Võtame
vastutuse

Võtame vastutuse
 • VÄÄRTUSTAME
  kõrgeid standardeid

  Eesti ettevõte ECOSH on loodud aastal 2014. Kõik ECOSH'i tooted on valmistatud Eestis. Ettevõttele Ecosh Life OÜ ja meie juhtimissüsteemile ning tootmisele on omistatud ISO 22000:2018 sertifikaat.

  See tähendab, et ECOSH'i toidulisandite tootmine vastab sertifikaadiga määratletud rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele.

  Loe lähemalt siit

 • VASTUTAME
  tootekvaliteedi eest

  Kasutame puhtaid, võimalusel mahedaid toorained. Sisu koostist testime Eesti Terviseohutuslaboris ja teistes eralaborites, nt Icosagen AS.

  Mikrobioloogiliste ja keemiliste analüüsidega tehakse kindlaks, et toorainetes ja toodetes ei esine inimesele ohtlikke mikroorganisme ehk patogeene ja et tootes on piisavalt lubatud vitamiinide ja mineraalainete toimeühikuid.

  Toorainet ostame rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteediga sertifitseeritud tööstustelt peamiselt Inglismaalt, aga ka USA-st, Prantsusmaalt, Eestist, Brasiiliast, Taiwanist ja teistest Aasia riikidest sertifikaatide (FSSC 22000, BRC, IFS, ISO, Organic, Halal) ja toorainete analüüsitõendite (COA - Certificate of Analysis) alusel.

 • LOOME
  uusi tervisetrende

  Pakume laia spektrit ennetavatest ja toetavatest toidulisanditest, millega oleme pälvinud laiemat üldsuse tähelepanu ja positiivset tunnustust. Näiteks: Kehapuhastus - Detox-komplekt, Vererõhu kompleks, Iluvitamiin - Biotiin, Must pässik + must küüslauk, Meelerahu, Hea une kompleks jpt.

  Tunnetame vajadusi, kuulame oma kliente ja teeme uute toodete väljatöötamisel koostööd oma ala tunnustatud teadlaste, terapeutide ja ülikoolidega, näiteks Tallinna Tehnikaülikooli, EAS'i ja PRIA'ga.

  Ecosh Life OÜ sai toetust EASilt.

  Taotlusvooru nimetus on: 4.4.1. Digitaliseerimise teekaardi toetus - 15.02.2021-31.10.2023.
  Digitaliseerimise teekaardi eesmärgiks on saada läbivalt aru ettevõtte protsessidest ja ärilistest vajadustest vajalikus sügavusastmes ning töötada välja detailne digitaliseerimise teekaart, mis aitab jõuda soovitud tulemini - digitaliseerimise rakenduste pakett, mis toetab ärivajadusi.
  Teekaardi peamiseks fookuseks on sobiva ERPi jaoks vajalike sisendite saamine.

  EASi programmi alusel toetatakse Ecosh Life OÜ ettevõtet digitaliseerimise projekti edukaks elluviimiseks Euroopa Regionaalarengu Fondi (periood 2014 - 2020) poolt toetussummaga 14 280,00 eurot.


  21.09.2020 kuni 31.05.2021 ECOSH'is Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastamisel ellu projekt EU60338 „Liposomaalse vitamiinipreparaadi väljatöötamine“. Projekt sai tuge EAS-i Innovatsiooniosakute toetusmeetmest. Toetuse summa on 3 960 eurot.

  ECOSH'i värskeima koostööprojekti raames TTÜ-ga töötame Eesti tunnustatuima toiduteadlase Raivo Vokki juhendamisel välja vedela liposomaalse C-vitamiini, mis lisaks meeldivale maitsele on ka laborites testitud ning bioaktiivselt mõjusa toimega.

  Seoses ettevõtte kiire kasvu ja tootmise efektiivistamisega soetab ettevõte endale PRIA abiga villimise, kapseldamise ja pakendamise masinad.

  Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) meetme "Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetuse" alusel toetatakse Ecosh Life OÜ ettevõtet masinapargi täiendamiseks toetussummaga 296 352,57 eurot.

Väärtustame
teadmisi

Võtame vastutuse
 • USALDAME
  looduse väge

  Rahvameditsiin on toetanud meie esivanemaid aastatuhandeid ja siin peituvad ka meditsiini ja ravimitööstuse juured. Pöördume tagasi algallika juurde ja rakendame selle teenistusse tänapäevase tipptehnoloogia, mis võimaldab meil pakkuda parimat ja väekamat osa looduse apteegist kontrollitud, testitud ja täpsete annustena.

 • AITAME
  teha valikuid

  Kaasame nõustajatena loodusravi terapeute ja meditsiini taustaga spetsialiste. Tunneme iga oma toodet selle algosisteni välja. Omandame igapäevaselt uusi teadmisi toimeainete koostoime, efektiivsuse ja annuste osas. Tänu laiale tootevalikule saame pakkuda terviktoetust ja lahendusi paljudele terviseprobleemidele ja nende ennetusele. Meie tooteid soovitavad ravitoetusena nii terapeudid, perearstid kui eriarstid.

Hoiame
armastusega

Võtame vastutuse
 • HOIAME
  maailmaruumi

  Usume, et kõik mida endast välja anname, peegeldub ühel või teisel viisil meile vastu. Seda nii vaimses kui füüsilises maailmas. Sõnal on vägi, mõttel on jõud, teol on tagajärg ja kõige lõpuks jääb vaid armastus. ECOSH'i mõtteviisiga kaasneb osalemine ja kaasatus, paneme käed külge maailma ja Eesti koristusaktsioonidel, toetame abivajajaid ja viljeleme tervislikku elustiili, kuhu kaasame kõiki soovijaid. Meil on rõõm tõdeda, et meie algselt eristunud kollektiivsest immuunsust ja vaimu toetavast talisupluse harrastusest on tänaseks kujunenud eestlaste lemmik talispordiala.

 • POOLDAME
  taaskasutust

  Seetõttu soovime, et meie pakendid oleksid võimalusel taaskasutatavast materjalist ja toodete turvaliseks kullerdamiseks kasutame pehmendusena paberijääke. ECOSH'i kapslite pakendamisel kasutatavad klaaspurgid on toodetud taaskasutatud klaasist.

  Loe siit, kuidas kasutatud purke mugavalt taastäita, tagastada ja taaskasutada.

Oleme
avatud

Võtame vastutuse
 • ARENEME
  sisemiselt ja laieneme

  ECOSH on kiirelt kasvav ja rahvusvahelistele turgudele laienev bränd. Oleme Eestist liikunud edasi Leetu, Soome, Itaaliasse ja Ameerikani välja.

  Väärtustame samaaegselt nii isiklikku kui ettevõtte sisemist arengut. Investeerime tootmisesse, uude tehnoloogiasse ja kasvu. 1000 m2 tootmisruumid ja valmistoodete ladu saavad peagi täiendust.

 • OLEME
  avatud kõigile

  ECOSH'i e-poes on müügil üle 60 erineva meie enda kvaliteettoote. Müük e-poes käib 24 h ja 7 päeva nädalas. Tööpäeviti saab head nõu loodusravispetsialistidelt. ECOSH panustab põhjalikesse tootetutvustusse ja temaatilistesse blogidesse, kust leiab vastuse valdavale osale küsimustest ja uusi teadmisi ning inspiratsiooni tervislikuks eluviisiks.

  Tallinnas toob ECOSH'i väekuller soovi korral 49 € tellimusest alates paki tasuta kätte (tööpäevadel 2h pärast tellimuse tegemist). Kõikjal Eestis on kohaletoimetamine alates 25 € tellimusest Omniva, DPD ja SmartPOSTiga TASUTA.

 • ARMASTAME
  oma inimesi

  ECOSH'iga saad olla see, kes sa oled ja avastada iseendas peituvat. Oleme kaasteelised ja teerajajad, sõbrad ja partnerid, õppijad ja õpetajad, otsijad ja avastajad. ECOSH on meie jaoks eluviis. Pakume oma klientidele seda, millesse ise usume ja panustame selle jagamisse kire ja pühendumusega. Tootekvaliteet on meie jaoks enesestmõistetav prioriteet. Oleme ise kollektiivselt kõikide oma toodete tarbijad ning suurimad fännid. Rõõm on tõdeda, et meie terviseteadlik kogukond täieneb ja just Sina oled hetkel siin seda teadmist ammutamas.

×

Ostukorv

´