Seekordse saate teemaks on stress ja närvisüsteem. Tunniajases saates tervikliku tervise uurija AGNES LAINE ja taimetark ANGELIKA SOMELARIGA vestleme järgmistel teemadel:

 • kuidas stress avaldab mõju meie organismile,
 • milliste tegevustega maandada pingeid ja stressi,
 • milliste toidulisanditega toetada enda närvisüsteemi ja seedimist,
 • jagame enda kogemusi, praktilisi nippe ja soovitusi!

Kui Sul peaks tekkima saadet vaadates küsimusi, esita julgelt need meie saate kommentaariumis.

LÄHEMALT SAATEKÜLALISTEST: 

 • Tervikliku tervise uurija AGNES LAINE on tervise valdkonnas tegutsenud pea 20 aastat. Kümmekond aastat on ta eestvedanud tervise projekte, pidanud loenguid ja kirjutanud tervisealaseid artikleid. Elu on teda juhatanud uurima inimese tervist mitte ainult füüsilisest aspektist vaid ka psühholoogilisest ja energeetilisest vaatenurgast. Hetkel töötab Agnes Eesti esimeses toidulisandeid tootvas ettevõttes Ecosh Life, kus ta on põhjalikult uurinud ravimtaimi, teaduspõhiselt ning laboratoorselt saadud aineid, inimese anatoomiat, füsioloogiat ja patoloogiat. Eelneva tulemusena on valminud artiklid, koolitusmaterjalid ning koostöös teadlaste ja taimetarkadega tervisetooted. 2012. aastast on Agnes pakkunud inimestele ka hingealast nõustamist, energiatööd ja tervendust.

 • ANGELIKA SOMELARI armastus ravimtaimede vastu sai alguse juba varajases lapsepõlves mõlema vanaema hoolika silma ja käe all. Sestpeale on taimede maailm saatnud teda pidevalt läbi elu ning nüüdseks on ta tegelenud inimeste nõustamisega pea 30 aastat ja koolitamisega üle 20 aasta. Ta on omandanud teadmisi nii Eestis kui välismaal, läbinud erinevates riikides mitmeid taimede ja „lääne meditsiini“ alaseid koolitusi ja avastanud enda jaoks ka Hiina meditsiini. Alates 2016. aastast on ta pühendunud traditsioonilise Hiina meditsiinile ning lõpetanud Eesti Neijingi Kooli. Angelika igapäevaseks tegevuseks on tervisenõustamine. Ta on loodusterapeut, kes tegeleb tervise diagnostika, akupunktuuri, teraapilise massaaži ja taimeraviga. Lisaks valmistab ta väekas Ecoshi arendustiimis retsepte „taimed kapslisse“ ning õpetab Alar Krautmani Terviseakadeemias pärimusmeditsiini erialal taimede maailma.

 • Vestlust juhib KADRI PEKKO, kes on terviseuurija, tunnetaja ja läbinisti looduseusku. Kadri on alati arvanud, et elul on sügavam tähendus ja me ise oleme oma elu meistrid. Läbi oma tegemiste soovib ta inspireerida, et Sa leiaksid üles oma väe, kire ja teeksid seda, mis paneb Su silmad särama!
 • Olulisemad mõtteterad

  Meie loodusraviterapeudid valisid Ecoshi tootevalikust välja just need tooted, mis pingelistel perioodidel närvisüsteemi ja seedimise toetamiseks kõige paremini sobivad:

  Kas sellest postitusest oli abi?

  This Post Has 5 Comments

  1. Aide

   Oli huvitav saade, väga vajalik praegusel stressirohkel ajal. Sain juurde palju infot toidulisandite kohta. Ootan põnevusega veel Teie saateid. Nii, et suur tänu!

  2. Marika

   Tere,mul küll pole praegu Ecosh toidulisand,kuid on koos Mg+B6.
   Olen võtnud õhtuti,kuid B tuleks võtta hommiku poole?
   Kuidas õigem oleks toimida?

   1. admin

    Jah, vitamiine on hea võtta hommikuti. 🙂

  3. Birgit

   Tere õhtust ! Väga väga hea saade ! Te räägite täpselt minu elust. Aitäh Teile !

  4. Annes

   Ootan põnevusega seda saadet!

  Lisa kommentaar

  ×

  Ostukorv

  ´