Selected:

AJU VÄGI – aju…

59.00 

AJU VÄGI – aju ja mälu vitamiinid aju töö toetuseks

Toidulisandis Aju Vägi sisalduvad aju ja mälu vitamiinid ning looduslikud taimed on mõeldud pika ja lühiajalise mälu toetuseks.

Meie elutähtis organ aju reguleerib keha funktsioone, tõlgendab infot, töötleb emotsioone ning vastutab ka mälu, loovuse ja intelligentsuse eest. Aju normaalsel funktsioneerimisel ja mälu toetamisel mängivad olulist rolli teatud vitamiinid, mineraalid ning teisedki taimsed toitained, ilma milleta ei ole ajul oma tööks ega uueks rakuloomeks lihtsalt materjali. 

Et aju saaks kõiki oma funktsioone ladusalt täita – on oluline hoolitseda selle eest, et aju toidulaud oleks piisavalt rikkalik. Siin tulevadki appi toidulisandis “Aju Vägi” sisalduvad aju tööd ja mälu toetavad vitamiinid, mineraalid ja toitained.

Toode on valminud koostöös Tartu Ülikooli bio- ja siirdemeditsiini instituudi Dr. Ph. D professor Tiiu Kullisaarega.

(9 arvustused)

59.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Tootekood: 4351 Kategooria:

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

%NRV*

CDP – koliin

400 mg

Aasia vesinaba ekstrakt

150 mg 

Ashwagandha KSM-66 juure ekstrakt

120 mg

Sasi-vesikaagi ekstrakt

120 mg 

Magneesium

57,6 mg

15 %

Punapeedi juure pulber

44 mg

Viirpuu ekstrakt

44 mg

Glutatioon

40 mg

NAC (N- atsetüültsüsteiin)

40 mg

Niatsiin (vitamiin B3)

40 mg NE

250 %

Vitamiin B6

10 mg

714 %

Foolhape (vitamiin B9)

200 μg 

100 %

Vitamiin B12

200 μg

8000 %

Seleen

200 μg

364 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV – Nutrient Reference Value)

AJU VÄGI

Vitamiinide, taimede ja toitainete kompleks aju töö ja mälu toetuseks ning talitluseks.

Aju Vägi

Aju on elutähtis organ, mis reguleerib mitmeid keha funktsioone, tõlgendab infot ja töötleb emotsioone. Lisaks vastutab aju ka meie mälu, loovuse ja intelligentsuse eest. Aju toimimise ja mälu toetamisel mängivad olulist rolli teatud aju ja mälu vitamiinid, mineraalid ning muud toitained ning selleks, et aju saaks kõiki oma funktsioone ladusalt täita, on meie kohus ajule neid toitaineid pakkuda. 

Tänapäevase toitumise, stressi ja kiire eluviisi korral ei pruugi aju siiski piisavas koguses vajalikke aineid alati kätte saada. Teatavate vitamiinide puudus, võib aga põhjustada neuroloogilisi probleeme ja kognitiivsete võimete langust. Seetõttu ongi eriti just väljakutset nõudvatel ja stressirohketel aegadel oluline tarbida teatud vitamiine ja mineraale, et aju normaalset toimimist ja mälu toetada.

Toidulisandis “Aju Vägi” sisalduvad aju ja mälu vitamiinid toetavad igapäevaselt meie aju funktsioone (sh pikka ja lühiajalist mälu) just aju jaoks oluliste vitamiinide, mineraalainete ja looduslike taimedest saadud ainetega. 

KOOSTIOSAD: CDP-koliin ehk tsitikoliin; glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel); Aasia vesinaba ehk Gotu Kola (Centella asiatica) ekstrakt 10:1; Ashwagandha (Withania somnifera D.) KSM-66 juure ekstrakt, sisaldades 5% vitanoliide; Sasi-vesikaagi (Bacopa monnieri (L.) Wettst.) ekstrakt, sisaldades 50% bakosiide; magneesiumdiglütsinaat; punapeedi juure pulber (Beta vulgaris L.); viirpuu marjade (Crataegus laevigata) ekstrakt, sisaldades 10% flavonoide; glutatioon; NAC (N-atsetüül-L-tsüsteiin); nikotiinamiid (vitamiin B3); püridoksaal-5′-fosfaat (vitamiin B6); kaltsium-L-metüülfolaat (vitamiin B9); metüülkobalamiin (vitamiin B12); L-selenometioniin (seleen).

MANUSTAMINE: 1 kapsel hommikul ja 1 kapsel õhtul peale sööki. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Toode ei ole ette nähtud lastele tarbimiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Krooniliste haiguste ja ravimite tarvitamise korral konsulteerida arstiga. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.    

SÄILITAMINE: Toodet hoida suletuna kuivas kohas ja toatemperatuuril kuni 25 Cº ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. 

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50g.

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt.

Toidulisandis “Aju Vägi” sisalduvad aju ja mälu vitamiinid, mineraalained ja väekad ained taimedest

Aju ja mälu vitamiinide kompleksis “Aju Vägi” sisalduvad vitamiinid, mineraalid ja väekatest taimedest saadud ained:

 • Magneesium. Magneesium oseleb rakujagamise protsessis ja aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule, normaalsele energiavahetusele, normaalsele lihaste tööle ja normaalsele valgusünteesile. Lisaks aitab magneesium vähendada väsimust ja kurnatust, aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ja ka normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. 

 • Niatsiin (vitamiin B3). Niatsiin aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsele energiavahetusele ja normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Lisaks aitab niatsiin vähendada väsimust ja kurnatust.

 • Vitamiin B6. Vitamiin B6 aitab kaasa vere punaliblede normaalsele moodustumisele, immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, hormonaalse aktiivsuse regulatsioonile ja normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Lisaks aitab vitamiin B6 vähendada ka väsimust ja kurnatust.

 • Vitamiin B9. Vitamiin B9 ehk folaat osaleb rakujagamise protsessis, aitab kaasa kudede kasvule, immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsele vereloomele, normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja normaalsele aminohapete sünteesile. Lisaks aitab folaat vähendada väsimust ja kurnatust.

 • Vitamiin B12. Vitamiin B12 osaleb rakujagunemise protsessis ning aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, vere punaliblede normaalsele moodustumisele,  immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele, homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele ja normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Lisaks aitab vitamiin B12 vähendada väsimust ja kurnatust.

 • Seleen. Seleen aitab kaasa kilpnäärme ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

 • CDP – koliin. Koliin aitab kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele ja ka normaalsele rasvaainevahetusele. Lisaks aitab koliin säilitada normaalset maksa talitlust.

 • Ashwagandha (Withania somnifera). Adaptogeensete omadustega Ashwagandha aitab säilitada füüsilist ja vaimset võimekust nõrkuse, kurnatuse, väsimuse ning keskendumisvõime kaotuse korral. See taim aitab kaasa optimaalsele vaimsele ja kognitiivsele aktiivsusele ning toetab vaimse pinge ja ärevuse perioodidel. Lisaks parandab Ashwagandha ehk talvekirss organismi vastupidavust stressile, toetab õppimist ja mälu, aitab taastuda stressirohketest sündmustest ning aitab säilitada ka emotsionaalset stabiilsust, optimaalset vastupidavust, elujõu tunnet ning aitab end ka energilisemalt tunda.

 • Sasi-vesikaak (Bacopa monnieri). Sasi-vesikaak on mälu parandaja ja sisaldab suures koguses looduslikult esinevaid antioksüdante. Antioksüdandid aitavad kaitsta aju rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste eest.

 • Aasia vesinaba ehk Gotu Kola (Centella asiatica). Aasia vesinaba aitab säilitada head kognitiivset võimekust ja vaimset tervist.

 • Viirpuu marjade (Crataegus laevigata) ekstrakt. Viirpuu marjade ekstrakt suurendab hapniku sissevoolu, parandab perifeerset vereringet, toetab südame funktsioone ning aitab vähendada ärrituvust, pinget ja rahutust.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.
Aju_ehitus_ja_aju_tööd_toetavad_vitamiinid

AJU – inimese aju ehitus ja vitamiinid ajutöö toetuseks

Aju sisaldab miljardeid mustritesse paigutatud närvirakke, mis koordineerivad sinu mõtlemist, emotsioone, käitumist, liikumist ja ka aistinguid. Aju kontrollib kõike – alates südame löögisagedusest kuni meeleoluni. Keeruline närvide kiirteede süsteem ühendab aju sinu ülejäänud kehaga ja suhtlemine aju ja keha vahel toimub sekundite murdosa jooksul.  Kuigi kõik sinu aju osad töötavad koos, vastutab iga osa

Loe rohkem

ECOSH’i toidulisandite kvaliteedist

ECOSH on esimene eestimaine tunnustatud väetoidulisandite ja vitamiinide tootja ning müüja maailmas. Et olla meie klientide ja koostööpartnerite jaoks võimalikult läbipaistev ja usaldust loov, toome teieni põhjaliku ülevaate meie toodete päritolust, kvaliteedist, protsesside selgusest ja nähtavusest ning meie väärtustest ja põhimõtetest.  ECOSH’i toodete päritolu, kvaliteet ja kontrollitus ECOSH on kiirelt kasvav Eesti esimene toidulisandeid

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

TootekaartPrindi

9 arvustust tootele AJU VÄGI – aju ja mälu vitamiinid aju töö toetuseks

 1. Kaja (toote omanik)

  Tõesti aitab menopausi mäluhäirete korral.

 2. Anu (toote omanik)

  Kui olen toote lõpuni kasutanud teen uued proovid. Siis oskan hinnangut anda.

 3. Liia (toote omanik)

  Mälu on tunduvalt paranenud, nii lühi- kui kaugmälu. Mõtted on selgemad ja igasugne segav udu on kadunud.

 4. katrin.puusepp (toote omanik)

  Aastaid tagasi olnud kahe insuldi (=ajuinfarkt) toetuseks. Aitab küll – mõte selgem ja see jookseb kiiremini, peast ei ole enam nii kiiresti väsinud.

 5. Ragne (toote omanik)

  Täheldasin kohest mõju. Aju on selgem ning selle kasu nii tööd tehes kui õpingute ajal. Meid on kaks, kes toidulisandit kasutavad ning oleme väga rahul tootega. Soovitasin ka sõbrale ja ka sõber on rahul. “Brain fog” on läinud ja keskendumisvõime paranenud. Aitäh Ecosh!

 6. siretmets (toote omanik)

  Mina olen märganud, et mõistus on tööl erksamaks muutunud ja seetõttu on tähelepanu ja süvenemist vajavat tööd kergem teha. Kasutan kindlasti edasi ja soovitan ka sõbrale!

 7. Ainu (toote omanik)

  Kiiret toimet ei ole täheldanud, aga see pole ka ootuspärane. Jätkan probleemiga inimese
  tervise toetamist.

 8. Tatjana (toote omanik)

  Я чувствую себя намного комфортнее. Нервная система стала более стабильной, настроение улучшилось 🙂
  Перестали беспокоить судороги ног.
  Снизилась усталость и напряжение, ушла тревожность, нормализовался сон.
  Повысилась работоспособность.
  Но вот улучшений памяти пока не заметила 🙁

 9. Valli (toote omanik)

  Olen kasutanud alles lühikest aega ja ei oska tulemustest veel midagi kirjutada.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

×

Ostukorv

´