Selected:

KURKUMIIN + piperiin

22.00 

KURKUMIIN + piperiin

Kurkumiini ja piperiini 95%-ne ekstrakt koos tõhusust juurde andva kurkumi BCM-95 ekstraktiga toetab südame, hingamisteede, seedetrakti ja liigeste normaalset tegevust, kaitseb rakke vabade radikaalide kahjustava mõju eest toetades sellega immuunsüsteemi vastupanuvõimet (mikroobide, parasiitide ja seente vastu), aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning toetada vaimset tervist.

(112 arvustused)

22.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinnas toob väekuller paki 24h kohale!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

4 kapslit

Kurkumi (Curcuma longa) droog

1,26 g

Kurkumiini 95% ekstrakt

0,4 g

Kurkumiini BMC-95 ekstrakt

0,32 mg

Piperiini 95% ekstrakt

20 mg

KURKUMIIN

aitab toetada immuunsüsteemi ja tervet organismi tervikuna. Toidulisand toetab organismi loomulikku kaitsevõimet. 95% piperiini ekstrakt soodustab kurkumi ja kurkumiini imendumist kordades.

Kurkumiin

Päevane annus sisaldab 4 kapslit

Kurkumi (Curcuma longa) droog 1,26 g / Kurkumiini 95% ekstrakt 0,4 g / Kurkumiini BMC-95 ekstrakt 0,32 mg / Piperiini 95% ekstrakt 20 mg

Kurkum (Curcuma longa), keskaja Euroopas India safran, on kollajuure perekonda kuuluvate taimeliikide lihavast risoomist saadav kollakas pulber, mis on väga levinud paljudes Aasia köökides. Väga tugeva aroomiga ja mõrudamaitseline vürts sarnaneb ingverijuurele. Kurkumi müüakse harva toorelt, tavaliselt on see eelnevat keedetud, kuivatatud ja siis jahvatatud pulbriks.Kurkum on üks kasulikumaid ja enim uuritumaid väetaimi maailmas.

Maailmas on üle 100 kurkumi liigi ja üks ühine iseloomulik tunnus on  nende kollakas oranž toon. Selle tooni annavad kurkumile kurkuminoidid.  Kurkumis on kolm peamist kurkuminoidi, mis moodustavad 2-6% risoomi sisust ning kõige suurem osalus on kurkumiinil, kuni 80%. Näiteks pulbrilises maitseaines kurkumis on 100g kohta kuskil keskmiselt 1-3% ehk 1-3g kurkumiini. Kurkumiin kapslis on kurkumist välja ekstraheeritud  aktiivaine, mis tervist kõige enam toetab.

Ecoshi kurkumiini ja piperiini kompleks aitab toetada tõhusalt kogu organismi süsteemi tervikuna. Kurkumis leiduv aktiivaine kurkumiin aitab kaasa rakkude normaalsetele funktsioonidele ning immuunsüsteemi kaitsevõimele. Samas on kurkumi pulbris lisaks rohkelt muid aktiivaineid, mis kõik omal moel immuunsüsteemi turgutavad. Üheks neist paljudest kasulikest ainetest on 100% puhtas BCM-95  kurkumi ekstraktis leiduv tumeroon.

Kurkumiini kompleksi kuuluval piperiinil on kurkumi ja kurkumiini imendumist soodustav toime, mistõttu on  kompleks üks parimaid vahendeid oma tervise toetamiseks ja üldise heaolu tõstmiseks.

Kurkumiini kompleks annab lisaks järgmist mõju organismile:

 • Toetab südame, hingamisteede, liigeste ja seedetrakti tegevust,
 • Aitab tugevdada immuunsüsteemi vastupanuvõimet,
 • Toetab vaimset tervist,
 • Vähendab väsimust ja kurnatust,
 • Kaitseb rakke vabade radikaalide kahjustava mõju eest,
 • Pakub kaitset mikroobide, parasiitide ja seente vastu.

 

KOOSTISOSAD: kurkumi (Curcuma longa) droog,  kurkumiini 95% ekstrakt, kurkumiini BCM-95 ekstrakt, musta pipra (Piper nigrum) ehk piperiini 95% ekstrakt, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 4 kapslit päevas või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Tundliku mao ja maoprobleemide puhul manustada toodet 1-2 kapslit päevas, üks kapsel korraga ühe toidukorra peale. Manustada veega ja koos rasvu sisaldava toiduga.
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Kurkumiin

KURKUMIIN – vähendab põletikke, puhastab ja korrastab rakke

Kurkum (Curcuma longa), keskaja Euroopas India safran, on kollajuure perekonda kuuluvate taimeliikide lihavast risoomist saadav kollakas pulber, mis on väga levinud paljudes Aasia köökides. Väga tugeva aroomiga ja mõrudamaitseline vürts sarnaneb ingverijuurele. Kurkumi müüakse harva toorelt, tavaliselt on see eelnevat keedetud, kuivatatud ja siis jahvatatud pulbriks. Vürtsi kasutatakse küll eeskätt maitseainena, kuid samal ajal

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 cm

TootekaartPrindi

112 arvustust tootele KURKUMIIN + piperiin

 1. Ene (toote omanik)

  Soovitan,hea toode.

 2. Aili (toote omanik)

  Aitäh heade toodete eest. Pikalt püsinud valu õlas kadus peale paari nädalat ainult Kurkumiini kasutamist peaaegu täielikult.

 3. Margit (toote omanik)

  Viiruste perioodil hea abimees oma tervist turgutada

 4. Helena (toote omanik)

  Mu lemmik. Hea seedimisele.

 5. Eha (toote omanik)

  Suurepärane toode oma tervise turgutamiseks!

 6. sirje (toote omanik)

  suurepärane immuunsuse tugevdaja

 7. Tiit (toote omanik)

  Seedimisele hea!

 8. Marina (toote omanik)

  Best thing to keep the cold away

 9. Eike (toote omanik)

  Ecoshi toodet kurkumiin+piperiin olen korduvalt kasutanud põletike tõrjumisel, viimati igemepõletiku puhul. Looduslikud vahendid on muidugi leebemad kui keemilised ravimid ja tuleb olla kannatlikum, aga kui purk tühjaks saab, on ka põletik taandunud ja seda ilma kõrvaltoimeteta. Aitäh selle toote eest!

 10. Inga (toote omanik)

  Hea toode.

 11. Ülar (toote omanik)

  Tunnen, et kui mõned päevad vahele jätan, saabub taas väsimus.

 12. Katrin (toote omanik)

  Kiirendas seedimist ning turgutab tervist 😊

 13. Inga (toote omanik)

  Kurkum+pipar on väga super kooslus omavahel, sellel on nii palju häid omadusi, et väärt lisamist tavapärasesse ellu alatiseks. Isiklikult igapäevaselt ei tarvita küll, sest teeb toidu seedimise kohe väga kiireks. 😀 Aga nädalas mõned korrad on hea ja juhul kui mingi suvaline külmetus/gripi haigus kallal siis tundub, et mõjub kuidagi eriti hästi sellega võitlemisel.

 14. Katrin (toote omanik)

  Turgutab ja kiirendas ka seedimist.

 15. Kristiina (toote omanik)

  Tundub, et toimib. Tarvitasime koos elukaaslasega terve talvise perioodi ning olime terved ja energiat täis.

 16. Marge (toote omanik)

  Väga hea toode.🙂

 17. Kristiina (toote omanik)

  Väga hea toode kui vajad immuunsüsteemi turgutust !

 18. marilinnas (toote omanik)

  Tõesti meeleolu on tunduvalt paranenud. Kasutan kindlasti edasi. 🙂

 19. Triin (toote omanik)

  Mulle meeldib. Tunnen, et olen rahulikum ja jõuan ka rohkem. Soovitan.

 20. Anne-Mari (toote omanik)

  Good to know that glass bottles can be returned. It seems to reduce the inflammation in my body. Happy to consume Estonian made product.

 21. Tiina (toote omanik)

  Hoiab seedimise korras ja usun et tugevdab ka immuunsust, mugav tarvitada.

 22. marelli.millend (toote omanik)

  Olen jäänud just Ecoshi kurkumiinile truuks peamiselt kolmel mõjuval põhjusel: a) soovin toetada ja soetada kodumaist; b) vähestena on nad lisanud kurkumiinile selle imendumiseks hädavajalikku piperiini; c) Ecosh oskab oma klienti hoida, pakkudes järjepidevalt erinevaid hüvesid ning kuulates alati ära klientide soovid ja vajadused.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv