Selected:

LIPOSOOMNE D3-VITAMIIN

22.00 

LIPOSOOMNE D3-VITAMIIN

Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv liposoomne D3-vitamiin aitab kaasa:

 • tõhusamale immuunsüsteemi talitlusele;
 • kaltsiumi imendumisele organismis;
 • luude, hammaste ja lihaste normaalsele talitlusele.
(4 arvustused)

22.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Tootekood: 5101-5 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

1 kapsel

% NRV*

Vitamiin D3 (kolekaltsiferool)

4000 IU / 100 μg

 2000 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

LIPOSOOMNE D3-VITAMIIN

aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, kaltsiumi imendumisele organismis, aitab hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena ning tänu liposoomsusele tagab parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt.  

lipo-d-4000-kpsl-mehike

Liposoomtehnoloogia on tänapäeval kiiresti arenev valdkond tänu selle võimsale  kohaletoimetamismehhanismile. Liposoomid muudavad  toitained (nt vitamiinid, mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks, pakkudes seeläbi paremaid tervislikke tulemusi. Seeläbi tagab liposoomne D3-vitamiin parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt. Eriti oluline on see just kurnatud organismide puhul.

Mida tähendab liposoomne?

Liposoomid on väikesed fosfolipiididest koosnevad kerad, mis on sisuliselt rasvad ja millest  koosnevad ka meie rakumembraanid. Oma ülesehituselt sarnanevadki liposoomid rakkudega ning see muudab nad kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada paljude erinevate toitainete tõhus kohaletoimetamine.  Rasvade poolt kapseldatud ehk ümbritsetud ained on paremini kaitstud ka seedimise ja vabade radikaalide lammutava toime eest. 

Ecoshi liposoomse D3 vitamiini tootes on nendeks rasvadeks (lipiidid) päevalille letsitiin, mis tänu kapseldamistehnoloogiale on viidud ümbritsema D3 vitamiini molekule.  Letsitiin sarnaneb ehituselt rasvadega ja kujutab endast olulist rakumembraanide koostisosa, mis aitab moodustada terviklikku rakumembraani ja kergendab D3 vitamiini või mõne muu aine liikumist rakku, rakusiseselt ja rakuväliselt.

Liposoomne D3 vitamiin: 

 • aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele

 • aitab kaasa kaltsiumi imendumisele organismis,

 • ning aitab hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena. 

Mis on liposoomse D3 vitamiini eelised: 

 • kõrge biosaadavus – parem imenduvus ja töödeldavus rakkude poolt (sobib hästi eakatele, krooniliste haiguste ning kurnatud ja väsinud  organismide puhul), 
 • liposoomidel ehk fosfolipiididel on oma lisa toiteväärtus ainevahetusele ja rakkude ehitusele,
 • pulbrilisel liposoomsel tootel on pikem säilivus kui vedelal liposoomsel vormil,
 • nii tehnoloogilisest protsessist kui ka lõplikust koostisest tulenevalt võib liposoomne D3 vitamiin sobida ka inimestele, kellel on mõne toiduaine suhtes ülitundlikkust, 
 • toode on laktoosi ja gluteenivaba.


KOOSTISOSAD:
mahuaine: riisijahu, glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), maltodekstriin, stabilisaator: kummiaraabik, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid), antioksüdant: alfa-tokoferool, D3 vitamiin (kolekaltsiferool, lambavilla lanoliin).

MANUSTAMINE: tarbida koos rasvusisaldava toiduga 1 kapsel päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE:  Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25°C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokogus 51 g

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Liposomaalne C-vitamiin

LIPOSOOMSED VITAMIINID – Mis on liposoom, liposoomsed vitamiinid ja nende peamised kasutegurid?

Lühidalt öeldes on liposoomsed vitamiinid ja teised toidulisandid liposoomi (mis on väike rasvarakkude tasku) pakendatud toitained. Selline pakendamise viis mitte ainult ei aita säilitada toitaineid, vaid võib parandada ka nende imendumist kehas. Tõhus imendumine ongi tegelikult just see peamine põhjus, miks liposomaalseid toidulisandeid traditsioonilistest paremaks peetakse.  Aga, liposoomsetel vitamiinidel on teisigi eeliseid. Siin loos

Loe rohkem

ECOSH’i toidulisandite kvaliteedist

ECOSH on esimene eestimaine tunnustatud väetoidulisandite ja vitamiinide tootja ning müüja maailmas. Et olla meie klientide ja koostööpartnerite jaoks võimalikult läbipaistev ja usaldust loov, toome teieni põhjaliku ülevaate meie toodete päritolust, kvaliteedist, protsesside selgusest ja nähtavusest ning meie väärtustest ja põhimõtetest.  ECOSH’i toodete päritolu, kvaliteet ja kontrollitus ECOSH on kiirelt kasvav Eesti esimene toidulisandeid

Loe rohkem

Toote info

Päevane annus sisaldab
1 kapsel
% NRV*
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool)
4000 IU / 100 μg
2000 %
% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Koostisosad

Mahuaine: riisijahu, glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), maltodekstriin, stabilisaator: kummiaraabik, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid), antioksüdant: alfa-tokoferool, D3 vitamiin (kolekaltsiferool, lambavilla lanoliin).

TOOTE KOGUS

90 taimset kapslit, netokaal 51 g

 1. Suurenenud D-vitamiini vajaduse korral, eriti päikesevaesel perioodil
 2. Ainevahetuse toetamiseks (nt krooniliste haiguste ja haigustest taastumise puhul)
 3. Inimestele, kes liiguvad vähe päikesevalguse käes
 4. Füüsilise ja vaimse koormuse korral

Kuidas?

1 kapsel päevas koos rasvu sisaldava toiduga.

Millal?

Parim aeg D3-vitamiini võtmiseks on hommiku- või lõunasöögi ajal.

Miks?

Aitab kaasa tõhusamale immuunsüsteemi talitlusele; kaltsiumi imendumisele organismis; luude, hammaste ja lihaste normaalsele talitlusele ning tänu liposoomsusele tagab parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.

Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Ecosh Liposoomne D3-vitamiin püsib 100%-liselt tõhusana vähemalt 2 aastat alates tootmiskuupäevast. Aegumiskuupäev on märgitud iga toote peal. Ei vaja külmkapis hoidmist.

Toote unikaalsed eelised

Vaata, mida teised tootest räägivad

Miks valida liposoomne toode?

Liposoomid aitavad toimeaineid viia otse sihtrakku

Tänu oma unikaalsele struktuurile võivad liposoomid suunata toimeaineid otse sihtrakkudesse või -kudedesse, suurendades seeläbi toidulisandi efektiivsust ja vähendades potentsiaalset kõrvaltoimete riski.

Liposoomsed vitamiinid, mineraalid ja teised toitained on paremini imenduvad.

Liposoomsete vitamiinide imendumise kiirus on võrreldes passiivsete ainetega kuni 8 korda suurem. Passiivsed ained vajavad organismis toimimiseks lisareaktsioone. Liposoomseid ja bioaktiivseid aineid suudab organism aga kergemini omastada.

Liposoomid kaitsevad toitaineid lagunemise eest.

Liposoomide valmistamiseks kasutatakse tipptehnoloogilist liposomaalse kapseldamise meetodit. Sarnaselt rakumembraanidele on toitained mähitud 2-kihilisse fosfolipiidmembraani, mis kaitseb neid seedesüsteemis hävinemise ning maomahlade eest.

Liposoomne tehnoloogia pikendab toimeaine vabanemise aega.

Liposoomide struktuur võimaldab toimeaine püsivamat vabanemist vereringesse, tagades selle ühtlasema ja pikaajalise kohaloleku kehas. Kuna toimeaine on liposoomi ehk rasvakera sees, peab rakumembraan seetõttu aeglustama toimeaine liikumist ja hajumist rakku ning vereringesse.

Mis on liposoom?

Unikaalne liposoomtehnoloogia – tõhus imenduvus ning suurem toitainete kättesaadavus

Kiiresti arenev liposomaalse kapseldamise tehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid ja mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini omastatavaks. See on võimalik tänu liposoomi lipiidide kaksikkihile, mis on struktuurilt ja koostiselt sarnane inimese keharakke katva membraaniga. Liposoomid on tuntud ka oma kõrge biosaadavuse poolest, mis tähendab, et organism saab kätte rohkem toitaineid kui näiteks tablettide kujul olevatest toidulisanditest.

Liposoomsed toidulisandid

Maksimaalne imendumine tänu fosfolipiid-kaksikkihile

Unikaalne liposoomtehnoloogia – tõhus imenduvus ning suurem toitainete kättesaadavus

Kiiresti arenev liposomaalse kapseldamise tehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid ja mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini omastatavaks. See on võimalik tänu liposoomi lipiidide kaksikkihile, mis on struktuurilt ja koostiselt sarnane inimese keharakke katva membraaniga. Liposoomid on tuntud ka oma kõrge biosaadavuse poolest, mis tähendab, et organism saab kätte rohkem toitaineid kui näiteks tablettide kujul olevatest toidulisanditest.

Liposoomsed toidulisandid

Maksimaalne imendumine tänu fosfolipiid-kaksikkihile

Toote arvustused

1 hinnang
5/5
Vilma
Toote omanik
Read More
Väga hea, ei jäta suhu õli maitset.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ecoshi kvaliteet

Loe seotud artikleid

Tutvu meie teiste liposoomsete toodetega

KKK

Peamine erinevus seisneb toimeaine kohaletoimetamise efektiivsuses. Vastavalt inimese organismi seisundile võib tavaliste toidulisandite toimeainete kohaletoimetamine jääda nõrgaks. Liposoomid aga kaitsevad toimeainet seedetrakti mõjude eest, suurendades toimeaine kättesaadavust ja imendumist kehas.

Võrreldes tavaliste toidulisanditega võivad liposoomsed toidulisandid tänu uudsele tehnoloogiale pakkuda paremat imendumise määra ja bioaktiivsust. Kui sinu organismi seisund vajab efektiivseimat/paremat toimeaine kättesaadavust, võivad liposoomsed toidulisandid olla parim valik.

Nagu kõikide toidulisandite puhul, võivad ka liposoomsed toidulisandid põhjustada mõnedel inimestel kõrvaltoimeid. On oluline järgida soovitatud annustamisjuhiseid ja konsulteerida tervishoiutöötajaga, kui sul on mure liposoomsete toidulisandite võtmise või võimalike koostoimete pärast teiste ravimite või toidulisanditega.

Liposoomseid toidulisandeid tuleb hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Alati järgige toote etiketil olevaid hoiustamisjuhiseid, et tagada toote parim võimalik efektiivsus ja säilivusaeg.

Toidulisand

LIPOSOOMNE D3-VITAMIIN

1 hinnang
5/5

Tänapäeval kiiresti arenev liposoomtehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid ja mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini omastatavaks.

Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv liposoomne D3-vitamiin aitab kaasa:

 • tõhusamale immuunsüsteemi talitlusele;
 • kaltsiumi imendumisele organismis;
 • luude, hammaste ja lihaste normaalsele talitlusele.

22.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Lisainfo

Kaal 0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

PAKENDAMISE VÕIMALUSED

25 või 50 purki karbis

Tootekaart Prindi

4 arvustust tootele LIPOSOOMNE D3-VITAMIIN

 1. Anu (toote omanik)

  Lihtne tarbida 🙂

 2. Priit (toote omanik)

  Olen kasutanud mitu kuud, enesetunne on hea ja külmetushaigused ei ole kimbutanud.

 3. svetlana pihlapsoo (toote omanik)

  Tänu Teie toodetele olen olnud super heas vormis ning külmetushaigused lähevad minust suure kaarega mööda.
  Tänan Teid, et olete olemas!

 4. Vilma (toote omanik)

  Väga hea, ei jäta suhu õli maitset.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

×

Ostukorv

´