Kui näeme ja tunneme, et peaksime kedagi toetama, siis me heal meelel seda ka teeme. Sel korral ulatasime abikäe just 5-aastaseks saanud ettevõttele, mis tegeleb hooldusabi vahendamisega kodudesse läbi  CareMate’i platvormi. Soovime rõõmustada nende tublisid hooleandjaid, kes käivad abivajajaid toetamas.

Lühidalt öeldes on CareMate platvorm, mis aitab leida ja tellida endale või oma lähedasele hooleandja. Tegemist on spetsialistidega, kellel on olemas kõik vajalikud oskused ja võimalused, et pakkuda Su lähedasele parimat toetust. Teenusena pakutakse nii kodu kui isikuhooldusabi.

Hooldusabi on füüsiliselt üsna raske töö, sest ollakse pikad päevad jalgadel. Tõstetakse inimesi, nende raskeid inva-, ja hooldusseadmeid ning  abistatakse hooldamist vajavaid abivajajaid. Liikumist ja toimetamist on palju – koristamine, poes käimine, ihuhooldus, raskuste tõstmine ning paljud muudki. Selle tõttu soovime omalt poolt anda panuse, et CareMate’i spetsialistid oleksid terved, tragid ja rõõmsameelsed ning energiat täis! Selle jaoks panime kokku Ecoshi kinkekarbi kahe populaarse ja olulise tootega. Pakist võib leida liigeste tööd toetava  Liigestekompleksi ja immuunsüsteemi toetava Pau D’Arco ehk sipelgapuu koore kapslid.

Need sobivad kõigile, kes teevad palju füüsilist tööd ning soovivad kaitsta oma immuunsüsteemi. Liigestekompleks aitab hõlbustada liigeste tööd ning toetada liikuvust. Toode on hea nii noortele kui eakatele ja sportlikele inimestele, et toetada liigeseid vajalike toitainetega. Vanematele inimestele on see suurepäraseks abiliseks, et liigesed oleksid töökorras ning kõndimine ei valmistaks nii suurt valu. CareMate’i spetsialistidele on  Liigestekompleks väga sobilik just nende kiire ja liikuva eluviisi tõttu. 

Toode sisaldab kurkumiini, millel on põletikuvastased omadused. Seega aitab süsteemse põletikuga kulgevate haiguste (nt reuma ja osteoartriidi) ravis. Väga head tuge pakub Liigestekompleksis leiduv Boswellia, mis on tuntud oma võime tõttu reguleerida liigestesse voolava verevarustuse reguleerimist. Suurendab keha paranemise protsessi, aitab toetada normaalset liigeste ja lihaste tervist. Need mõlemad koostisosad on tugevad liigeste toetajad ja valuvaigistajad.

Pakis oli peidus veel Pau D’Arco, mis on looduslik antibiootikum ning mis teotab viirusteperioodil immuunsüsteemi. Sügise saabudes on oluline tervist turgutada ja miks mitte teha seda just looduslikul teel. Külmetushaigusi ja viiruseid on ideaalne ennetada just Pau D’Arco ehk sipelgapuu koorega. Kui vähegi soovid olla reibas, terve ja elurõõmus, siis hellita oma organismi vaid parimaga. 

Usume, et saame olla kasulikud toetamaks tublide spetsialistide tervist. Soovime omalt poolt neile jõudu ja jaksu kõikides edaspidistes tegemistes. 

Kaunist sügise jätku soovides,
Sinu Ecosh

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´