See on mitme dimensiooniline ja parajalt mahukas tagasiside, millega end kohe seod. Parem mine tee endale tee või võta kohvitass kõrvale, tänad mind selle soovituse eest hiljem 🙂

Loe rauapuuduse sümptomitest lähemalt siit

Ecoshi Raua (Fe) tootega ferritiini näidud 2 pealt 140 peale

Päev pärast enda sünnipäeva oktoobris 2021 sain teada, et oleme lapseootel. Nii vahva, pisike käis kohe päris päris algusest peale uneski külas. Umbes 6-8 nädalasena ta juba teatas, et tema nimi on Vägi. Mõtlesin, õigemini tunnetasin, et jah, tal on õigus, kes mina olen et vaielda ja nii ta oligi. Väike Vägi kasvas.

Kõikjal hakkasin nägema sloganit “Vägi sinus eneses”. Isver, kui lärmakalt saab universum millegi poolt olla. Kahe käega, kahe suu poolega. CAPS LOCKIGA karjub mulle näkku JAH. Ütlen ausalt, ma kaugemale tol hetkel ei vaadanud. Ilus slogan ja mulle mõeldud. Tagantjärele tarkusena tean, et kõik mis veel ees ootab- oleks jõudnud varem, kui kosmose kõnelusi kuulata. Oleks, poleks, saaks ja muudaks…… Läks nii, kuis läks.

Kuhu me jäimegi- olin siis mina Vägiga keha jagamas ja sloganid ikka siin ja seal ja muudkui Vägi on minus. On alles ettevõte, kes teab mu saladust ja mu lapse nime enne kui isegi lähedased sugulased. Näen “ecosh” ja naeratan- tore, et minu ja mu mehe siseringis oled.

Igaljuhul, ammusest ajast maadelnud rauapuudusega ja teada tuntud, et laps saab emalt, mis emal anda. Aga kui endalgi anda pole, mis sa siis annad?

Kuidagi rauda üles ei saanud- tee, mis tahad.

Vägi sündis juunis kõhuboksijast väikese tüdruku kehasse ja enesetunne ütles, et “oi oi, Vägi sinus eneses on nüüd Vägi endas eneses, mis sa endaga peale hakkad?” Verenäitajad halvad (ferritiin oli 2, ehk rauavarud otsas ja enesetunne, ütleme nii et väsinud on vähe öeldud.)

Mäletasin seda rasedusaegset uut tuttavat, kes teadis, et Vägi on mu kanda. Ja vaatasin, kes ta õige on. Ecosh. Vitamiinid ja muud tegelased.

Isver. Sina oledki mulle. Vägile elu andes, tema elu kandes kandsin enda rakud veidi tühjaks ja siin ta on.. uus vägi ootab, taimevägi, eluvägi. Ecosh

Võtsin ligi kõik B12, Fe ja C vitamiinid- sest mu ajalugu näidanud, et nende koostöö on minu rauavarude alus. Ja sain verenäidud 2 pealt.. 140 peale.

Esimest korda enda 32 eluaasta jooksul, ise…noh, kui ise, Ecoshiga. Aga siiski, ei ühtegi süsti musklisse, asju veeni. Null. Nada. Nitsevoo.

Aitäh.

Stress

Ecoshi D-vitamiin ema rinnapiimas tagas D-vitamiini normaalse taseme ka beebil

Teine tagasiside on samas joones. D vitamiiniga. Pärast rasedust tuli igalt poolt infot, et “7 päevasele hakka D-vitamiini juurde andma.”

Ja mitte soovituslikult, vaid justkui käsutaval toonil- kõik teevad nii, seega teed sina ka nii- stiilis.

Aga vaata, ma olen väike hipiplika ja ma tean, et loodus on lahe. Ta hoiab ja armastab ja ma ei tahtnud üldse mitte enda 7 päevase Vägi seedesüsteemi ühegi võõra asjaga kurnata. Ta just tuli pikalt matkalt, las ta harjub.

Seega, tegin uurimisi siin ja seal ja leidsin ühe research paperi, kus oli kirjas nõnda :” Kui ema suurendab enda kogus 8000IU päevas, siis laps saab kätte 400IU rinnapiimaga”. See oli enam-vähem google 32- leheküljel, kuskile peidetud. Aga mulle see sobis. Aitäh 32- lehekülg ja kesiganesselleuurimuse tegi. Mulle sobib.

“aga 8000IU on viissadatuhatseitsekümmend tilka ja oeh..” hakkas mõte juba rändama, enne kui tal sabast kinni sain ja koos ecoshi lehele läksime. Teades, et seal on mu vägi ja mu vastused.

Mõeldud tehtud. Leidsingi D vitamiini kanepiõliga ja teate, kui kerge on KAHTE tilka võtta. Imelihtne.

D-vitamiini osas veel nõnda palju, et Vägi on siis nüüd 7-kuune ja midagi juurde andmata, ainult delikatissist saadud Ecoshi D-vitamiiniga, on tema näitaja 130 nmol/l ja seda südatalvel, sest Ecoshi D-vitamiin rändab hõlpsalt läbi piimajuhade otse mu väikesesse väänikusse.

Niiet aitäh. Raua eest ja B12 eest ja D-vitamiini eest ja.. ah jaa seedeensüümid ja boulardii, aga see tagasiside juba nii pikk ja mu enda kohv jahtub. Kunagi teine kord äkki räägin kuidas Seedeensüümid ja Probiootilised elukad mu gluteeni ja laktoositalumatust aidanud on.

Ongi kõik. 🙂

Ilusat päeva soovides,

Auli ja Vägi

NB! Antud artikkel on kogemuslugu ja ei ole mõeldud Sinu arsti või teiste tervishoiutöötajate nõuannete eiramiseks või asendamiseks. 

Tutvu Ecosh’i rauapreparaatidega siin

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´