Viirused levivad? Selleks, et Sina ja Sinu pere oleks tüütutest viirustest vaba, on sobiv hetk teha üks organismi puhastav ja tugevdav kuur. Kuur kestab 3 nädalat, mis aitab juba olemasolevaid külmetusilminguid pärssida ja võimalikke tulevasi haigusi ära hoida. Selleks, et Sinu pere sellest pääseks, alusta juba täna!

Pau d’Arco e. sipelgapuu koor on tugev viiruste ja antibakteriaalse vastase toimega looduslik antibiootikum. Puu koore tervendavaid omadusi teadsid juba muistsed inkad, kes kasutasid seda jumalikku puukoort paljude nakkuslike hädade puhul. Ka eestlased on selle loodusapteegi kullavaramusse kuuluva taime hästi omaks võtnud.

viirustevaba

Kui Pau d’Arco pärsib ja tapab viiruseid, siis kasulikud piimhappebakterid e. probiootikumid ehitavad üles vastupidavama immuunsuse ja tugevdavad soolestiku mikrofloorat. Soolestiku mikrofloora on koht, kus tegelikud viirused ja muud patoloogilised mikroorganismid valdavalt kahju tegema pääsevad.

C-vitamiin aga annab kogu organismile lisa jõudu viirustele vastu panna ja kaitsta rakke vabade radikaalide lammutava toime eest. Kui probiootikumid kaitsevad soolestiku seinu kahjulike mikroorganismide eest, siis C-vitamiin kaitseb kogu keha rakke rünnakute eest.

See lihtne, mugav ja soodustusega pakett aitab muretumalt viiruste hooaja läbida ja annab südamerahu, et olete midagi head teinud enda ja oma pere tervise heaks.

VÄIKELASTE KOMPLEKT 1-7 eluaastat

 • Vedel Sipelgapuu koore ekstrakt 50ml  – 20.-
 • Ecobiotic Baby Formula 40 kapslit – 14.-
 • C-vitamiin 90 kapslit – 9.-

Kolme toote tavahind: 43.-/soodushind: 34.40

OSTA KOMPLEKT

Tarvitamisõpetus väikelaste puhul:

 • Pau Darcot e. sipelgapuu koor  –  haiguste ennetamiseks  manustada 2 x päevas hommikul ja õhtul 1-2 pipetitäit. Külmetushaiguste korral iga 2 -3 h tagant 2 pipetitäit keelele või segatuna sidruniveega.
 • Ecobiotic Baby Formula – 2 kapslit õhtul klaasitäie toasooja veega.
 • C-vitamiin – 1 kapsel hommikul.  Vanematel lastel ja haiguste korral teine kapsel lisaks lõunaajal klaasitäie toasooja veega.

NB! Kapsli sisu võib ka kapslist välja võtta ja segada vee või mõne muu meelepärase joogiga.

Terved lapsed

LASTE JA TÄISKASVANUTE KOMPLEKT

 • Pau d’Arco kapslid – 100 kapslit – 18.-
 • Ecobiotic piimhappe bakterid – 40 kapslit – 16.-
 • C-vitamiin – 90 kapslit – 9.-

Kolme toote tavahind 43.- /soodushind: 34.40

OSTA KOMPLEKT

Tarvitamisõpetus lastele ja täiskasvanutele:

 • Pau Darco e. sipelgapuu koor –  ennetamisel manustada 2 kapslit 2 x päevas hommikul ja õhtul. Külmetushaiguste korral iga 2 -3 h tagant 2 kapslit segatuna klaasitäie sidruniveega.
 • Ecobiotic piimhappebakterid– 2 kapslit õhtul klaasitäie toasooja veega.
 • C-vitamiin – 2 kapslit hommikul. Vanematel lastel ja haiguste korral 2  kapslit lisaks lõunaajal klaasitäie toasooja veega.

NB! Kapsli sisu võib ka kapslist välja võtta ja segada vee või mõne muu meelepärase joogiga.

Rasedusel, rinnaga toitmisel ning ravimite võtmisel konsulteerida arsti või vastava ala terapeudiga, kuna vastavatel juhtudel pole taime toimet piisavalt uuritud. Kuna Pau Darco võib põhjustada verehüübimise viivitust ole kindel, et vähemalt 2 nädalat enne ja pärast operatsiooni peatad Sipelgapuu koore manustamise. Ettevaatlik tuleb olla neil, kes tarvitavad vere vedeldajaid ja esineb vere hüübimatust.

Loe lisaks juurde Sipelgapuu koore tervendavatest omadustest ning kasutamise juhendit.

Loe Sipelgapuu koorest lähemalt – /sipelgapuu-koor-looduslik-antibiootikum/

Loe kasutusjuhendit – /pau-darco-e-sipelgapuu-koore-ekstrakti-kasutamise-juhend/

NB! Paketid on soovituslikud ja ei asenda arstlikke nõuandeid.

Was this post helpful?

×

Ostukorv