DETSEMBRIS TASUTA väekuller Tallinna piires. E-poodi

Enamikel inimestel on tänapäeval liiga kiire, et võtta teadlikult aega oma elu peale mõtlemiseks ning elu loomiseks. Pole aega mõelda, mida elult soovida ja kuhu jõuda. Elatakse päev-päevalt, aastast aastasse sellise kiirusega. Aga kas oled mõelnud, kuhu me üldse kiirustame? Miks peame niimoodi jooksma, märkamata elu väikseid, kuid imelisi hetki – päikese helki aknal, vaikselt langevaid lumehelbeid, naervaid lapsi, sokki kuduvat vanaema, lehti keerutavat tuult – hetki, kus seisatamisel on nii palju elu ja ilu. Meil pole tegelikult palju vaja, et tunda õnnetunnet. 🙂 Pole vaja võrrelda enda elu kellegi teise eluga, vaid imetleda iseenda elu kauneid hetki ja kui neid kauneid hetki on vähe, siis neid ise teadlikult juurde tekitada. Tuhandeid väikseid ilusaid hetki saab igal hetkel ise luua. 

Maagiline vaade

Meil on harjumuseks kirjutada äriplaane, analüüsida ja mõelda, mida tahame ärina teha, kuhu jõuda, seada eesmärke ning samme, kuidas nende eesmärkideni jõuda, kuid mingil veidral põhjusel ei kirjuta ega loo me endale ise teadlikku ja rahuldust pakkuvat elu.  Loomisega on aga selline lugu, et kui Sa enda elu ise ei loo, siis loob selle Sulle elu ise, kuid see ei pruugi Sulle üldse meeldida. 

Loo oma “Elu raamat”! 

Nüüd on aeg võtta ka oma elu käsile. Ava end kõnetav kaustik või valge leht arvutiaknas ja hakka oma elu teadlikult ja sihikindlalt kujundama – tee endale nn lifebook – eluraamat! Ära ütle, et Sul ei ole selleks aega – aega ei saa keegi meile anda, seda tuleb ise võtta. Eluraamatu kirjutamine ja plaanide tegemine võiks olla Sinu päeva kõige huvitavam osa! 🙂 Naudi seda!

Agnes Laine

  1. Mõtle, kes Sa oled ja millised on Sinu huvid.
  2. Analüüsi, millega Sa tahad tegeleda, mis tööd teha, millised suhted võiksid Sul olla, milline elukoht ja elukeskkond võiks Sul olla, samuti tervis, raha ja muu Sinu jaoks oluline. 
  3. Tee üksikasjalik plaan ning kuidas nende eesmärkideni jõuda.
  4. Tee plaan, mida Sa teed siis, kui kukud rajalt maha, tee nn plaan B ja plaan C. 

Aasta kokkuvõtted ja uute eesmärkide seadmised Sinu eluraamatusse

Vana aasta lõpus ehk detsembris on hea ja korrastav teha möödunud aasta kokkuvõtted.

Möödunud aasta kohta kirjuta, mida saavutasid, mis tegemata jäi, mida uut juurde õppisid, mille eest oled tänulik, mida toredat juhtus sellel aastal ja mis olid raskemad hetked. Selline anlüüsimine ja tagasivaatamine loob aastast korrastatuse tunde. 

Pärast möödunud aasta peale vaatamist koosta eesmärgid uueks aastaks. Veel parem, kui mõtled kogu oma elu peale. Kus Sa tahad olla 5, 10, 20, 40, 60 aasta pärast? Eluraamat on just see õige koht, kuhu need kokkuvõtted, plaanid ja tegevussammud kirjutada. Elu hakkab neid soovitud eesmärke Sinuni tooma, kui  hakkad ise nende suunas samme tegema.  

Kui hästi sinu eluratas veereb? 

Et Sul oleks kergem kõiki valdkondi analüüsida, tee esmalt läbi nn ELURATTA harjutus. Eluratas lähtub põhimõttest, et meie elus on kaksteist peamist valdkonda, justkui rattakodarat.

Kui hindame kõrgelt kõiki valdkondi, siis järelikult veereb meie eluratas sujuvalt ja harmooniliselt. Kui aga mõni valdkond valmistab meile rahulolematust, siis on eluratta sujuv liikumine takistatud, sest mõni meie vajadustest on jäänud tähelepanuta. Hindamine käib skaalal 0 – 10 punkti. 0 – ei lähe hästi, 10 – läheb väga hästi, olen rahul. Hinda igat kodarat eraldi. Eluratas aitab näha, kus oleme praegu ja mõtiskleda selle üle, kuhu tahame jõuda tulevikus. 

Eluratta 12 kodarat on:

Eluratas

Kui oled oma elu hinnanud ja oma mittetoimivad valdkonnad teada saanud, siis hakka kirjeldama, millisena soovid seda valdkonda enda elus näha. Osta selle valdkonna harivaid raamatuid, et aidata endal selles edasi liikuda. Kui sinu mittetoimivaks valdkonnaks on suhted, siis loe näiteks Gary Chapmani raamatut: “Armastuse viis keelt”, kui raha, siis Kristi Saare raamatut: “Kuidas alustada investeerimisega”. 

Lihtne ja mugav plaan TERVISE valdkonna korrastamiseks

Kui Sinu üheks murettekitavaks valdkonnaks sai tervis, siis ECOSH’il on Sulle pakkuda väga põhjalik ja detailse lähenemisega tervislikke harjumusi juurutav kehapuhastus komplekt Detox. Komplektiga on kaasas käsiraamat, mida on väga lihtne järgida, sest kõik on täpselt ette kirjutatud. Sinu osaks jääb olla ainult järjepidev. Ja kui ka järjepidevusega tekib probleeme, siis käsiraamatus on terve peatükk selle kohta, mida järjepidevusetuse korral teha. See tervikliku lähenemisega komplekt ei aita mitte ainult tervist parandada, vaid aitab neil, kes seda vajavad muuta kogu elu alustala tervislikemate harjumuste suunas.

detox-komplekt

 

3 ORGANISMI PUHASTAVAT TOODET 

Komplektis sisalduv käsiraamat sisaldab hulga kasulikke peatükke, mis aitavad mõista haiguste tekkepõhjuseid; selgitusi, miks on vaja oma keha puhastada; sümptomite nimekirja, mille korral oleks tingimata vaja keha puhastada; graafikut, millal millist toidulisandit võtta; millised toiduaineid puhastuse ajal vältida ja mida igapäevasesse menüüsse lisada; keha puhastust toetavaid tegevusi alates liikumisest ja veejoomisest kuni emotsioonide juhtimise ja kodukoristamiseni välja ning palju muud olulist.

Kes võiks organismi puhastada?

Puhastumist on soovitatav läbi viia kõigil, kes soovivad oma tervise hoida töökorras ja hoiduda haigustest. Otsus, miks puhastada oma keha, võib inimeseti erineda. Nendeks põhjusteks võivad olla:

  • soov hoida oma tervis korras regulaarsete puhastuskuuridega;
  • soov vabaneda sümptomitest, mis viitavad keha ebapuhtusele: nt valge katuga keel, suurenenud röga- või limaeritus, halb hingeõhk, elutu, kuiv ja sügelev nahk, sügelevad kõrvad, allergiad, lõhenevad küüned ja juuksed, kõõm, peavalud, väsimus, igasugused isud jne;
  • soov vabaneda stressist ja korduvatest viirushaigustesse haigestumisest;
  • soov saada jagu energiapuudusest – väsimusest, kurnatusest ja loidusest;
  • soov langetada kehakaalu;
  • soov saada krooniline haigus kontrolli alla – kilpnäärme, liigeste, naha, närvi- ja hormonaalsüsteemi jmt haigused (siinkohal kindlasti pidada nõu mõne vastava ala terapeudi või arstiga), ka tervenemise ajal, et toetada tervenemise protsessi;
  • soov parandada keskendumist ja tähelepanu;
  • soov elada haigustest vaba, õnnelikku ja inimväärset elu.

 

KUI SIND KÕNETAB TERVISE TEEMA, SIIS ALUSTA OMA TERVISLIKKU JA TERVIKLIKKU ELU NÜÜD! 

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´