Tervis on teadagi meie kõige väärtuslikum vara ning vererõhk on üks nendest teguritest, mis selles võtmerolli mängib.

Seepärast on ääretult oluline püüda vererõhuga seotud probleeme ennetada ja esimeste märkide korral, mis sedalaadi häireid signaalivad – oma tervisele ka veidi rohkem tähelepanu pöörata.

Miks me räägime vererõhust ja miks me siin Ecosh`is üldse vererõhu stabiilsena hoidmise nimel töötame? Nimelt, vererõhu puhul ei ole hea ei üks, ega ka teine äärmus, aga seda, kui kõrge või madal sinu vererõhk parasjagu on – on raske teada ilma vererõhku mõõtmata. Mistõttu võib nii kõrge, kui ka madal rõhk veresoontes tihti märkamata jääda ja kehas rikkeid põhjustada – rikkeid, mida oleks saanud ennetada.

Kõrge vererõhk võib endaga kaasa tuua tõsiseid südame-veresoonkonnaprobleeme ja neeruhäireid, ning madal vererõhk võib jälle endast märku anda peamiselt just nõrkuse ja minestustundena.

Nüüd on aga Ecosh`il valminud looduslik toidulisand VERERÕHU KOMPLEKS, mis ongi mõeldud just vererõhuprobleemide ennetamiseks ja nendega tegelemiseks

Aga, kuigi mõni asi on mõeldud toimima ideaalselt, siis seda, kas see ka päriselt ideaalselt toimib, saab teada ainult läbi praktika.

Seepärast soovisimegi oma armsate Ecosh’i ja Biotheka klientide käest uurida, kuidas mõjub meie värskelt sündinud ja täiesti looduslik Vererõhu Kompleks praktikas. Andsime tootest huvitatuile testimiseks meie Vererõhu Kompleksi ja ei palunud vastu muud, kui vaid meile nii väärtuslikku ja ausat tagasisidet. Ja täpselt sellisel ilustamata kujul, koos oma plusside ja miinustega need vastused vastu võtame ja sinuni allolevalt ka toome.

Seega, järgnevalt jagamegi sinuga kokkuvõtvalt läbiviidud anonüümse uuringu tulemusi ja uuringus osalejate tagasisidet, mis põhineb 105 toote testija tunnetuslikul hinnangul ja kogemusel 18-päevase kasutusperioodi jooksul. Olgu ka öeldud, et see aeg on muidugi liialt lühike saamaks teada inimkeha täpset vastust ja seda eriti juhul, kui on tegemist kasutajaga, kes tarvitab vererõhu ravimeid. Lisaks, kõik, kes tarvitavad vererõhu ravimeid ei tohiks neid mitte mingil juhul Vererõhu Kompleksi kasutades ära jätta.

Kõik siinses artiklis välja toodud tsitaadid on anonüümse uuringu osalejate ausad kogemused!

Uuringus osaleja kommentaar: “Mulle tundub, et Vererõhu Kompleks aitab kaasa stabiilse vererõhu hoidmisele, eriti juhul, kui pole kogu aeg väga kõrge vererõhk, vaid see on lihtsalt aegajalt kõrgem (näiteks pinge või stressi korral). Kuna tegemist on looduslike ja sõltuvust mitte tekitavate koostisosadega, siis võib seda kõigile katsetamiseks soovitada.”

Ecoshi_Vererõhu_Kompleks_on_uuringuandmetel_kasutajate_lemmik

Vererõhu normaliseerimine

Esimesena küsisime uuringus osalejate käest, kas Ecosh’i Vererõhu Kompleks aitas nende vererõhu normaliseerimisele kaasa?

Ja lausa 62% vastajatest märkisid, et Ecosh’i taimsetel ekstraktidel põhinev Vererõhu Kompleks aitas tõepoolest kaasa nende vererõhu normaliseerimisele!

Lisaks küsisime, kas kompleksi proovija saavutas toodet proovides ka soovitud tulemuse ning ka sellele küsimusele vastasid jaatavalt 68% osalejatest!

Kuna lubasime uuringu tulemused avaldada ausalt ja ilustamata kujul, siis ütleme välja ka meie jaoks mitte nii rõõmustavad tulemused. Nimelt, 18% uuringus osalejatest võttis samal ajal ravimeid või jättis kuuri pooleli ning 19% väitsid, et nemad muutust ei tundnud.

Uuringus osaleja kommentaar: “Elasin hiljuti üle venna ootamatu kaotuse, teate saamise õhtule järgneval ööl tõusis vererõhk mul 178/98 ja ma võtsin 5 Echosh’i kapslit, tasapisi langes mu vererõhk, mitte ei tõusnud, nii et kiirabi kutsuma ei pidanud.“

Ilmsete sümptomite positiivne vähenemine

Küsisime uuringus osalejate käest ka seda, et kas nad märkasid ilmsete vererõhuprobleemide sümptomite vähenemist. Ja tõepoolest, uuringule vastajad täheldasid ilmsete sümptomite nagu peavalude, -ringluste ja surve vähenemist. Sealhulgas lisaks ka halva enesetunde paranemist ning südames survetunde vähenemist.

Uuringus osaleja kommentaar: “Seda võiks soovitada inimestele alates nooremast keskeast, kellel on pingeline töö- ja eraelu, kui on ilmnenud juba esmased hüpertoonia tunnused.”

Rohkem energiat ja parem uni

Kuigi me oma uuringus otseselt energia ja une kohta küsimusi ei esitanud, siis saime selle kohta teada lugedes uuringus osalejate kommentaare ilma küsimatagi. Nimelt kirjutati meile nii:

“Väsimustunne vähenes ja energiat ning selgust oli rohkem, vererõhk püsis stabiilsemana ja uni oli kvaliteetsem.”.

Vererõhu Kompleksi positiivset mõju energiale ja unele ei saagi siinkohal tegelikult imeks panna, sest tootes sisalduval rohelise tee ekstraktil ongi ühest küljest toniseeriv, keskendumist soodustav ja energiat andev toime ning teisest küljest jälle lõõgastav ja und toetav toime.

Ka toote koostises oleval viirpuul on lõõgastav efekt, mis magusale unele kaasa aitab. Mis siin kontekstis ehk kõige olulisemgi, siis rohelise tee ekstrakt ennetab kolesterooli imendumist ja toetab seeläbi ka südame tervist. Tootes sisalduva folaadi roll on jälle kaasa aidata normaalsele vereloomele.

Lisaks on oma antioksüdatiivsete omaduste tõttu täisväärtuslikuks kingituseks sinu igale keharakule ka tootes sisalduv viinamarjaseemne ekstrakt!

Uuringus osaleja kommentaar: “Minu vererõhk on normis või isegi pigem madal, seetõttu otsest mõju vererõhule ei täheldanud, kuid paranes une kvaliteet ja hea tunde andis teadmine, et taimsed koostisosad puhastavad veresooni ja mõjutavad positiivses suunas ka lümfi tööd. Varasemalt on seda toodet tarbinud minu 92. aastane isa, kes kiitis enesetunde paranemist juba paaripäevase kasutamise järel… Pidasin nii kiiret toimet tol korral tema soovunelmaks, aga nüüd tean, et tõesti mõjub. Aitäh!”

Puuduvad kõrvaltoimed

Uuringus osalejad tõid ka välja Ecosh`i Vererõhu Kompleksi positiivsed küljed võrdluses keemiliste retseptiravimitega, millega vahel ebasoovitavad kõrvalnähud kaasneda võivad.

Nimelt meeldis osalejatele see, et puudusid kõrvaltoimed nagu kõrvetised, et toodet oli lihtne manustada, ja et tegemist on naturaalse ning loodusliku preparaadiga.

PS! Vererõhu Kompleksi tohib tarvitada koos hüpertensiooni e. kõrgvererõhu ravimitega.

Murekohad – manustatav kogus ja hind

Negatiivse asjaoluna toodi välja toote hind. Tõepoolest, kuigi sooviksime vererõhu toidulisandi teha kättesaadavamaks kõikidele ja selle nimel ka töötame, tuleb arvestada, et keemilise labor-masstoodangu asemel on tegemist kvaliteetse ja loodusliku preparaadiga. Kvaliteetsed toorained on aga oluliselt kallimad.

Niisamuti oli uuringus osalejatele murekohaks päevas viie kapsli tarbimine. Toidulisandit tuleb aga manustada just 5 kapslit päevas seetõttu, et ühte kapslisse ei olegi lubatud rohkem toimeaineid panna – seepärast ka suurem manustatavate kapslite arv.

Uuringus osaleja kommentaar: “Echosh’i Vererõhu Kompleksi tarvitamine oleks minu jaoks looduslik normaalne eluviis end vanas eas normaalses olekus ilma tervishoidu koormamata hoida, palun valitsus, tõsta pensioni, et ma saaksin toetada oma kodumaist ettevõtet!”

Loe teiste Vererõhu Kompleksi kasutanud klientide arvustusi klikates siia.

Täname tervest südamest kõiki uuringus osalejaid!

Sinu tervis on meie prioriteet ning soovime innustada sind sellesse igapäevaselt panustama, et saaksid nautida täisväärtuslikku elu. Oleme sinu jaoks sel teekonnal alati olemas!

Autor: Caroline Sada / Sinu Ecosh

Toimetanud: Maria-Helena Loik

Pildid: Pexels.com

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv