Selected:

LIPOSOOMNE C-VITAMIIN

22.95 

Allahindlus!

LIPOSOOMNE C-VITAMIIN

Tänapäeval kiiresti arenev liposoomtehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid ja mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini omastatavaks.

Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv liposoomne C-vitamiin aitab kaasa:

 • tõhusamale immuunsüsteemi talitlusele;
 • energiavahetusele;
 • väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.
(22 arvustused)

22.95 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

1 kapsel

% NRV*

C-vitamiin

400 mg

500 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

LIPOSOOMNE C-VITAMIIN

aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning  energiavahetusele organismis. Lisaks aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Tänu liposoomsusele tagab parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt.  

 
lipo-c-kpsl-mehike

Liposoomtehnoloogia on tänapäeval kiiresti arenev valdkond tänu selle võimsale  kohaletoimetamismehhanismile. Liposoomid muudavad  toitained (nt vitamiinid, mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks, pakkudes seeläbi paremaid tervislikke tulemusi. Seeläbi tagab liposoomne C-vitamiin parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt. Eriti oluline on see just kurnatud organismide puhul.

Mida tähendab liposoomne?

Liposoomid on väikesed fosfolipiididest koosnevad kerad, mis on sisuliselt rasvad ja millest  koosnevad ka meie rakumembraanid. Oma ülesehituselt sarnanevadki liposoomid rakkudega ning see muudab nad kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada paljude erinevate toitainete tõhus kohaletoimetamine.  Rasvade poolt kapseldatud ehk ümbritsetud ained on paremini kaitstud ka seedimise ja vabade radikaalide lammutava toime eest. 

Ecoshi liposoomse C- vitamiini tootes on nendeks rasvadeks (lipiidid) päevalille letsitiin, mis tänu kapseldamistehnoloogiale on viidud ümbritsema C-vitamiini molekule.  Letsitiin sarnaneb ehituselt rasvadega ja kujutab endast olulist rakumembraanide koostisosa, mis aitab moodustada terviklikku rakumembraani ja kergendab C – vitamiini või mõne muu aine liikumist rakku, rakusiseselt ja rakuväliselt.

Liposoomne C- vitamiin: 

 • aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele

 • aitab kaasa energiavahetusele organismis,

 • aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Mis on liposoomse C – vitamiini eelised: 

 • kõrge biosaadavus – parem imenduvus ja töödeldavus rakkude poolt,
 • liposoomidel ehk fosfolipiididel on oma lisa toiteväärtus ainevahetusele ja rakkude ehitusele,
 • pulbrilisel liposoomsel tootel on pikem säilivus kui vedelal liposoomsel vormil,
 • nii tehnoloogilisest protsessist kui ka lõplikust koostisest tulenevalt võib liposoomne C-vitamiin sobida ka inimestele, kellel on mõne toiduaine suhtes ülitundlikkust,
 • toode on laktoosi ja gluteenivaba.


KOOSTISOSAD:  L-askorbiinhape (C-vitamiin), glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), maltodekstriin, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid).

MANUSTAMINE: 1 kapsel päevas hommiku- või lõunasöögi ajal. Manustada veega. Mitte võtta õhtul, kuna võib mõjuda ergastavalt. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25°C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Looduslik_liposoomne_C-vitamiin

LIPOSOOMNE C-VITAMIIN – mis on liposoomne C-vitamiin ja millised on selle 9 eelist

Liposoomne C-vitamiin erineb traditsioonilisest C-vitamiini toidulisandist peamiselt just seepärast, et seal on toimeaine ehk askorbiinhape imendumise parandamise ja kaitsmise eesmärgil kapseldatud liposoomi (liposoom on justkui imetilluke rasvaraku taskuke). Taoline vitamiinide liposoomi peitmine aitab toimeainel mao karmis keskkonnas elus püsida, muutmata kujul kudedesse jõuda ning parandada ka C-vitamiini imendumist. Peamiselt just toimeaine imendumise parandamise tõttu

Loe rohkem

ECOSH’i toidulisandite kvaliteedist

ECOSH on esimene eestimaine tunnustatud väetoidulisandite ja vitamiinide tootja ning müüja maailmas. Et olla meie klientide ja koostööpartnerite jaoks võimalikult läbipaistev ja usaldust loov, toome teieni põhjaliku ülevaate meie toodete päritolust, kvaliteedist, protsesside selgusest ja nähtavusest ning meie väärtustest ja põhimõtetest.  ECOSH’i toodete päritolu, kvaliteet ja kontrollitus ECOSH on kiirelt kasvav Eesti esimene toidulisandeid

Loe rohkem

Toote info

Päevane annus sisaldab
1 kapsel
% NRV*
C-vitamiin
400 mg
500 %
% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Koostisosad

L-askorbiinhape (C-vitamiin), glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), maltodekstriin, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid).

TOOTE KOGUS

90 taimset kapslit, netokaal 55 g

 1. Suurenenud C-vitamiini vajaduse korral
 2. Ainevahetuse toetamiseks (nt krooniliste haiguste ja haigustest taastumise puhul)
 3. Füüsilise ja vaimse koormuse korral (nt intensiivne sport ja ajutöö)
 4. Tundliku maoga inimestele, kes ei saa puhtal kujul askorbiinhapet võtta
 5. Aktiivsetele ja passiivsetele suitsetajatele

Kuidas?

1 kapsel päevas koos toidu ja klaasitäie veega.

Millal?

Parim aeg C-vitamiini võtmiseks on hommiku- või lõunasöögi ajal. Mitte võtta õhtul, kuna võib mõjuda ergastavalt.

Miks?

Aitab kaasa tõhusamale immuunsüsteemi talitlusele; energiavahetusele; väsimuse ja kurnatuse vähendamisele ning tänu liposoomsusele tagab parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.

Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Ecosh Liposoomne C-vitamiin püsib 100%-liselt tõhusana vähemalt 2 aastat alates tootmiskuupäevast. Aegumiskuupäev on märgitud iga toote peal. Ei vaja külmkapis hoidmist.

Toote unikaalsed eelised

Vaata, mida teised tootest räägivad

Miks valida liposoomne toode?

Liposoomid aitavad toimeaineid viia otse sihtrakku

Tänu oma unikaalsele struktuurile võivad liposoomid suunata toimeaineid otse sihtrakkudesse või -kudedesse, suurendades seeläbi toidulisandi efektiivsust ja vähendades potentsiaalset kõrvaltoimete riski.

Liposoomsed vitamiinid, mineraalid ja teised toitained on paremini imenduvad.

Liposoomsete vitamiinide imendumise kiirus on võrreldes passiivsete ainetega kuni 8 korda suurem. Passiivsed ained vajavad organismis toimimiseks lisareaktsioone. Liposoomseid ja bioaktiivseid aineid suudab organism aga kergemini omastada.

Liposoomid kaitsevad toitaineid lagunemise eest.

Liposoomide valmistamiseks kasutatakse tipptehnoloogilist liposomaalse kapseldamise meetodit. Sarnaselt rakumembraanidele on toitained mähitud 2-kihilisse fosfolipiidmembraani, mis kaitseb neid seedesüsteemis hävinemise ning maomahlade eest.

Liposoomne tehnoloogia pikendab toimeaine vabanemise aega.

Liposoomide struktuur võimaldab toimeaine püsivamat vabanemist vereringesse, tagades selle ühtlasema ja pikaajalise kohaloleku kehas. Kuna toimeaine on liposoomi ehk rasvakera sees, peab rakumembraan seetõttu aeglustama toimeaine liikumist ja hajumist rakku ning vereringesse.

Mis on liposoom?

Unikaalne liposoomtehnoloogia – tõhus imenduvus ning suurem toitainete kättesaadavus

Kiiresti arenev liposomaalse kapseldamise tehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid ja mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini omastatavaks. See on võimalik tänu liposoomi lipiidide kaksikkihile, mis on struktuurilt ja koostiselt sarnane inimese keharakke katva membraaniga. Liposoomid on tuntud ka oma kõrge biosaadavuse poolest, mis tähendab, et organism saab kätte rohkem toitaineid kui näiteks tablettide kujul olevatest toidulisanditest.

Liposoomsed toidulisandid

Maksimaalne imendumine tänu fosfolipiid-kaksikkihile

Unikaalne liposoomtehnoloogia – tõhus imenduvus ning suurem toitainete kättesaadavus

Kiiresti arenev liposomaalse kapseldamise tehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid ja mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini omastatavaks. See on võimalik tänu liposoomi lipiidide kaksikkihile, mis on struktuurilt ja koostiselt sarnane inimese keharakke katva membraaniga. Liposoomid on tuntud ka oma kõrge biosaadavuse poolest, mis tähendab, et organism saab kätte rohkem toitaineid kui näiteks tablettide kujul olevatest toidulisanditest.

Liposoomsed toidulisandid

Maksimaalne imendumine tänu fosfolipiid-kaksikkihile

Toote arvustused

21 hinnangut
5/5
Kairi
Toote omanik
Read More
Mugav tellida, kiire tarne ja mõjub kiirelt. Väsimus on kadunud. ?
Raivo
Toote omanik
Read More
Väga kvaliteetne toode. Annab jõudu ja energiat.
Marge
Toote omanik
Read More
Liposoomne C- vitamiin mõjub tõesti hästi. Olen tervem, meeleolu parem ja energiat rohkem. Isegi väidetavalt ravimatu psoriaas on taandunud. Aitäh!
Koidu
Toote omanik
Read More
Tere. minu ostetud vitamiini tegelikku toimet on veel vara ja raske määrata teaduslikult põhjendatud meetodil. Mina hindan oma valikuid radiesteesiliselt. Selle järgi toimib liposoomne C vitamiin minu organismile +100%; Cvitamiin acerolaga + 60% ja C vitamiin kibuvitsaga +80%. Tänud .k-Kikerpill
Epp
Toote omanik
Read More
Väga hea toode. Suurem annus peatas külmetussümptomid.
kairi.nigula
Toote omanik
Read More
Toimib!
Liina
Toote omanik
Read More
Väga hea tundub, energiat rohkem ja on paranenud vastupanu haigustele.
Ülle
Tunnen energiat, ei ole iga-aastast kevadväsimust.
Read More
Väga hea tundub, energiat rohkem ja on paranenud vastupanu haigustele.
Marge
Toote omanik
Read More
Väga hea toode!
Marge
Toote omanik
Read More
Kui päris aus olla, siis ma ei oskagi öelda, sest sellist otsest, käegakatsutavat mõju pole veel märgata. Aga usus ja lootuses kasutan toodet ikka.
Previous
Next

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ecoshi kvaliteet

Loe seotud artikleid

Tutvu meie teiste liposoomsete toodetega

KKK

Peamine erinevus seisneb toimeaine kohaletoimetamise efektiivsuses. Vastavalt inimese organismi seisundile võib tavaliste toidulisandite toimeainete kohaletoimetamine jääda nõrgaks. Liposoomid aga kaitsevad toimeainet seedetrakti mõjude eest, suurendades toimeaine kättesaadavust ja imendumist kehas.

Võrreldes tavaliste toidulisanditega võivad liposoomsed toidulisandid tänu uudsele tehnoloogiale pakkuda paremat imendumise määra ja bioaktiivsust. Kui sinu organismi seisund vajab efektiivseimat/paremat toimeaine kättesaadavust, võivad liposoomsed toidulisandid olla parim valik.

Nagu kõikide toidulisandite puhul, võivad ka liposoomsed toidulisandid põhjustada mõnedel inimestel kõrvaltoimeid. On oluline järgida soovitatud annustamisjuhiseid ja konsulteerida tervishoiutöötajaga, kui sul on mure liposoomsete toidulisandite võtmise või võimalike koostoimete pärast teiste ravimite või toidulisanditega.

Liposoomseid toidulisandeid tuleb hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Alati järgige toote etiketil olevaid hoiustamisjuhiseid, et tagada toote parim võimalik efektiivsus ja säilivusaeg.

Toidulisand

LIPOSOOMNE C-VITAMIIN

21 hinnangut
5/5

Tänapäeval kiiresti arenev liposoomtehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid ja mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini omastatavaks.

Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv liposoomne C-vitamiin aitab kaasa:

 • tõhusamale immuunsüsteemi talitlusele;
 • energiavahetusele;
 • väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.

22.95 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

TootekaartPrindi

22 arvustust tootele LIPOSOOMNE C-VITAMIIN

 1. Ülle (toote omanik)

  Hakkasin seda vitamiini kasutama umb. kuuaega tagasi. Väga hea abimees viirusest taastumisel ning on seedesüsteemi sõbralik, mis on minu jaoks määrava tähtsusega. Kapsleid on ka väga hea võtta. Kindlasti soovitan just neile, kellel on probleeme seedimisega!

 2. Kairi (toote omanik)

  Mugav tellida, kiire tarne ja mõjub kiirelt. Väsimus on kadunud. ?

 3. Raivo (toote omanik)

  Väga kvaliteetne toode. Annab jõudu ja energiat.

 4. Marge (toote omanik)

  Liposoomne C- vitamiin mõjub tõesti hästi. Olen tervem, meeleolu parem ja energiat rohkem. Isegi väidetavalt ravimatu psoriaas on taandunud. Aitäh!

 5. Koidu (toote omanik)

  Tere. minu ostetud vitamiini tegelikku toimet on veel vara ja raske määrata teaduslikult põhjendatud meetodil. Mina hindan oma valikuid radiesteesiliselt. Selle järgi toimib liposoomne C vitamiin minu organismile +100%; Cvitamiin acerolaga + 60% ja C vitamiin kibuvitsaga +80%. Tänud .k-Kikerpill

 6. Epp (toote omanik)

  Väga hea toode. Suurem annus peatas külmetussümptomid.

 7. kairi.nigula (toote omanik)

  Toimib!

 8. Liina (toote omanik)

  Väga hea tundub, energiat rohkem ja on paranenud vastupanu haigustele.

 9. Ülle (toote omanik)

  Tunnen energiat, ei ole iga-aastast kevadväsimust.

 10. Marge (toote omanik)

  Väga hea toode!

 11. Marge (toote omanik)

  Kui päris aus olla, siis ma ei oskagi öelda, sest sellist otsest, käegakatsutavat mõju pole veel märgata. Aga usus ja lootuses kasutan toodet ikka.

 12. Alyss (toote omanik)

  Väga rahul, korduvalt tellinud!

 13. Anne (toote omanik)

  Mõjub hästi , väsimus kadunud , energiat rohkem .

 14. Annely (toote omanik)

  Tõesti toimib.

 15. Andres (toote omanik)

  Ikka super! Nii toode,kui ka teenindus. ?

 16. Tiina (toote omanik)

  Mulle meeldib see mugavus vitamiini võtmisel, et samuti liposoomne variant, ainult lihtsam kasutada kapslitena.

 17. Liisa (toote omanik)

  C-vitamiini kuure teen ikka aegajalt, nüüd siis see.

 18. Ave (toote omanik)

  Aitäh vajaliku toote eest! Tundub, et toimib paremini kui tavaline c vitamiin

 19. Valdo (toote omanik)

  Mõjub hästi, enesetunne paranenud.

 20. Markus (toote omanik)

  Sai kuulatud ühe podcasti, kus kõneldi C-vitamiini kasulikest omadustest tervisele. Sellest lähtuvalt leidsin Ecoshi kodulehelt liposoomse C-vitamiini, mida nüüd olen pea kuu aega võtnud ja võin öelda küll, et energiat ja jõudu on rohkem. On paranenud ka üldine heaolu ja tervis.

 21. Liina (toote omanik)

  Oleme perega pikalt kasutanud Ecosh`i tooteid nedest on olnud palju kasu.
  Toetav meeskond ning kiire tarne!

 22. Terje (toote omanik)

  Toimib hästi, energiat rohkem.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

×

Ostukorv

´