Öeldakse, et kõht on meie teine aju – kui kõhus on kõik hästi on ka enesetunne hea ja saad olla päriselt õnnelik. Aga kuidas siis igapäevaselt toetada oma kõhutervist?

Tunniajases saates Priiduga vestleme kõigest sellest, mida on vaja teada ühe õnneliku kõhu jaoks – räägime soolestikust, mikrobioomist ja seedimisest!

Kui Sa veel Priitu ei tea, siis ta juhib kodumaist maailmatasemel teaduskeskusest välja kasvanud ettevõtet nimega Elsavie, mis ühendab endas uue generatsiooni õppimismeetodid ning tipptasemel teaduse mikrobioomist ja kõhutervise testidest. Lähemalt kuula ja vaata juba saatest!

DSC08429-2 (1) (1)

LÄHEMALT SAATEKÜLALISEST

  • PRIIT LUMI juhib kodumaist maailmatasemel teaduskeskusest välja kasvanud ettevõtet nimega Elsavie. Samuti on ta ka professionaalne coach, kes aitab inimesi nende teekonnal. Ning lisaks aitab ta üles kasvatada järgmist generatsiooni Eesti squashimängijaid töötades squashitreenerina ning mängides ka ise Eesti koondises. Varasemalt on ta töötanud keemikuna, ehitanud kultuurikeskust, meditsiini startuppi ning juhtinud teaduskeskust.
  • Vestlust juhib saatejuht KADRI PEKKO, kelle eesmärgiks on inimesi inspireerida, et igaüks leiaks üles oma väe, kire ja teeks seda, mis paneb silmad särama!

Kui Sul peaks tekkima saadet vaadates küsimusi, esita julgelt need meie saate kommentaariumis.
Mõnusat saadet ja tee oma kõhule pai!

Olulisemad mõtteterad

Meie loodusraviterapeudid valisid Ecoshi tootevalikust välja just need tooted, mis kõhutervist aitavad tasakaalus hoida:

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´