid mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

 
Terviklik kehapuhastuskuur Detox

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´