Selected:

MEELERAHU - närvisüsteemi toetav

26.00 

MEELERAHU – närvisüsteemi toetav

Vaimse tervise toetuseks

Loodud tasakaalu hoidmiseks, et vältida kroonilise stressi tekkimist pikaajalisest pingest. Meelerahu toode sisaldab aminohappeid nagu L-trüptofaan, L-türosiin, L-tauriin ja L-teaniin. Taimedest sisaldab toode roosilõhnalist kuldjuurt (Rhodiola rosea), mis stimuleerib stressi korral närvisüsteemi ja intellektuaalseid funktsioone ning punast kannatuslille õite ekstrakti (Passiflora incarnata), mis suurendab keha vastupanuvõimet stressile. Tootes olev foolhape toetab südame tööd.

(149 arvustused)

26.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Tootekood: 1171 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

3 kapslit

% NRV *

L-Trüptofaan

500 mg

L-Türosiin

400 mg

L-Tauriin

200 mg

L-Teaniin

200 mg

Roosilõhnalise kuldjuure (Rhodiola rosea kuivekstrakt 4:1    

100 mg

Punaka kannatuslille (Passiflora incarnata) õite kuivekstrakt 4:1

100 mg

Foolhape (kaltsium-L-metüülfolaat)

500 μg

250 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

MEELERAHU

Meelerahu tootes on kasutatud aminohappeid nagu L-trüptofaani, L-türosiini, L-tauriini ja L-teaniini. Taimedest  roosilõhnalist kuldjuurt (Rhodiola rosea), mis stimuleerib stressi korral närvisüsteemi ja intellektuaalseid funktsioone ning punase kannatuslille õite ekstrakti (Passiflora incarnata), mis suurendab keha vastupidavust stressile. Tootes olev foolhape toetab südame tööd.

Päevane annus sisaldab 3 kapslit, % NRV*

L-Trüptofaan 500 mg / L-Türosiin 400 mg / L-Tauriin 200 mg / L-Teaniin 200 mg / Roosilõhnalise kuldjuure (Rhodiola rosea) kuivekstrakt 4:1 100 mg / Punaka kannatuslille (Passiflora incarnata) õite kuivekstrakt 4:1 100 mg / Foolhape (kaltsium-L-metüülfolaat) 500 μg, 250 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Neurobioloogid on kindlaks teinud, et lühiajaline mõõdukas ühekordne stress on inimesele vajalik ellujäämiseks ja aju arenguks. Lühiajaline stress teravdab tähelepanu, mobiliseerib aju tööd, soodustab informatsiooni kiiret vastuvõtmist ja meeldejätmist, aju neuronvõrgustiku ja mälu arengut. Stress aktiveerib immuunsüsteemi ja on vajalik tervenemiseks ja tervena püsimiseks. 

Ehk, et stress ise ei ole üdini halb, vaid võib olla positiivne motivaator elu väljakutsetega toime tulemisel. Kuid teada on, et kui organismis on kortisooli tase pikka aega kõrge, ohustavad meid suurema tõenäosusega tõsised terviseprobleemid.

Et tulla igapäevaste pingetega paremini toime on Ecosh turule toonud tasakaalustava toote nimega Meelerahu. Meelerahu on mõeldud närvisüsteemi toetamiseks pingelistel perioodidel, et organism saaks hakata end koguma ja mobiliseerima ressursse. Meelerahu annab võimaluse, et pikaajalisest pingest ei hakkaks kujunema kroonilist stressi. Stressi tunneb ära, kui inimene ei suuda enam tunda rõõmu väikestest asjadest, mis talle tavaliselt on rõõmu valmistanud.

Tippspordi juurde käib pidev pinge ja teatav stressilaadne seisund, mis pikema perioodi vältel võib mõjuda organismile väga koormavalt. Seejuures on oluline leida endas tasakaalu ning teadlikult luua ka rahutunnet. Meelerahu toidulisand on asendamatu sõber, kes minuga mööda maailma ilma ringi reisib ning kapsel kapsli haaval oma imet teeb ja minusse rahu süstib!

Kristin Tattar
Kahekordne discgolfi maailmameister

Meelerahu: 

 • suurendab vastupanuvõimet stressile
 • stimuleerib närvisüsteemi ja intellektuaalseid funktsioone
 • toetab südame tööd

Meelerahu tootes on kasutatud aminohappeid nagu L-trüptofaani, L-türosiini, L-tauriini ja L-teaniini. Taimedest adaptogeenset roosilõhnalist kuldjuurt (Rhodiola rosea), mis stimuleerib stressi korral närvisüsteemi ja intellektuaalseid funktsioone, punase kannatuslille õite ekstrakti (Passiflora incarnata), mis suurendab keha vastupidavust stressile ning foolhapet, mis toetab südame tööd.

KOOSTIOSAD: L-trüptofaan, L-türosiin,  L-tauriin, L-teaniin, roosilõhnaline kuldjuur (Rhodiola rosea), kannatuslille õite ekstrakt (Passiflora incarnata), foolhape (kaltsium-L-metüülfolaat), taimne  kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 1-3 kapslit päevas koos tasakaalustatud toiduga vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. 3 kapslit jagada ära päeva peale. Parimaks toimimiseks 1 kapsel lõunal, 1 kapsel õhtupoole ja 1 kapsel enne magamaminekut.
Soovitatud annust ei tohi ületada. Mitte kasutada koos antidepressantidega. Antidepressantidest loobumisel pidage nõu arsti või apteekriga. Sobib kasutamiseks ravimite järkjärgulise ärajätmise toetamiseks. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
NB! Mitte tarvitada raseduse ja imetamise korral! 

Meelerahu toodet võib tarvitada nii lühi- kui pikaajaliste kuuridena – 3-4 nädalast kuni mitme kuuni. Toode ei mõjuta kognitiivseid võimeid, seetõttu sobib toodet tarvitada ka autoga sõitmisel.

SÄILITAMINE:  toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Stress

Miks tekib stress ja kuidas sellega toime tulla?

Stress kirjeldab meie igapäevaelus ette tulevat pinget, mis muutub probleemiks, kui inimene tunneb end ülekoormatuna ja on võimetu sellega toime tulema. Stress mõjutab keha ka füüsiliselt ning võib pikemalt kestes olla vägagi hävitav. Stressiga toimetulekuks on põhiline omandada tõhusad stressijuhtimisvõtted, toituda tervislikult, vältida alkoholi ja muude stimuleerivate jookide joomist ning tarbida vajadusel stressi maandavaid

Loe rohkem

ECOSH’i toidulisandite kvaliteedist

ECOSH on esimene eestimaine tunnustatud väetoidulisandite ja vitamiinide tootja ning müüja maailmas. Et olla meie klientide ja koostööpartnerite jaoks võimalikult läbipaistev ja usaldust loov, toome teieni põhjaliku ülevaate meie toodete päritolust, kvaliteedist, protsesside selgusest ja nähtavusest ning meie väärtustest ja põhimõtetest.  ECOSH’i toodete päritolu, kvaliteet ja kontrollitus ECOSH on kiirelt kasvav Eesti esimene toidulisandeid

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

PAKENDAMISE VÕIMALUSED

25 või 50 purki karbis

TootekaartPrindi

149 arvustust tootele MEELERAHU – närvisüsteemi toetav

 1. Anne (toote omanik)

  Toimis nii hästi et pidanudki kohe kõike nahka panema

 2. Anne (toote omanik)

  Ei ole vàga pikalt tarvitanud toodet ja ka mitte nii suures koguses nagu ette nàhtud. Aga…Tunnen end paremini kûll kui varem. Kasutan edasi.

 3. Anne (toote omanik)

  Aitab tõesti. On leebelt toimiv, tunnen end paremini ja asjad ei ärrita nii nagu enne.

 4. Gerli (toote omanik)

  Tunnen ennast paremini, rahulikumalt ja tasakaalukamalt. Olen väga rahul ja kindlasti tarbin ka edaspidi.

 5. sirje (toote omanik)

  koroona võttis mult viimasegi uneraasu, nüüd võtan seda juba mitu nädalat ja ime küll, ma isegi olen hakanud magama

 6. Ragne (toote omanik)

  Väga positiivne kogemus on Meelerahuga. Leevendab koheselt stressi ning pehmendab negatiivsete emotsioonide valulist väljendamist. Olen äärmiselt rahul!

 7. Triin (toote omanik)

  Mind teeb väga uimaseks ja uniseks. Päevasel ajal kasutada ei soovita.

 8. Sille (toote omanik)

  Mõjub küll, aga toime on selline tasane ja leebe, pigem toetav.

 9. Ene (toote omanik)

  Väga hea toode. Mõjub hästi nii kehale kui meelele! Keemilistest abivahenditest erineb selle poolest, et ei manipuleeri tunnete ja mäluga. Silm on selge, mõte töötab, keskendumine on hea. Mina olen rahul, pere on õnnelik!

 10. Marit (toote omanik)

  Tõesti töötab! Palju vähem ärrituvust ja pikem süütenöör tänu Meelerahu kapslitele.

 11. Tiia (toote omanik)

  Toimib hästi,meel on rahulik.

 12. Ave (toote omanik)

  Toote nimi räägib enda eest. Meel on rahulik ja aitab stressirohke aja üle elada. Suured tänud Ecoch.

 13. Liisi (toote omanik)

  Olen Ecosh toodete suur austaja. Olen seda toodet nüüd mitu nädalat kasutanud, kuna olen suur ärevik ja paanikaosakond juba mitu aastat, ning miski muu toode pole aidanud, siis see Ecoshi Meelerahu toode töötab, sest alates tarvitamise algusest pole mul ühtegi ärevuse episoodi olnud. Lähedaste sõnul olen kui ümber sündinud, tunnen end kergelt ja mõtte jookseb.
  Soovitan soojalt, sest see tõesti töötab.

 14. Helena-Laura (toote omanik)

  Alguses tundsin rahustavat toimet, aga poole kasutamise pealt enam mitte – ilmselt harjusin. 🙂

 15. Natalja (toote omanik)

  Toimib hästi, olen rahul.

 16. Kairi (toote omanik)

  16a ärevusega kimpus noor kiidab, et tōesti aitab. Soovitan.

 17. Vaike (toote omanik)

  Väga hea toode. Soovitan soojalt stressirikkal ajal nagu eksamid vms. Meel on rahulik, aga uimasust/unisust pole. Energiat oleks ka nagu rohkem.

 18. Anne (toote omanik)

  Tõesti väärt toode, olen väga rahul, soovitan teistelegi!

 19. Janne (toote omanik)

  Meel on märkimisväärselt rahulikum, helgem ja muretum. Ka unekvaliteet on paranenud. Lubatud päevane annus on kuni 3 kapslit, mulle on piisanud ühest.

 20. Karl (toote omanik)

  Väga hea ja toimiv toidulisa, soovitan.

 21. Jane (toote omanik)

  Tegi mind natuke veel närvilisemaks.

 22. Jevgenia (toote omanik)

  Väga meeldis toode, tõesti toimib.

 23. Olga (toote omanik)

  Действительно работает, нет сонливости, но и ночью сон стал более глубокий. В стрессовом состоянии реагируешь спокойнее.

 24. Anne (toote omanik)

  Stressirohkel ajal on reaktsioon olukordadele tasakaalukam. Ei ärrita seedimist. Jätkan kindlasti kasutamist.

 25. Karl (toote omanik)

  Väga hea toode, tõesti toimib.

 26. Meeli (toote omanik)

  Mina olen selle tootega super-hüper rahul! Sain palju enamat kui üldse oodata oskasin, nimelt kadusid ära üleminukuea vaevused. Elu stabiilselt, ilma “hoogudeta” on lill! Saan magada nüüd terve öö, ilma et peaks maadlema sellega, kas mul on palav või on mul külm. Aitäh-aitäh-aitäh!

 27. Tuuli (toote omanik)

  Tõesti teeb enesetunde paremaks kohe pärast seda kui hakkasin antud toodet kasutama. Tunnen, et olen palju rahulikumaks jäänud stressirohkedes olukordades.

 28. Romet

  Wow! Ei mäleta, millal oleksin ühest toidulisandist nii põnevil olnud, kui sellest. Kuidagi kergem ja toetatum on olla sellel stressirohkel ajal. Kui vahel teiste toidulisanditega hakkab kõhu peale siis seda poleks nagu tundagi. Aitäh 🙂

 29. Hannes

  Olen üks esimesi õnnelikke, kellel on võimalus seda toodet proovida. Tulemused on tõesti head. Mul on äris praegu väga stressirohke aeg ja võtan 3 kapslit päevas hommikuti. Töötab isegi paremini kui 5HTP! Naisele ka meeldib. Soovitan! ?

 30. Ly

  Ma olen üllatunud, kui koheselt märgatav on Meelerahu mõju. Olen tarbinud seda üle nädala ning tunnen end palju rahulikumalt. Mu aju töötaks justkui paremini, kergem on keskenduda ning tunnen end üleüldse rõõmsamalt. Kerge, kandev tunne, mis avaldub tasapisi päeva jooksul. Ei ärrita seedimist. Olen ülitänulik selle toote eest sel raskel ajal

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv

´