Selected:

Sipelgapuu koore tilgad e.…

20.00 30.00 

Sipelgapuu koore tilgad e. Pau d’Arco

Kesk-ja Lõuna-Ameerikas kasvav sipelgapuu koor e. Pau d´Arco aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste ning keha väliste tegurite eest. Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada immuunsüsteemi hoidmiseks. Vedelal kujul Pau d´Arco ekstrakt sobib eriti lastele selle hapukasmagusa maitse tõttu. Toode on mõeldud immuunsüsteemi hoidmiseks ja organismi puhastamiseks, eriti kevad-sügisesel hooajal.

(76 arvustused)

20.00 30.00 

Tasuta transport alates 25€ tellimusest.
Tallinnas toob väekuller paki 24h tasuta kohale!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Puhasta

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 ml (56 tilka)

Pau d’Arco (Tabebuia Impediginosa) 8:1 koore sisemise osa ekstrakt 

2500 mg

SIPELGAPUU KOOR

e. Pau d´Arco aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste ning keha väliste tegurite eest. 

Päevane annus sisaldab 2 ml (56 tilka)

Pau d’Arco (Tabebuia Impediginosa) 8:1 koore sisemise osa ekstrakt 2500 mg

Ecoshi Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) pärineb Brasiiliast ja peamiselt kasvab puu Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on rikas erinevate toitainete poolest. 

Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit sobib kasutada immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal.

Toode sobib väga hästi lastele meeldiva magushapuka maitse tõttu. 

KOOSTISOSAD: Pau d’Arco e. sipelgapuu (Tabebuia impetiginosa) koore 8:1 ekstrakt, glütserool, vesi.

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 2 ml (56 tilka) päevas.
Soovitatud annust mitte ületada.
NB! Manustamisel on oluline vältida pipeti kontakti suu ja keele limaskestaga!
Manusta toodet nii, et suhu tilgutades ei puutuks pipett kokku suu limaskestadega või tilguta lusikale.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 100 ml/50 ml

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Pau d'Arco Sipelgapuu koor

SIPELGAPUU KOOR ehk Pau d’Arco – looduslik antibiootikum!

Mis on sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco? Pau d’Arco ehk sipelgapuu koor (Tabebuia heptophylla, T. impetiginosa) nimetus tuleneb sellest, et puu kõik õõnsused on asustatud sipelgatega. Rahvusvaheliselt kutsutakse sipelgapuud Pau d’Arco´ks, mis tähendab tõlkes vibuoksa. Sipelgapuu puit on tugev ja vastupidav kõikvõimalikele kahjuritele ja seetõttu oli indiaanlastel tavaks meisterdada sipelgapuust omale jahivibusid. Sipelgapuu tüvel

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PUDELI MÕÕTMED

45 x 45 x 130 cm

TootekaartPrindi

76 arvustust tootele Sipelgapuu koore tilgad e. Pau d’Arco

 1. Mann

  Olen lastele nüüd külmal ajal andnud ja otsest märgatavat mõju pole veel märganud. Lapsed on ülitihti haiged ja ikka on suht samamoodi, nädal aega lasteaias, 3 nädalat kodus.. Poisil võib-olla nagu oleks vähem haiguseid, aga tüdrukul on sama hull ikka. Ei tea, äkki kõigile ikka samamoodi ei mõju.. Aga annan julgelt edasi, ega ta midagi halba ju ka ei tee. Äkki meil lihtsalt võtab kauem aega.

 2. Triin (toote omanik)

  Laps saab seda k/s hooajal pea igapäevaselt. Päris eemale viirushaiguseid pole sellega saand hoida muidugi, aga lootus on, et ehk natuke aitab ikka 🙂

 3. Pille (toote omanik)

  Võtan seda, kui tunnen, et hakkan nohusse/köhasse jääma. Immuunsus saab koheselt turgutatud ja nohu/köha ei avaldu.

 4. Nele (toote omanik)

  Meie pere suur lemmik, võtame seda juba teist aastat nn. külmetuste perioodil. Tilgad on laste jaoks veidi mõrudad, nii et nad valisid nende asemel kapslid, ka 4. aastane neelab neid kapsleid ilma probleemideta. Pipetti ei kasuta, kuna sellega oli ikka väga tüütu, võtsin lapse palaviku rohu karbis oleva topsiku kasutusele.

 5. Elo (toote omanik)

  Asendamatud viiruseperioodil, lastele maitseb.

 6. Koidu (toote omanik)

  Hästi toimib huvitava omapärase maitsega aga tilgutamine võtab aega. Lapselapsele maitse ei meeldinud.

 7. Anne

  Pole veel kasutanud, aga tahtsin kiita teenindust. Väga kiire, sõbralik teenindus. Toodi lausa ukse taha ilusas kotis koos armsa sõnumiga kaardiga ja kommgi kingituseks 🙂 Näha, et hingega asja juures ja osatakse klientidega käituda. Kindlasti tellin veel ja veel ning soovitan kõigile 🙂

 8. Armenuhi (toote omanik)

  Andsin lastele kui üks haigusperiood just lõppemas oli ja saatsin lapsed aeda. Olid terved terve nädala, arvan, et tänu Pau d Arcole, muidu oleksid järgmisel päeval juba haigestunud. Teinekord annan ennetavalt ja loodan, et saame ühe haigestumise vahele jätta. Jah, kurdan ka tilguti üle. Ehk saab tilguti asemel kasutada tavalist korki ja juurde panna süstal, nii nagu näiteks on laste palaviku rohtudel.

 9. Galina K (toote omanik)

  Toimib! Võtan juba teist pudelit. Mulle maitse väga meeldib ka 🙂

 10. Anu (toote omanik)

  Toimib, aga tüütu tilgutada😊

 11. Anna-Stina (toote omanik)

  Olles kasutanud sipelgapuukoore ekstrakti nüüd juba paar aastat, näen selget vahet oma elul enne ja pärast selle kasutama hakkamist. Mu immuunsus on läinud palju tugevamaks ja ma ei ole enam nii tihti külmetushaigustes.

 12. Leila (toote omanik)

  Ülimalt hea ja tõhus preparaat – alati kui lapsel on esimesed märgid haigestumisest (reeglina külmetus), siis kohaselt alustan selle rohu kuuriga. Minu arvates on mitmed haigused meil kergemalt möödunud tänu sellele rohule. Ka perearst soovitas seda immuunsuse tugevdamiseks.

 13. Elo (toote omanik)

  Väga mõnusa maitsega.

 14. Kati (toote omanik)

  Nii kui hakkasin aevastama, võtsin 2-3x seda preparaati ja pääsesin seekord kolmepäevasest aevastamisest ja kipitavatest silmadest. Tunnen kohe ära, kui see pikk aevastamine ja tulitav nina tulemas on ja seekord läks teisiti.

 15. Pirgit (toote omanik)

  Sipelgapuukoore tooted on haiguste perioodil meie peres väga vajalikud ja annavad häid tulemusi. Väga rahul!

 16. Kersti (toote omanik)

  Väga hea tervise tugevdaja. Viiruste perioodil kasutusel kogu pere poolt. Looduslik antibiootikum 🙂

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv