Selected:

K2+D3 VITAMIIN - luid…

36.00 

K2+D3 VITAMIIN – luid ja lihaseid toetav

K2-vitamiin, mis sisaldub Ecosh`i K2 + D3 vitamiinikompleksis, on üks maailma kvaliteetseim ja paremini imenduv Kappa K2-vitamiin. See on 99,7% täielikult trans K2 MK-7, mis on identne looduses leiduva K2 molekuliga ja täielikult bioaktiivne, mis tähendab, et kasutades just seda K2-vitamiini menakinoon-7 vormi, saad oma luudele parimat võimalikku kasu. 

Aidates kaasa luukoe normaalsele moodustumisele ning lihaste ja vereringe normaalsele talitlusele, mängivad K2+D3 vitamiinid tervise seisukohast äärmiselt tähtsat rolli. K2 vitamiin aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele ja D3-vitamiin aitab normaalsena hoida luid, hambaid ning lihaste talitlust. Lisaks toetab D3-vitamiin immuunsüsteemi.

Kuna toiduga on mõlemaid neid vitamiine piisavas koguses kätte saada pea et võimatu, siis soovitame luude, hammaste, lihaste, vereringe ja immuunüsteemi toetuseks kasutadagi just Ecosh`i kvalitteetseimatest ja puhtaimatest toorainetest valmistatud K2 + D3 vitamiinikompleksi.

(38 arvustused)

36.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

1 tilk

% NRV *

Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 

2000IU/50 μg

1000%

K2 vitamiin (MK7

45 μg

60%

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value).

VITAMIIN K2+D3

aitab hoida luid normaalsena

Päevane annus sidaldab 1 tilk, % NRV*

Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 2000IU/50 μg, 1000 % / K2 vitamiin (MK7) 45 μg, 60 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value).

Aidates kaasa luukoe normaalsele moodustumisele, mängivad vitamiinide K2 ja D3 tasemed organismis tervise seisukohast äärmiselt tähtsat rolli. Kuid kahjuks ei saa enamik inimesi kumbagi neist vitamiinidest toiduga piisavas koguses. Sest näiteks selleks, et täita oma keha igapäevane D3 vitamiini vajadus, peaksid sööma päevas 100 munakollast ja selleks, et täita oma keha K-vitamiini vajadus just K2-vitamiini näol, siis, 586 grammi grillitud kana rinnafileed. Seetõttu ongi soovitatav luude, hammaste, lihaste, vereringe ja immuunüsteemi toetuseks tarbida Ecosh`i parimateist toorainetest valmistatud K2 + D3 vitamiinikompleksi.

Ecosh`i K2 + D3 vitamiinikompleksis sisaldub üks maailma kvaliteetseim ja paremini imenduv Kappa K2-vitamiin. See on 99,7% täielikult trans K2 MK-7, mis on identne looduses leiduva K2 molekuliga ja täielikult bioaktiivne, mis tähendab, et kasutades just seda K2-vitamiini menakinoon-7 vormi, saad oma luudele parimat võimalikku kasu. 

Aidates kaasa luukoe normaalsele moodustumisele ning lihaste ja vereringe normaalsele talitlusele, mängivad K2+D3 vitamiinid tervise seisukohast äärmiselt tähtsat rolli. K2-vitamiin aitab kaasa normaalsetele luudele ja vere normaalsele hüübimisele ja D3 vitamiin aitab lisaks luude normaalsena hoidmisele – normaalsena hoida ka hambaid ning lihaste talitlust. Lisaks toetab D3 vitamiin immuunsüsteemi.

K1-vitamiin (füllokinoon) ja K2-vitamiin (menakinoon) – mis vahe neil on?

Vitamiinide K1 ja K2 erinevuste ümber on tihti palju segadust ja allolevalt soovimegi sulle antud teemat veidi selgitada.

K-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis esineb looduslikult kahes vormis milledeks on K1 (füllokinoon) ja K2 (menakinoon). Esimest sünteesitakse taimede abil ning teist bakterite kaudu. 

 • K1-vitamiin. Seda tüüpi K-vitamiini leidub suures koguses lehtköögiviljades. K1-vitamiinil on lühike poolväärtusaeg ja seda kasutab vere hüübimise toetamiseks peamiselt maks. Lühikese poolväärtusajaga ravimid või vitamiinid on sellised, mis mõjuvad tavaliselt väga kiiresti, kuid nende toime ka kaob kiiresti. See tähendab, et mõju saavutamiseks tuleb lühikese poolväärtusajaga vitamiine või ravimeid tavaliselt võtta mitu korda päevas. K1-vitamiini puudujäägid kehas on haruldased.
 • K2-vitamiin. K2-vitamiini, mis on tuntud ka kui menakinoon, leidub tavaliselt loomsetest ja fermenteeritud toodetes. Erinevalt K1-st ei kasuta K2-vitamiini peamiselt maks, vaid ka meie luud ja veresooned. See aktiveerib paljusid K-vitamiinist sõltuvaid valke, nagu osteokaltsiini või maatriks Gla valku (see valk on võimsaim arterite kaltsifikatsiooni inhibiitor), mis mängivad rolli organismi kaltsiumi tasakaalus, luumassi ehitamisel ja säilitamisel ning terve vereringe ja veresoonte toetamisel. Täpsemalt on K2 vajalik selleks, et kaltsium siirduks just luukoesse (mitte arterite seintesse). Paljud meist tarbivad K2-vitamiini liigselt vähesel määral. 


Peamiseks K2-vitamiini eeliseks K1-vitamiini ees on parem imenduvus organismis. Lisaks võivad mõned K2-vitamiini vormid jääda verre kauemaks kui K1-vitamiin. Need kaks asjaolu võivad ka põhjustada K1 ja K2 erinevat mõju tervisele. 

NB! K-vitamiini vormidest püsibki kehas kõige pikemat aega just K2 MK7 (kuni 72h võrreldes K1 ja K2 MK 4-ga, mis püsivad kehas vaid 1,5h). K2 MK7 sisaldub ka Ecosh`i K2+D3 vitamiinikompleksis. 

K2-vitamiin ja selle alatüübid – miks parim K2-vitamiin on just menakinoon-7 (MK-7)?

K2-vitamiinil on kümneid alatüüpe, mida nimetatakse menakinoonideks ja need kõik on nimetatud nende molekuliahela pikkuse järgi. Kõige tuntumad menakinoonid on menakinoon-4 (MK-4) ja menakinoon-7 (MK-7). Erakordselt suure biosaadavuse ja pika poolväärtusaja tõttu ongi soovitatav täiendada oma K2-vitamiini varusid just menakinoon-7 (MK-7) kujul.

Mida tähendavad cis ja trans?

 • Trans. Looduses esinevad menakinoonid lineaarses konfiguratsioonis, mida nimetatakse “trans”. Seda nimetatakse bioaktiivseks vormiks, ehk vormiks, mida meie keha saab kasutada. Lineaarne konfiguratsioon või areng on protsess, mille korral miski muutub või areneb otse ühest etapist teise ning millel on algus- ja lõpp-punkt.
 • Cis. Halvemate tootmismeetodite või stabiilsusprobleemide tõttu võib see võtta aga mittelineaarse, ehk cis-vormi. Cis-vormid ei täida oma eesmärki ja seega ei suuda nad aktiveerida ka K-vitamiinist sõltuvaid valke. See muudab taolises vormis K-vitamiini bioloogiliselt mitteaktiivseks. 


Seetõttu tulekski alati eelistada kindlasti just K-vitamiini trans vormi. E
cosh`i toidulisandis kasutusel olev Kappa K2-vitamiin  on 99,7% täielikult trans K2 MK-7.

Miks eelistada just Ecosh`i K2 ja D3 vitamiinide toidulisandit?

Ecosh`i K2 + D3 toidulisand sisaldab ühte maailma kvaliteetseimat Kappa K2-vitamiini ja ainult parimat me sulle pakkuda tahamegi.

Ecosh`i tootes kasutusel olev Kappa K2-vitamiin on patenteeritud ja see on 99,7% täielikult trans K2 MK-7. Selline K2 vitamiini vorm on identne looduses leiduva K2 molekuliga ja täielikult bioaktiivne, mis tähendab, et kasutades just sellist K2-vitamiini menakinoon-7 vormi, saad oma luudele ja kehale parimat võimalikku kasu.

K2VITAL® – täielikult trans-vitamiini K2 MK-7 tootmises on kasutusel tipptasemel tehnoloogia, maailmatasemel teadmised ja ainulaadne tootmisprotsess.

Selle enneolematu kvaliteedi ja puhtuse tunnustamiseks on K2VITAL® saanud ka Ameerika Ühendriikide farmakopöa võrdlusstandardiks, mida kasutatakse K2 analüüside ja cis/trans-puhtuse hindamise verstapuuna ülemaailmselt.

Ecoshi K2 + D3 vitamiinikompleksis sisalduv Kappa K2-vitamiin on lisaks ka:

 • Kosher
 • Halal 
 • GMO vaba
 • Kemikaalivaba
 • Võrratult stabiilne
 • 99,7% täielikult trans K2-vitamiin 


K2-vitamiin toidus ja miks võiksid seda vitamiini lisaks tarbida?

K2-vitamiini taimsete allikate hulka kuuluvad näiteks hapendatud toidud nagu hapukapsas, natto ning sojaoa õli ja loomsete allikate hulka kõrge rasvasisaldusega piimatooted rohusöödaga lehmadelt ja munakollased, samuti ka maks ja muud elundite lihad. Siiski sisaldavad loomsed K2-vitamiini allikad seda vitamiini äärmiselt vähe.

Kuna K-vitamiin on rasvlahustuv, siis sisaldavad madala rasvasisaldusega loomsed tooted seda vitamiini veelgi vähem.

Loomsed toidud sisaldavad K2-vitamiini alatüüpi MK-4, samas kui kääritatud toidud nagu hapukapsas, natto ja miso sisaldavad rohkem pikema ahelaga alatüüpe, MK-5 kuni MK-14.

Kuigi K2-vitamiini toidus küll leidub, on selle olulise toitaine keskmine tarbimine tänapäeva toitumises siiski uskumatult madal. Ka uuringud näitavad, et kaasaegne lääne toitumine annab meile K2-vitamiini vaid piiratud koguses. Seda ilmselt seetõttu, et enamik inimesi lihtsalt ei söö K2-vitamiini sisaldavaid toiduaineid kuigi palju. Siinkohal ongi alternatiiviks kvaliteetsed K2 toidulisandid.

K-vitamiini toitumissoovitused jäävad vahemikku 75-120 mcg päevas, kuid teatud elanikkonnarühmade puhul võivad need olla suuremad. Olenemata sellest, kes me oleme või mida me teeme, osaleb K2-vitamiin meie kõikide organismis mitmetes erinevates protsessides.

Miks keha vajab K-vitamiini?

K2-vitamiin on oluline vitamiin, mida on vaja kogu kehas ja igas eluetapis. K2-vitamiinil on keskne roll kaltsiumi ainevahetuse reguleerimisel, mis tähendab, et see vastutab kaltsiumi siduvate valkude aktiveerimise eest, aidates kaltsiumil jõuda sinna, kus seda vajatakse. 

 • Vitamiin K aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele.
 • Vitamiin K aitab hoida luid normaalsena.


Miks keha vajab D-vitamiini?

 • Vitamiin D aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele/ärakasutamisele.
 • Vitamiin D aitab kaasa normaalsele vere kaltsiumisisaldusele.
 • Vitamiin D aitab hoida luid normaalsena.
 • Vitamiin D aitab hoida lihaste talitlust normaalsena.
 • Vitamiin D aitab hoida hambaid normaalsetena.
 • Vitamiin D aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
 • Vitamiin D osaleb rakujagunemise protsessis.


Millal Ecosh`i K2 + D3 vitamiinikompleksi kasutada?

Soovitame K2 + D3 vitamiinikompleksi kasutada luude, hammaste, lihaste, vereringe ja immuunüsteemi toetuseks.

K-vitamiini soovituslikud päevased kogused

 • Sünnist kuni 6 kuu vanuseni (tüdrukud ja poisid): 2 mcg
 • 7-12 kuu vanused (tüdrukud ja poisid): 2,5 mcg
 • 1-3 aasta vanused (tüdrukud ja poisid): 30 mcg 
 • 4-8 aasta vanused (tüdrukud ja poisid): 55 mcg 
 • 9-13 aasta vanused (neiud ja noormehed): 60 mcg
 • 14-18 aasta vanused (neiud ja noormehed): 75 mcg (selles eas lapseootuse ja imetamise ajal samuti 75 mcg)
 • 19+ aasta vanused (naised): 90 mcg (selles eas lapseootuse ja imetamise ajal samuti 90 mcg)
 • 19+ aasta vanused (mehed): 120 mcg


KOOSTISOSAD:
MCT kookosõli, vitamiin D3 (kolekaltsiferool, lambavilla lanoliin), vitamiin K2 (menakinoon-7 ehk MK7).

MANUSTAMINE: Tilgutada 1 tilk päevas keele peale.
Enne kasutamist loksutada. Soovitatud annust mitte ületada. Kui võtad ravimeid või oled rase, pea nõu oma arsti või apteekriga. Mitte kasutada koos verevedeldajatega.

NB! Manustamisel on oluline vältida pipeti kontakti suu ja keele limaskestaga!
Manusta toodet nii, et suhu tilgutades ei puutuks pipett kokku suu limaskestadega või tilguta toidulisandit lusikale.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE: Säilitada püstises asendis. Peale esmast avamist hoida külmkapis ja tarvitada ära 12 kuu jooksul.

TOOTE KOGUS: ligikaudu 330 tilka pudelis,  netokogus 10 ml

TOOTE KARP on valmistatud taaskasutatud papist, ilma plastikust laminaadita. Seetõttu võib värv karbil muutuda hõõrdumisel häguseks. 

Ecoshi kvaliteet

Loe lisaks meie blogist

K2-vitamiin-luik

K VITAMIIN – mis see on ja miks on see vajalik?

K-vitamiin tähistab toitainete rühma, mis jaguneb vitamiinideks K1 ja K2. Vitamiin K1 osaleb vere hüübimises ja vitamiin K2 on vajalik luude ja südame tervisele. Mõned arvavad, et K2-vitamiin võib olla puuduv lüli ka toitumise ja mitmete krooniliste tervisemurede vahel. Seepärast on tugeva tervise säilitamiseks oluline saada mõlemaid K-vitamiine piisavas koguses. Sellegipoolest on selle tähtsa

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal 0.03 kg
PUDELI MÕÕTMED

25 x 25 x 85 mm

Tootekaart Prindi

38 arvustust tootele K2+D3 VITAMIIN – luid ja lihaseid toetav

 1. Allan (toote omanik)

  Hea ja kasulik.

 2. Mati (toote omanik)

  Olen tootega rahul. Tulemused mõne aja möödudes.

 3. Lehte (toote omanik)

  Mulle sobib

 4. Taima (toote omanik)

  Väga vajalik vitamiin. Tarbime kogu perega. Hea kombinatsioon.

 5. Riina (toote omanik)

  Olen nii toote, kui kiire teenindusega väga rahul.

 6. Natalja (toote omanik)

  Parim D-vit variant, tarbime terve perega.

 7. anu (toote omanik)

  K2 ja D3 need kaks vitamiini uhendust on teie poolt super toode. Sobib suurepäraselt vötta teiste mineraalainetega. Olen väga rahul.

 8. Tõnis (toote omanik)

  Väga hea toode

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

×

Ostukorv

´