Kas teadsid, et kilpnäärme probleemid ja pideva põletikuga seotud autoimmuunhaigused on tänapäeval väga levinud. Sageli ei osata sümptomeid tegeliku põhjusega seostada. 

Kaalutõus ja võimetus kaalu langetada, seedetrakti probleemid, kuiv nahk, meeleoluhäired ja depressioon, väsimus, juuste väljalangemine, hõredad kulmud ning ripsmed, tursunud silmaümbrused, pidev külmatunne jt sümptomid võivad viidata kilpnäärme alatalitlusele, aga mitte ainult… 

Räägime terviseterapeut ja toitumisnõustaja Liis Oravaga põhjalikult kilpnäärme teemadest ja kust üldse pihta hakata, kui on kahtlus, et terviseprobleemid on seotud kilpnäärmega. Samuti anname nõu, milliseid toidulisandeid vajadusel tarbida ja mida kindlasti omapäi mitte teha. 

Agnes Laine ECOSH’ist teab ja oskab küsida neid küsimusi, mis vaevavad paljusid naisi, kel on kahtlus, et nende enda või lähedasega võib midagi korrast ära olla, aga ei tea, mida selle tundega pihta hakata ja kuhu abi saamiseks või nõu küsimiseks pöörduda ja mida üldse küsida.

Olulisemad mõtteterad

Soovid veel infot sel teemal? Palun loe ka meie põhjalikku blogiartiklit kilpnäärmest

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´