Kõigil meil on omad meetodid, kuidas raskematel hetkedel stressiga toime tulla. Igal ühel oma viis, kus üks ei ole halvem kui teine. Vahel on aga hea, kui keegi tuletab meelde mõnda hästi töötavat meelerahu nippi või jagab oma toimivaid meetodeid, kust ei puudu ka vitamiinid, mineraalained ja teised närvisüsteemi toetavad tooted. Need rahustavad meie vaimu ning õpetavad meid igapäevaselt oma närvisüsteemi ja meeleolusid järjest efektiivsemalt toetama.

Meenutame mõndasid häid meelerahu toovaid mõtteid, mida Ecoshi’ tiim kasutab: 

  1. Leia endale aega ja paku endale üks 1,5  tunnine jalutuskäik või sörk looduses. Hinga sügavalt ja lase värskel õhul enda pea tühjaks teha. Sügav rahustav hingamine aitab alati. 
  2. Aita kedagi, kes on Sinust halvemas olukorras. See tõstab eneseusku, enesehinnangut, vajatud olemise ning ühtekuuluvustunnet. Aidates teist, aitad sellega iseennast.
  3. Aitab ka mõte, et kõik on millegi jaoks vajalik, isegi kui me esmapilgul sellest aru ei saa. 
  4. Tee teadlik otsus võtta kõike kergusega. Universum kingib Sulle seda, mida küsid. See on universaalne seadus ja toimib kõikide jaoks ühtemoodi ja võrdselt. 
  5. Tee endale nimekiri meeldivatest ja Sind köitvatest tegevustest. Praktiseeri neid, kui raskem meeleolu peale kipub tulema. Lisaks soovitame kirjutada iga päev, mille üle Sa oled tänulik. Tänulikkuse tunne on kõige kõrgema sagedusega tunne, mis asendab negatiivse tunde. Kujundades sellest endale kasuliku harjumuse, oled valdavalt oma ajast rahulolus.

Lisaks meeleolu juhtimise nippidele saab oma närvisüsteemi tõhusalt toetada ka vitamiinide, mineraalainete ning teiste tervistavate toitainetega, mis võtavad igapäevaselt osa närvisüsteemi toimimisest. Mõndadesse TOP toodetesse on lisatud ka taimed, mida on vanarahva tarkusena alati meeleolu hoidmiseks ja tõstmiseks kasutatud.  

Ecoshi TOP 5 kõige enam kasutatavamat meelerahu toetavat toidulisandit on:  

  1. Meelerahu 

2. Hea une kompleks

3. B-kompleks

4. Magneesium

5. Ashwagandha

Kallista ja armasta ennast!

 

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´